Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

cosak_uma

Početnik

(10)

• »cosak_uma« je žensko

Datum registracije: 14.04.2008

• Poruku poslati

181

Subota, 19. April 2008

Citirano

Orginalno od arle_tuso
ok, znam, samo se i ja šalim ... izvini ako sam te uvrijedio, ali mi nije bila namjera

Kein Problem ;) nisi me uvredio..izvini ti ako sam ja tebe uvredila...Da ne bude da sam skrenula s teme..samo da napomenem Gimnazija je divna skola :D :D 8)
Ako tezis za dostojanstvom, ne prihvataj nista manje od zvezda. :]

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

182

Nedjelja, 20. April 2008

Citirano

Orginalno od arle_tuso
pogledaj malo bolje, to je boja Jevreja, zato su u ih i Njemci obilježavali ŽUTIM trakama u II svjetskom ratu

Rekoše: “Moli za nas Gospodara svog da nam objasni, kakva je boja njena”. Reče: “Doista, On kaže: ’Uistinu, to je žuta krava. Svijetla je boja njena, raduje posmatrače.” (El-Bekare: 69)

"Prethodni citat opisuje jevreje u njihovom insistiranju da saznaju detalje krave koju trebaju da žrtvuju, a Allah nam skreće pažnju na uticaj određenih boja na naše raspoloženja pa kaže kako žuta boja utiče pozitivno na posmatrača, ostavljajući nam polaznu tačku za promišljanje fenomena boja i njihovog uticaja na ljudsku psihu. E.T."

Dragi @arle ti si spomenuo hadis kao argument da zuta boja ne treba da se nosi.Meni to nije poznato,a ajet sam naveo kao dokaz za ono sto mi je poznato.

Voleo bih da nam nekom prilikom kazes o kojem se hadisu radi,moze?
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

183

Ponedjeljak, 21. April 2008

Sutra ce u posetu Novom Pazaru doci ministar prosvete Zoran Loncar i tom prilikom ce posetiti novopazarsku Gimnaziju pa je danas konacno nakon nekoliko goduna izvrseno generalno ciscenje cele skole,sto je bruka trebao je da dodze neki zvanicnik da bi se oni podigli da nakon 5 i vise godina ociste skolu

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

184

Ponedjeljak, 21. April 2008

Aha to bi covek reko Gimnazija cista. Pripremaju nas da budemo kulturni pri ophodjenju sa Ministrom, e ja im kazem , samo nek me nesto pita, ima da ureziljim ih sve redom.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

cosak_uma

Početnik

(10)

• »cosak_uma« je žensko

• Poruku poslati

185

Utorak, 22. April 2008

Hhahahaa, kako me je nasmejao tvoj post:)) :)) zar mislis stavrno da ce oni takvim osobama dozvoliti da budu blizu ministra..nema sanse, postavice oni svoje ufulatore koji ce kovati Gimnaziju u zvezde...ti tog dana slobodno odmaraj kod kuce..niko nece primetiti da te nema :D i ako primete bice im milo sto nisi tu.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

186

Utorak, 22. April 2008

normalnno direktor je sve to danas sredio svi su imali svoja zaduzenja a oni iz opstine su dosli da ga ,,obuce,, video sam da su mu pricali kako da se ponasa dok je kurir stalno sparto po dvoristu i macinjao decu i skupljao papire
kako je to sve providno cak su i holbili namirisali

cosak_uma

Početnik

(10)

• »cosak_uma« je žensko

• Poruku poslati

187

Utorak, 22. April 2008

C c c..sala nije tafra xx( Poznato mi je da je direktor politicki JASNO opredeljen, otuda on na tom mestu..ne cudi ko ga je i cemu poducavao. Kamo srece da ti zvanicni bar cesce dolaze, mozda bi se i osoblje skole uljudilo..hmh..ovako ostaje samo taj lazni dan, koji ce se zaboraviti..nece vise biti mirisa, ni kulture ni manira, ni osmeha..sve ce se vratiti u kolotecinu dosade, do sledece posete..Zao mi je onih kojima to smeta, zao mi je profesora koji vrede..promenice se i to jednog dana insallah, zivim za tu promenu. :]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

188

Četvrtak, 24. April 2008

E pazite ljudi i sve im to bilo za dzabu. Ministar nije bio ni deset minuta u skolu. Ode covek odmah na univerzitet mi smo sitni.

Evo malo i da hvalim Gimnaziju, a pogotovu moje odeljenje.
Dalila Sacic ucenisa Trece godine Gimnazije (odeljenje III-1) je osvojila trece mesto na Republickom takmicenju iz biologije.

• »informatic_boy« je muško

Datum registracije: 29.06.2008

• Poruku poslati

189

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

Što se sajta tče domen,hosting su plaćeni zahvaljujući sponzoru Stiga a on se nalazi na adresi www.gimnazijanp.edu.rs e sada....nema se vremena naravno da se uradi sajt jer su ovi što ga rade toliko lenji... Ja sam bio odabran i radovao sam se ponovnom uključenju sajta čak sam išao u Stig ,znate već zbog čega...Trebalo je 300 stvari da se uradi ,papiri,potvrde,žiro računi....Da bi me na kraju prof Hidajet izbacio i stavio neke njegove ljubimce koji ne mrdaju sa sajtom,i da vas neko ne zavarava nije urađena ni home page ?( a direktor ni prstom nije mrdnuo,čak nije znao fax u eunet da pošalje da potvrdi nego nam sve sekretar uradio,svaka čast! i emira se dosta trudila dala nam je nke spiskove učenika,profesora,ali sve je stopirano za sad!
inače gimnazija je dobila adsl konačno(još testiraju),a ministar zoran lončar je obećao nove računare od septembra! konačno se nešto radi!
E ovako dalje....Minimalno bodova za 2007/08 godinu za upis:
informatički smer -90,0 bodova
opšti tip -85,04 bodova
prirodno matematički -77,04 bodova
društveno jezički -87,60 bodova
znači bruka,gimnaziju su mogli da upišu i oni koji su nosili po 30-ak bodova iz osnovne i "zakucali"prijemni,a znamo svi šta se danas i kako se radi taj prijemni po pazaru.Drago mi je što je gimnazija ove godine stala na noge pa su mnogi ostali neupisani ili upisani u ostale škole
informatički smer -95,56 bodova
opšti tip -93,56 bodova
prirodno matematički -89,14 bodova
društveno jezički -96,28 bodova
to se ceni,da ne upisuju svi ko treba i ko ne gimnaziju!!

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

190

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

*informatic_boy,fala na ovim informacijama,i prijatno sam iznenadjem(pa eto makar nek se prica,a posle ce se preci na delo...nadam se).

Bicu ti zahvalan,i mislim mnogo ostali bivsi gimnazijalci,ako budes nas obavestavao o desavanjima u skoli ;)
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

• Poruku poslati

191

Utorak, 08. Juli 2008

Citirano

Orginalno od NeO
*informatic_boy,fala na ovim informacijama,i prijatno sam iznenadjem(pa eto makar nek se prica,a posle ce se preci na delo...nadam se).

Bicu ti zahvalan,i mislim mnogo ostali bivsi gimnazijalci,ako budes nas obavestavao o desavanjima u skoli ;)

Naravno,obaveštavaću o svemu iz gimnazije... pozz za bivse gimnazijalce!

AshkE

Početnik

(10)

Datum registracije: 08.07.2008

• Poruku poslati

192

Utorak, 08. Juli 2008

pozdravljam ponovno pokretanje sajta jer sam i ja nekad bio gimnazijalac :D

SIDARTHA

Početnik

(10)

Datum registracije: 02.07.2008

• Poruku poslati

193

Utorak, 08. Juli 2008

...je l` Gimnazija dje je nekad bilaaaaaa :))

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

194

Utorak, 08. Juli 2008

@SIDARHTA- Nastavak ove preradjene Merlinove pesme bi bio, jeste, ali nije ono sto je nekad bila.

SIDARTHA

Početnik

(10)

Datum registracije: 02.07.2008

• Poruku poslati

195

Srijeda, 09. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Jahja
@SIDARHTA- Nastavak ove preradjene Merlinove pesme bi bio, jeste, ali nije ono sto je nekad bila.

...u to verujem... malo je stvari u Pazaru kao sto je nekad bilo.... ni ljudi nisu isti...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

196

Srijeda, 09. Juli 2008

Nista isto nije pa ni to.

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

197

Utorak, 19. August 2008

Novopostavljeni direktor Gimnazije je Zoran Milosavljevic, inace nekad zamenik direktora/racunovodja i moj razredni (profesor matematike) ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Sad ce da nam bace nekog truhlisha koji pojma nema sa matematikom da nam predaje...ali s druge strane, milo mi je sto su onako inteligentnog coveka postavili za direktora... :)
Eto..malo vesti iz prve ruke :)
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

198

Srijeda, 20. August 2008

Gimnazija- bilo je to lijepo vrijeme

Ne sviđa mi se novi direktor ali to je iz subjektivnih razloga. Realno, mozda i nesto bude promenio nabolje, mislim da ima intelektualnih sposobnosti za to .

Pozdravljam cijelu generaciju 1986. godišta ...
My soul is painted like the wings of butterflies

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

199

Srijeda, 20. August 2008

Ma Zoran je kralj covek, veruj mi..mozda ovo pricam zato shto mi je razredni (bio)... ali...
Meni je bitno da je rek'o da podrzava muzicka dogadjanja u skoli i da ce nam uvek izlazit' u sustret kad budemo hteli da organizujemo svirke i tako to... :) (to je reko josh dok je bio samo razredni :D)
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

• Poruku poslati

200

Srijeda, 20. August 2008

Zoran je dobar profesor i zna matematiku zna da predaje nije kao neki što čitaju iz knjige,drago mi je što je novi direktor! Meni lično ne predaje ali čuo sam da je super! Po meni je onaj stari(vd) trebao da se promeni još kad je bio postavljen....iz mnogo razloga...

Social bookmarks