Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 13. Januar 2003

Muradin : Reci ti meni Corovka kolko ima Jugoslavija stanovnika?
Ona: 15 miliona.
Muradin: Ti ih POBI :)

Naravucenije: Pitanja u vezi statistickih podataka su rizicna po zivot !
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

grof

Početnik

(10)

• »grof« je zabranjen

Datum registracije: 02.12.2002

• Poruku poslati

42

Srijeda, 22. Januar 2003

ucecnik odgovara za ocenu kod mrdaka, sedi iza mrdakovih ledja, (znate da je mrdak uvek sedeo okrenut prema vratima), cita iz knjige

mrdak: zatvori to jadan, sljimaju amerikanci, rusi, kinezi...ova tehnjika, danas ne mos nista da sakrijes, i kroz krov mogu da sljimaju...

mrdak predaje o platonu i na svoj omiljeni nacin se sprda sa pazarcima i njihovom petljom za business i navodnom nezainteresovanoscu za citanjem

mrdak: doso vam je platon jednom u pazar...aha jes bogomi...alj nije dugo boravijo, jok vala... nije imo s kim da promahabeti, napunio torbe i otiso.

Jesenjin

Početnik

(10)

Datum registracije: 19.06.2003

• Poruku poslati

43

Petak, 20. Juni 2003

Ajd emalo da ozivimo ovu temu...

Mrdak:
Sad vi je vrijeme da se spremate za skurziju...
te za matursko... Odma, odma se spremate...

-Samo nemote zvat Sokrata na matursko, voli mlogo da pojede, aj stoe jeo... bio debeo...
Mene zovite, ja vi necu doc. A Sokrata jok - sve ce vi pojes.

44

Subota, 21. Juni 2003

Kika : Decki i vi sto niste decki....
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Jesenjin

Početnik

(10)

Datum registracije: 19.06.2003

• Poruku poslati

45

Subota, 21. Juni 2003

........ize bojsevi i vi sto niste bojsevi.... Pink, secas li se ovog kikinog engleskog?

Ajde ne lupa ka bumbar u prozor, misli da je polje...
Murga...

Dela ti meni djevojko reci dje je Parnicko brdo...
Selim....

46

Četvrtak, 26. Juni 2003

@ Jesenjin : Secam se njegovog engleskog. Znas ponekad je covek imao i pravo :) secam se i polemike oko Issac Newton i Mickey Maus i bio je u pravu :D Niko od nas ne kaze Micki za Mickey iliti Ajzak za Issac :D

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

47

Srijeda, 09. Juli 2003

Evo jedne pesme koja je skovana od vise autora, (nisam ja ucestvovao, ali... da jesam...) u Gimnaziji negde pred kraj skole, u ovoj verziji, mada je u svom istorijatu imala vise verzija...

Na priredbi kod Mrdaka
peva Fane , peva Nane ,
Medo, Riki,
Husno, Rufko,
Veki-ssmeki

i joss neki,
i naravno Bax !

Extra-Mira i Emira
Zoki, Murga i Hankija,
Ana, Sladja i Dragana
i naravno Bax!

Lepi Eli i Almasa
i Bisera, lepa cura
lepi Kika , sve ih slika
i naravno Bax!

Tu su Selim i Veselin
Hadzi-Hajro , lepa Azra ,
Sa njima je i Fetija ,
samo da ne budu sami,
svi zajedno u galami...
i naravno Bax!

Lepa Vera zapevala:
-Ej, devojka kad sam bila...
i Dussanka o tom snila...
i Hidajet peva s' njima
i kuvari, i kuriri...
samo da ih visse ima
i naravno Bax!

Peva Gilich , pesnik Slavko ,
Zubejida, stara dama,
da i ona nije sama...
i naravno Bax!
Peva lepa Ailana
i Dragica i Almira
i Sibela, i druga Mira ...
peva kuka i motika,
na priredbi kod Mrdaka,
i naravno Bax!

Direktorui, novi, stari...
Sukic, Ljube i Vladeta
svi u glas su zapevali...
i naravno Bax!

:D :D :D 8o
viskoznost nije isto što i gustina :(

48

Srijeda, 09. Juli 2003

Hvala ti na ovoj pesmi cogito :)
U trenutku se setih svih tih likova iz Gimnazije... :D

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

49

Nedjelja, 03. August 2003

eh

Muradin: Evo to je bilo o Beceju, a ovo je-Backa

Ucenik pusta melodije na mobilnom telefonu, a Dusanka kaze : Sta je to svaki dan ista pesma
Cafe Sanjak, the only solution

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

50

Nedjelja, 03. August 2003

Kika: Ustani, sedi, ustani, sedi, napolje
Vera je poklonila uceniku peticu i kaze: Dodji da te poljibim sad
Cafe Sanjak, the only solution

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

51

Ponedjeljak, 04. August 2003

Selim (geografija)

S: Ti! Izadji da odgovaraš
U: pa ovaj...profesore
S: Kamoun (razumeće te op.aut. ;) )

Sit Hungry Doesn't Believe

52

Ponedjeljak, 04. August 2003

Husno profesor hemije na jednom od casova gde ni mi a ni on nismo imali volje za bavljenje naukom vec smo "raspredali" trac-price :)
...

Husno : Da sam zensko trazio bi da se udam samo u Pazar! Nikad nista ne bi morao da radim. :D

53

Četvrtak, 14. August 2003

Nesto mi fale scene po faxu pa sam praznih ruku tamo za studentski kutak al za gimnaziju mi sigurno ne manjka :D. AL citajte ovo dole, ovo mi je okrsaj decenije u gimnaziji... garantujem dobra prica ;)

<div align= center> Slavko vs fingersbroken :D </div>

Bila na dnevnom redu (nastavnog plana) tog dana pesma "plava grobnica" (ono stojte galije carske, sputajte krme mocne itd itd). Fingesr kao i obicno, totalno nezainteresovan za poeziju, pricao sa drustvom oko sebe. Slavko (profesor.. (profesorcic bolje receno :D)) medjutim tog dana je to poimao malo drugacije pa je skocio da se dere (arlauce) na nas, a POSEBNO mene, izgovarajuci sta mu padne napamet (sa RTS SPS reperoara) o domacem izdajnistvu jer je ta pesma (po njemu) sprpska nacionalna himna i mi smo pocinili izdaju time sto nismo joj posvetili posebnu paznju.... (covek totalno uzbudjeno sve to.. ni danas mi nije jasno.. )

Elem on ti nama KAO za kaznu zada da napisemo domaci zadatak sa temom "Nasa osecanja o pesmi plava grobnica". MOja prva reakcija :)) :)) :)) I sutra kad sam dosao ja samo :)) :)) :))

Dosao ja sutra i stojeci ga docekao da mu saopstim ad NISAM URADIO DOMACI ZADATAK, a kao odgovor na (zbunjeno) pitanje STO sam mu doslovno rekao: "da se ne bih kao magarac smarao oko domaceg kad cete mi svakako dat KECA, onda bolje da to ucinite evo sad odmah, nego da mi POTULJNO to cinite sto moze da me naljuti pa moze svasta da se desi". Ada ja ozbiljno bas sve ovako.

Svasta je bilo od tog dana da kraja skolske godine. Moj je moto bio "pisite mi keca, pustite me na miru", al covek nikako nije hteo ni jedno ni drugo (verovatno jer je naucio da ga mole djaci da im ne upisuje jedinicu dok on to sa merakom cini :D.. e fingers mu to zadovoljstvo nije pruzao ;) ). Cak je zamalo doslo do okrsaja FIZICKOH izmedju nas dvoje ali je profesorcic od svog (al pazi SVOG) poziva na tucu odlucio da pobegne do moje razredne da joj se zali ( a nije znao da razredna vec sve zna i totalno podrzava mene :)) :)) :)) )

ELEM, da ne pricam sve (ima mnogo situacija), jos da spomenem da je sve stiglo (njegovim insistiranjem) do direktora gde sam ja izveo tako divan nastup da je direktor isterao profesorcica iz svoje kancelarije a meni se izvinjavao :D..... (jes pitajte profesora kiku ako mi ne verujete ;) )

GLAVNA STVAR: Slavko hteo da istera na svoje i rekao mi da AKO NE NAUCIM CELU PLAVU GROBNICU NAPAMET zakljucice mi KECA za kraj skolske godine. Hmmm... jak ultimatum nema sta. Videlo se da je bio ozbiljan. ALIIII... sta je fingers uradio... citajte iz u drugom delu :D (pauk nemoj slucajno da odas (pauk mi je bio u odeljenju :) ).

P.S sacuvao bih ja ovo pa posle napisao u komadu, al rekoh vec (u temi trenutno) ovde u biblioteci nesto sada ni paste ne radi, pa cu u drugom postu zavrsiti pricu a bojim se iskljucice me svakok trena (zatvara se biblioteka) pa steta sve da propadne... zavrsicu iz sobe (A dobra fora ovo ispade... citajte u drugom delu :D )
mogu ja da se potpisem i bolje...

54

nastavak

Sa izvinjenjem zbog prekida, evo nastavka:

Ja suocen sa ulitimatumom skontam fino sta da cinim. Bilo mi mucno vala da ucim celu pesmu (kao i svaku drugu, a ne sto je neka sto mi je on nabio naglavu), a plus je jos i injat radio zbog svega toga pa mi se bas NIKAKO nije ucila.
Uzmem ja fino kuci audio kasetu, i sve lagano natenane snimim sebe kako recitujem plavu grobnicu. A sve ono ka robot da pricam da bih mogao da pratim snimak. Kasetu u walkmen, walkmen u ranac i pravac skola. Kabinet srpskog, ja seo u red do prozora (a inace sedio uvek u srednjem redu), i samo cekam da me slavko prozove. Naravno nisam dugo cekao :). Slavko se pravi fin i trazi mi da mu recitujem. Ne znam sta je ocekivao ali do tog dana je dobijao samo odgovore tipa: "Rekao sam vam da me ostavite na miru, upisete jedinicu i zaboravite da sam prisutan, evo cak cu i da cutim :D" (jednom prilikom mi rekao da onda mogu da ne dolazim nece da me zapisao, pa se pokajao pa rekao razrednoj da moram da se vratim na cas kad je video da stvarno ne dolazim :D).

AAAAND, kad me tog dana prozvao, ja ti fino ustanem, bezicna slusalica u mom desnom uHu, stisnem play na walkmenu dok onako pomalo CLUMZY ustajem, naslonim se na prozor i krenem da recitujem.. recitujem... gledam kroz prozor.. i recitujem.. recitujem..

Da bude fora jos bolja (i nepokvarena dok traje), niko iz razreda nije znao sta sam spremio i sta radim. Svi su se cudom cudili (jer se niko nije nadao niti je ocekivao da cu pesmu nauciti) a Slavko je jos za vreme mog 'recitovanja' likovao i sve zivo ucutkivao da bi 'uzivali' u recitaciji i njgovoj 'velikoj pobedi'.

Odeljenje je odmah posle znalo (naravno) o cemu je rec, a Slavko se koji dan hvalio po zbornici da je uspeo nesto da me natera KAO (rekla mi to razredna). ALI ni to mu nije dugo trajalo, jer cim su nam dali svedocanstva (sa upisanim ocenama) dao sam mu da cuje 'jednu pesmu'. Prvo nije hteo jer 'ne slusa on tu nasu muziku', ali rekao sam mu da ce mu se ova jako svideti :D. Kad je cuo sta sam mu pustio skontao je moje 'recitovanje', jako se iznervira, svasta nesto pricao, da ce ovo da ce ono, ali ne verujem da je ikad ikome spomenuo o tome sta vise (batalio da se hvali :D) jer ne verujem mu je merak bilo da se hvali kako je namagarcen :D.. (od mene aka fingersa aka jareta ;)

55

and the winner isss

O detaljima koji su se desavali u toku skolske godine a vezanim za ZANIMLJIVOSTI sa pr Slavkom i fingersom upoznat je bio i profesor na slici dole (dobro za walkmen bas i ne zna ;). Proglasava pobednika :D

56

Stisnu pogresno dugme :rolleyes: .. evo slike:
fingersbroken je dodao/la ovu sliku:
  • fingers_the_winner.jpg

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

57

Petak, 15. August 2003

Stojil ovo Slavko na prste :D

Jel ti ovde bio Fingers The Broken ;)
EŠ-HEDU EN L&#256; IL&#256;HE ILLELL&#256;H, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUH&#362; VE RES&#362;LUH&#362;

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

58

Petak, 15. August 2003

Ok, ok ne bunite se, ovo je Kiko :D
EŠ-HEDU EN L&#256; IL&#256;HE ILLELL&#256;H, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUH&#362; VE RES&#362;LUH&#362;

59

Petak, 15. August 2003

Da je profesorcic slavko i bion na slici mozda se ne bi video :D... Po visini, Prof Kika je za njega planina..

A kad smo kod kike, evo njegove legendarne (neko je samo zapoceo):

Kika nekom djaku: Ustani! Sedi! Ustani! Sedi! Ustani!
Pa posle ce sa osmehom: A sto mi je merak sto sam najjaci... niko mi nista ne smije... IIIsi vido! :)

60

Petak, 15. August 2003

@ fingersbroken : Desilo se nesto slicno i u mom odeljenju ;) doduse ne sa Slavcetom nego sa drugim profesorem, ( photo by fingersbroken ) :D

Hakija Besirovic zvani Kika :

Na casu gde je trebalo da ispituje, svi mirni jer na njegov cas dolazimo upravo sa tretmana kod Mrdaka 8) svi mirni do dva-tri mangupcica.

Kika Obracajuci se jednom od njih :
- M.....ic ! Ustani! Izadji ispred table! Vidis li sundjer? Vidis?! Vid ti je dobar, dalje! Vidis li tablu? Vid ti je postao jos bolji! Obrisi tablu!
Za to vreme ucenik zbunjen( inace mangup , ali u duelu sa Kikom uvek ispadne kukavica :D ) slusa i radi sve sto mu bude receno. Nakon sto je obrisao tablu, i preznoio se ocekivajuci jedno pitanje iz fizike koje najverovatnije nece znati i zato dobiti jos jednog keca, polako spusta sundjer na negovo mesto, pere ruke i staje pred profesorem. Profesor za to vreme ubi pricu sa nama, zaboravio na M...ica. Nakon pola sata obraca se
Kika uceniku: -A sta radis ti jos tu? Vala je tabla cista ko suza. A sad jedno pitanje za tebe. ( Ucenika opet hvata panika...)
Kika -Reci mi ti koliko je sati?
Ucenik - Kaze vreme.
Kika - Znas li dje sedis?
Ucenik - Znam.
Kika - Kad znas, sto ne sednes?!
Ucenik - Nece da prizna da nije smeo bez dozvole da ode na svoje mesto, ne da mu njegov ponos valjda :O Samo cuti.
I nista posto je cutao, nije znao odgovor na postavljeno pitanje, Kika ga posalje na mesto i upise mu keca :D:D:D:D:D

Mozete da zamislite kako je bilo uceniku u tom trenutku. Verujem da se oseaco kao pravi magarac! I nikad, ama bas nikad vise nije pokusao da cirkuza sa Kikom :D

Social bookmarks