Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

Datum registracije: 17.08.2003

• Poruku poslati

61

Nedjelja, 17. August 2003

Rifko
"Ja sam ti za hemiju glavni!"
"Molim te Niksic, kakav je to nacin? Kako te nije sramota?"
"Sad ako ti upisem keca, babo ti ga nece popravit'!"
"Dobro Alihodzicu, molices ti mene za dvojku na kraju! Zapamti sta sam ti rek'o!"

Kika
"Pojedes mi med!"
"Au, ti tu sedis, a ja malopre pljunuo!"

Zogic
"A sta ti je to?"
"Vidim ja da ti to nisi dovoljno bistrila, tebe ceka dugo toplo ljeto!"
"Sad cu da ti uzhdim jedinicu!"
"Hajde, opljashti ovo mnozhenje!"
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

62

Nedjelja, 17. August 2003

Jedne veceri, bio je februar ...
Kika dao predlog da ispred skole iznesemo onaj arheoloski - gimnazijski teleskopcic...
Nas cetvorica, ja, drugovi mi - Kach, Ahm..., Nik...
i Kika, inace veliki ljubitelj astronomije, gledali nebo...

I mozete zamislit!!!
Ja video Saturn, pa satelite... pa ljudi mi u 3. milenijumu VIDELI neku planetu...
Pa mozete zamislit kakvo odusevljenje... ;)

Nazalost tako!

ali Kika je bio voljan i toliko da uradimo.
viskoznost nije isto što i gustina :(

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

Datum registracije: 17.08.2003

• Poruku poslati

63

Utorak, 19. August 2003

Zogic
"Kako se zove muskarac koji prepisuje? Prepisivach. A devojka koja prepisuje? Prepisivonja!"
"Sta ti je ta plishana lutka? To je haram! Ti velika devojka igrash se s tijem. To mogu mala deca da se igraju s njima, a odrasli jok" A ja vichem "Ada profesore, to joj brat doshao iz vojske, pa mu ona kupila!"
Uchenici galame a Zogic viche "Ha?!"
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

64

Ponedjeljak, 25. August 2003

Husno : Jel jasno?!
Ucenici (svi uglas) : Jasno NIJE. :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

65

Utorak, 26. August 2003

Mrdak

Cas Phileo= Teziti + Sofia= Mudrost, prof. Mrdak B.

Drugarica Dzenana donela zmiju na cas. Verujte ljudi bila je prava. Video sam je... Pipnuo sam je...
Malo Zmiche koje se nalazilo u kutiji za auio kasetu cije je prebivaliste bilo negde u livadama Shuttenovca..
E pa donela Dzenana to na cas i sela u zadnju klupu na se Sigra "Sa shnjom".
Sazno Mrdak i reche:
" A ko to ima BAJU gore, neka je malo prosheta"
Dzenana :" Ja "
Mrdak: " Hee, haj je malo prochecjaj pa je nedje ispusti pa se vrati da te propitamo za zdravlje i temperaturu"

Sledeca scena: Mrdak: " Ko to ima gumu u usta?"
Mladen ustaje da je izbaci
Mrdak: " Ispljuni tu u ostavu (korpu), pa cjesh je prifatit kad izidjesh"

Ako smijem dacju vam jedan link za bisera sa chasova iz gimnazije..
http://www.geocities.com/kico_np/biseri.htm

Djuturum

Početnik

(10)

• »Djuturum« je muško

Datum registracije: 17.10.2003

• Poruku poslati

66

Ponedjeljak, 20. Oktobar 2003

ja doso ovde a nikad skoro nisam ni uso u gimnaziju ja sam ti iso u kave pa su me isterali kad sam bio treca jer sam dosta serovo hehehe a jednom sam bio u gimnaziji kad mi se brat upisivo i nikako nisam hajo tu skolu jer unutra neki miris ko kad udjem u bolnicu a ja bolnicu uopste ne hajem to odma da vi kazem hehehehehehhhee
djuturum se vratio

• »Chechenac« je muško

Datum registracije: 30.10.2003

• Poruku poslati

67

Nedjelja, 02. Novembar 2003

Zogic:

A sto ste mi se uzabokrecili? Morate da se izlijecite od bolesti zvane neucitis.

Kaže Allahov Poslanik a.s.:"Gotovo da je došlo vrijeme u kojem će na vas navaliti razni narodi, kao što divljač navali na svoju žrtvu (cinjiu)." A ashabi upitaše: "Hoće li nas u to vrijeme biti malo, o Allahov Poslaniče?" Poslanik a.s. odgovori: "Ne, u to vrijeme će vas biti puno, ali ćete biti kao pjena na vodi. Allah će isčupati strah iz srca vaših neprijatelja, a u vaša srca će ubaciti vehen". Rekose: " A šta je to vehen, o Allahov poslaniče? Reče: "Ljubav prema dunjaluku i strah od smrti!".

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

68

Ponedjeljak, 22. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od pink
Husno -Hemija : Sam po sam se ubijo!

pcele + med = duga poljana

A sta kazes na ono:Tipicno za zenski svijet...Duga kosa kratka pamet... :))
Ili Bajram:Hocemo li s` preda radi reda il` otpozadi reda radi?
:P
Il` Zogic:Shebechevac,jeshil naucila?
Pazi koju igru igras.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

69

Utorak, 23. Decembar 2003

Citirano

A sto ste mi se uzabokrecili? Morate da se izlijecite od bolesti zvane neucitis .

Zogic mi je do idejno resenje za mail. Neucitis :)) Kratko, jasno !
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Gyerzelez

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

70

Sellam/vozdra

Bez veze sa bilo kojim chlankom, osim time shto je bila nekad profesorisca Srpskog jezika i moja razredna, zna li iko pseudonim Nade Knezevic? Interesuju me dvije-tri knjige o NP koje je ona napisala pod tim 'pseudonimom'.

Fala vam unarijed

Gyerzelez

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

71

Zogic:vas dvije core u zadnu klupu! odmaaaaa na tablu(a pena mu hoce izaci na usta i mase rukom ko policajac :D
njih dve:pa nismo prof..
Zogic:odmaaaaa odma odma odma na tablu :D (sve to propraceno mahanjem ruku hehe :D
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

72

Srijeda, 24. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od kiki

A sta kazes na ono:Tipicno za zenski svijet...Duga kosa kratka pamet... :))

@ kiki : Od tada nosim samo kratku kosu. ;) :)) :)) :))
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »dobrocinitelj« je muško

Datum registracije: 08.12.2003

• Poruku poslati

73

Petak, 02. Januar 2004

Evo jedne sa Mrdakovog casa o Grckoj kulturi.
Mrdak: Kad je u Grckoj cvetala kultura, (podsmijeh) odje kod nas na Balkanu su skakali s drveta na drvo i ujedali se.

74

Subota, 03. Januar 2004

Par časova pre pismenog iz mathe javlja se učenica i postavlja (prilicno) glupo pitanje :
„ Profesore, moramo li da radimo sve zadatke ili ima zadataka koje možemo da preskočimo?“
Zogic : “Ofljaštite pa lijepo šve redom, ništa ne preškačite!”

• »Chechenac« je muško

Datum registracije: 30.10.2003

• Poruku poslati

75

Ponedjeljak, 05. Januar 2004

selam sestro ,
znaci i tebi je predavo zogic , on je meni sad razredni vec trecu godinu i ne pusta nas dok nas ne izvede do mature. hehe
Kaže Allahov Poslanik a.s.:"Gotovo da je došlo vrijeme u kojem će na vas navaliti razni narodi, kao što divljač navali na svoju žrtvu (cinjiu)." A ashabi upitaše: "Hoće li nas u to vrijeme biti malo, o Allahov Poslaniče?" Poslanik a.s. odgovori: "Ne, u to vrijeme će vas biti puno, ali ćete biti kao pjena na vodi. Allah će isčupati strah iz srca vaših neprijatelja, a u vaša srca će ubaciti vehen". Rekose: " A šta je to vehen, o Allahov poslaniče? Reče: "Ljubav prema dunjaluku i strah od smrti!".

76

Utorak, 06. Januar 2004

we selam brate,
prof. Zogic mi je ponekad predavao mathe ipak dovoljno da ga upoznamo.

By Slavko (srpski jezik) :
Ucenik recituje stihove pesmice, Slavko ga prekida i ljutito : "Pesmica se ne uci napamet!!"
Svi ucenici ?( ???
Ok , ucenik nje bas imao talenta za recitovanje, bilo je bez tacke i zareza ali eto barem interpunkcijske znake nije napamet naucio :rolleyes: :D
I dan danas osta misterija kako se to pesmice uce napamet ali NE! napamet? :D

77

Utorak, 06. Januar 2004

Mozda Slavko cuo da Englezi za nauceno napamet kazu By heart (preveo mu neko naravno :D), pa mu se svidelo misli i mi bi mogli pesme srcem ucit :D :D :D

mogu ja da se potpisem i bolje...

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

78

Utorak, 06. Januar 2004

Bajram:
(dok se drzi za genitalije i ispituje jednu ucenicu iz odeljenja IV-3, Zulu Programers)
-Ada ti to ni takla nijesi!
(u to ulazi jos jedna tada od najljepsih u gimnaziji i trazi sundjer, a Bajramce njoj:)
-Ti jesil ticala sta? :)) :)) :)) :)) bold
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

• »I_Have_No_Name« je muško

Datum registracije: 07.01.2004

• Poruku poslati

79

Srijeda, 07. Januar 2004

Bice pitanja,ufffffff shto ce bit pitanja...

Ko je bio u gim. zna o kome se radi :D

80

Utorak, 09. Mart 2004

Kika : Dje je Evropa, a dje smo mi?! ?(

Social bookmarks