Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

201

Srijeda, 20. August 2008

Apsolutno se slazem sa tobom. Mehmed, Muhamed, kako god da se zvao je bio totalno nesposoban i uopshte ga nisu zanimali djacki problemi...
A sto se Zorana tice, bar ja kako znam ovo koliko mi je bio razredni uvek je bio tu kad nam je trebao i sto je najbitnije, uvek je stajao na nashoj strani.. :)
Zoran je prvo izuzetan chovek, drugo izuzetan sahista, a trece izuzetan matematicar.. :) Je li kome od vas predavao on?
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

• »informatic_boy« je muško

Datum registracije: 29.06.2008

• Poruku poslati

202

Četvrtak, 21. August 2008

Predavao je u nekoliko odeljenja prve godine i bio je razredni 1/1 odeljenju,ko će na njegovo mesto ,videćemo,meni lično nije predavao ali sam čuo da je dobar profesor. . .

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

• Poruku poslati

203

Četvrtak, 21. August 2008

Hehehe..meni je bio razredni..ja sam bio I-1 :) Nocas sam video natashu (likovno)..i pricah sa njom..kaze definitivno je direktor, a jos se ne zna ko ce nas uzet...
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

• Poruku poslati

204

Ponedjeljak, 01. Septembar 2008

Svim gimnazijalcima zhelim srecan pocetak skolske godine!!!!!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

205

Srećan početak školske godine i nadam se da je novi direktor upoznat sa finesama koje nosi novo radno mesto.

• »informatic_boy« je muško

Datum registracije: 29.06.2008

• Poruku poslati

206

Danas je kod nas dolazio na čas fizičkog da gledaju neki ljudi salu ikažu da će da anam naprave novu da će ponovo da rade projekat jer im je predhodni pobego samo za milion dinara,znači da ga smanje za milion i eto nam nove sale. . . :D

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko

Datum registracije: 15.06.2007

• Poruku poslati

207

Petak, 12. Septembar 2008

Hejj...pozdrav svima...ja inspirisana ovim provalama sa casova, "potuham" malo po svojoj sobi, i nadjem sveske sa provalama mog razreda. IV 5 generacija '2005/2006. Nadam se da cete se slatko nasmejati, kao sto sam se ja vasim provalama :) I znam da ce posebno drago biti nekim mojim skolskim drugarima da vide ovo ponovo...:O

Esma: "Amile , prestani, cheshe me komarac!"

Prof. Lidija: "Ja vam se sada necu predstavljati...."
Elvis: "Fukso"

Azra: "Andrea vide ti se gace"
Andrea: "Bolje gace nego dupe"

Prof(logike).Lidija: "Kada nada poslednja umire, ona logicno poslednja umire" .

Prof.Nazlija: "Kapitalizam ne samo da je kucnio u gradovima, nego je zakucnuo i u selima!!!"

Prof.Meliha: "Ja sam primetila da se vi ovde delite u tabore"
Mirza: "Pa dobro necemo se sad poklat ko kokoske!"

Prof.Nazlija: "Samo se vi nakusuravajte"

Prof.Nazlija: "Elvise ne gledaj u Selmu vise, nema ona rogove...to je samo kosa..."

Amra: "Ali u dubini duse , ona je imala dobru dusu.."

Prof.Bajram: "Oba te vucu na razlicite strane...mogu te rastrgnut..."

Prof.Bajram: (pustio Jusa da izadje u WC, a Juso se vraca tek nakon 15 minuta) "...jos cu te zapisat sto nisi dos'o odma..." (Sav ljut Bajram)
Juso: "(mrtav hladan) Sta cu prof...velika nuzda"

Razredna, Prof.Meliha, pita Mirzu sto ga nije bilo na prvom casu, pa je bio zapisan (inace je u odeljenju bilo tolko izostanaka, da razredna je za sve morala da pita, sta kako, uvek su bile silne rasprave zasto se zakasnilo na prvi, sto te nije bilo na trecem itd...)

Mirza: "Odem ja kod babe na poso u kancelariju i on me pita "Hoces da sednes?", ja kazem "Hocu"...prodje malo, akze opet babo "Hoces bombonu", ja opet kazem "Hocu"...malo, malo, kaze babo "Trebal ti para", ja kazem "Treba", on mi dade para...ne prodje opet mnogo, kaze babo "A hoces u skolu?"..."Pa hocu..."..."Pa trci **bem li ti..."
I tako ja zakasnim na prviiii..."

Seka: "U znak paznjosti prema meni..."

Prof.Mira: "Pustite devojku da odgovara.."
Mirza: "Nije to devojka, to je kamila.."

Prof.Nazlija: "Ej...nemoj da se objasnjavas sa nikim!!! Ti imas svoju koncentraciju i gotovo!!!"

Mirza: "Ada profesorka, podigli mi se nervi"

Prof.Nazlija: "Huhapsise ga"

Prof.Hankija: "YOU ARE THE MOST STUPID PUPILS I'VE EVER HAD!!!"

Elvis: "On je bio morski moreplovac..."

Admir: "Ne mogu da verujem na sta se tugiraaa"

Elvis: "Eh vala..obecanje ludom radovanje..."
Prof.Lidija: "Molim?! Ponovi zadnju recenicu i obrazlozi je..."
Elvis: "Pa lepo profesorka, kad ja obecam , vi treba da se radujete..."

Admir: "Ja nemam osmeh na glas"

Prof.Bajram: "Uhvati asa sto se talasa"

Prof.Bajram: "Hajde Azra Bog ti d'o, klatno matematicko"

Prof.Bajram: "Hocel neko u troje (da odgovara)?"

Juso: "Prof. ja se uzbudim kad me udarate"

Prof.Nazlija: "Samo mi ti naleti na moj broj, pa ces videt"

Prof.Nazlija: "Hajde Amile u prvu klupu..."
Amil: "Nemojte prof. u magarecu.."
Mirza: "Stooo , ko da nisi magarac..."

Mirza: "Voda mu je zuborila izmedju nogu.."

Admir: "(radi analizu nekog dela...) Ona je kupala nogo devojaka, bavila se , znaci tom profesijom..."

Prof.Nazlija: (ispituje Eldara) "Marija Terezija?"
Eldar: "Marija Teravija?"
Nedzad: "Marija Terazija?"
Eldar: "Marija Gurabija?"

Elvis: "Cvrkutacice pticice i vrapcat"

Prof.Meliha: "Azra , reci nam nesto o MANOLINU?"
Azra: "Eh...pa sta da vam kazem o MANUELU!"

Esma: "Halo, taxi?!....secate li me se...mi smo one devojke!?"

Admir: "Ada nije minus,u knjizi je plus"
Seka: "Ada psti ti knjigu,ovo je cas"

Esma: "Pazite se, mogu da vas napadnu vuci TURJACI"

Azra: "E jes, pa nismo mi pedofili koji se pale na bisere..."

Azra: "Esma nemoj vise da kasnis!!!"
Esma: "Ada Azra nestalo struje, pa mi nije zvonio sat!!!"
Selma(ja): "Pa Esma kupi obicni sat, navij ga, probudice te"
Esma: "Ada Selllmmaaa, nema strujjeee..."

Prof. Matematike se zadubio objasnjavajuci Nedzadu zadatak...i Nedzad sav zamisljen..."Dobro, dobro...ahmmm...dobro...a dje cu ja noge!?"

..samo zivimo iz dana u dan..i svaki san, davno nestao je, izbrisan! Koga da pitam, ko ce mi dati odgovore? Reci bilo sta, osim da je moglo biti gore!

twinky

Početnik

(10)

• »twinky« je žensko

Datum registracije: 12.09.2008

• Poruku poslati

208

Petak, 12. Septembar 2008

hahahahahaha :))

svaka ti cast za ovo...

nadji jos nekad malo vremena, pa iskucaj jos nesto..ipak su to 3 sveske ;)

Vratila si me u vreme kad se sve odvijalo, svako recenicu sam "videla" ...divno :)

Sem

Učenik

(10)

• »Sem« je žensko

Datum registracije: 15.06.2007

• Poruku poslati

209

Utorak, 16. Septembar 2008

Ucenik: "Profesore, kad neko ima SEXY probleme, gde treba da ode da se leci?"

Nazlija: "Bide to tako..."

prof. Slavko:"A zasto je devojka bezala od mladica"
Ucenik :''Pa bezala je zato sto je on hteo da je ufati"
..samo zivimo iz dana u dan..i svaki san, davno nestao je, izbrisan! Koga da pitam, ko ce mi dati odgovore? Reci bilo sta, osim da je moglo biti gore!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

210

Utorak, 16. Septembar 2008

Treba mi pomoc. Posto mi sad predaje Gilic hemiju. Imali neko ovde kome je on predavao? Kakav je, kako pita, KAKVI SU MU OVI KONTROLNI , sto nam sad daje?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

Datum registracije: 13.11.2006

• Poruku poslati

211

Srijeda, 17. Septembar 2008

Gisho je kralj! Bio mi je razredni! Rijetko posten i korektan profesor...

Kad pita, pita dok ne da 5 keceva i onda prestaje. Hehe, bilo je situacija kad bi to trajalo ne vise od 2 minuta, a onda bismo ostatak casa proveli opusteno caskajuci. Cak nismo morali ni da se trudimo da budemo tihi... ;)

Kako odredjuje brojeve koje pita?
- Obicno prema broju odsutnih, i to, npr: Ako je odsutno petoro, onda brojevi 5, 15, 25, 7, 17, 27 i tako redom (sve dok ne podeli 5 keceva ;)). Ukoliko nema odsutnih, onda po datumu. Pa ako je recimo 15-ti, onda: 15, 25, 7, 17... Nista lakse, i nikad ne omane. Uvek bismo pre casa na kojem pita, prebrojali odsutne ili ustanovili datum, a zatim i odredili je li za bezanje ili ne :)...

Kontrolni cini mi se da su bili kao i svaki drugi (mada ih nije bilo nesto puno). Tri pitanja. Bez zadataka.

I jos nesto vrlo bitno. Ukoliko nisi ucio, a on pita, mozes da ga zamolis ispred ucionice (onde gde uvek stoji :) ) da te ne pita, eventualno navedes neki razlog, mada je cini mi se i "nisam spreman" bilo dovoljno. Verovatno ti nece nista odgovoriti, ali ako te prozove, sigurno te nece ni pitati ;). Slicno vazi i za pustanje sa casa.

Eto. Ja se poprilicno ispisah. Nadam se da ce ti koristiti ;). Jos samo da napomenem da sam zavrsio gimn. pre 4 godine :), ali imajuci u vidu njegovu principijelnost, sigurno se nista nije promenilo u njegovom nacinu rada.

Pozz ;)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

212

@Jahja: Moram da ti priznam da sam mislio da si stariji od mene (nikad nisam pogledao tvoj profil i datum rodjenja) tako da sam se prilicno iznenadio sad kad si postavio ovo pitanje. Eto covek ponekad deluje stariji ali u svakom slucaju to ti je kompliment od mene.

Da se nadovezem na temu Gise :) I meni je bio razredni, doduse sad vec daleke 2000. zavrsih gimnaziju, ali citah ovo Maputo sto je napisao i mogu da kazem da je to bas tako bilo i prije 8 i vise godina. Jedino ne znam za te kontrolne to mi je nesto nepoznato da daje u toj formi. Kad sam ja bio gimnazijalac davao je dva kontrolna u toku godine ali samo i STROGO 3-4 zadatka a teoriju je pitao usmeno. Ovo za datume je tacno, ja sam bas bio broj 17 i secam se jednom je taj broj dosao na red ali posto je bilo samo dva minuta do kraja casa on mi rece 'Faruke izvuce se ti' (ko da je znao da sam bio totalno nespreman a imao sam inace 5). :)

Giso je bio car. Korektan profesor i "lojalan" svom odeljenju. :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

213

@And_U_Price-hvala za komplinet, bio je bas pravi. :D

A hvala i tebi i @maputu na informacijama. Bas su mi znacile, znacu da se postavim. Problem je u tome sto mi je Rifko da sada predavao i bas su razliciti. I bas sad u 4. godinu poce da nam predaje Gilic. Samo imam jos 2 pitanja, ako mozete da odgovorite?

1.Iz vasih pisanja(pogotovu sto je maputo mladji) znaci na kontrolnim daje teoriska pitanja?
2. Jeli preko cele godine strog, kao sada na pocetku, sto se tice pricanja na casu? Moja drugarica je vec dobila keca.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

214

I meni je Gilić predavao pa da prozborim koju. Što se tiče razgovora (galame i šaputanja) na času, Gišo je vrlo netolerantan na to i pogotovo ako on predaje, osetićeš se veoma loše ako prestane da priča i pogleda te svojim plavim očima :).

Korektan je profesor, hteo je da izađe u susret, ali ne poklanja ocene! Hoće da izađe u susret da ti pomogne da povećaš ocenu ako ti treba baš, ali da pokloni, čini mi se da neće. Hoće da sniziki kriterijum! Traži da ga ispoštuješ kao profesora i čoveka! Ako pobegneš, čini mi se da nećeš trpeti velike posledice, osim što će čim se pojaviš da te pita možda malo teža pitanja, ali daleko od toga da je kompleksaš, da ti, recimo to zapamti i vuče sa sobom do kraja tvog školovanja :). Bežao sam i ja prilično često :). Jednom me je čak i video ispred škole u kolima kad je završio čas i samo se nasmejao :). Sledećeg časa sam gledao u tablu zelenu i krunio kredu noktom :D...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

215

Sve dobre informacije. Misljenje o njemu mi se poboljsalo posle procitanih komentara. Hvala puno na informacijama.

Stvar je u tome sto mi idemo na ekskurziju 11. oktobra, pa je on jedini profesor kod kojeg cemo ocene dobiti pre ekskurzije. Ostali su rekli da ce predavati a tek posle ekskurzije pitati. A on obrnuto. Dace nam sada u utorak kontrolni da mi to prebrinemo pre ekskurzije. Da nemora da se muci sa nama kasnije.

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

216

Heheh, pa to je super!!! Videcete kad vas obuzme post-ekskurzijski sindrom, necete biti u stanju da pomislite na knjigu do kraja polugodista ;)!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

217

Pa zato Gilic nam daje kontrolni unapred da ne bude posle zabune.

twinky

Početnik

(10)

• »twinky« je žensko

• Poruku poslati

218

Četvrtak, 18. Septembar 2008

Citam sve sto pisete...i samo zelim da kazem da i taj i Gilic i svi ti problemi koji sada postoje u vezi tih profesora...sve ce to da budu najlepsa secanja koja se ponesu iz te skole :) Barem je samnom tako...vratila bih se, pa makar da drhtim od straha da me Bajram ne prozove :)

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

219

Slazem se... Mada ja ne bih voleo bas kod tog "profesora" da se vratim, kad bih se vracao :).

twinky

Početnik

(10)

• »twinky« je žensko

• Poruku poslati

220

...maaa...sve ima svoje drazi..ako nista drugo , barem si u jednoj prostoriji sa 30 ljudi koji su ti sastavni deo zivota:)

Social bookmarks