Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

81

Srijeda, 10. Mart 2004

Vera ( Psihologija & Sociologija + razredna)

Pred kraj skloske godine, cetvrtak ( ili petak ne secam se bas najtacnije) psiholigija, peti cas pocinje, profesorica ulazi u kabinet otvara dnevnik zapisuje cas, redar prijavljuje odsutne kojih je opet vise nego desetak!
Tog dana je na planu bilo ispitivanje, a profesorica Vera opet ( vec opet!) lose volje…. Kao i uvek mi smo tada nasli da resavamo probleme i pitanja za koja je predvidjen poseban cas , naime “cas odeljenske zajednice”. Na nasu imrpvizovanu inicijativu pocinje ona da opravdava izostanke.

Vera: Ponedeljak : Murtezic, Mavric,… Utorak : Murtezic, …. Sreda : Mutrezic, …
Vera : Mutrezic?! Sta se , pobogu desilo?!! Zasto nisi prisustvovao nastavi? Bio si bolestan? “ Pruza ruku ka njemu : “Opravdanje, molicu! “ Ne gledajuci ga u oci: “ Bez opravdanja sam primorana da pisem sve neopravdano” - i vec krenula da pise…

Murtezic ( sav snevoljen, tuzan, nikakav ) ustaje : “ Pa profesorice, moj amidza je u ponedeljak bio jako bolestan, vozio sam ga u bolnicu…”
Vera : “Dobro, a sta si radio u utorak i sredu?!”
Murtezic : “ … u utorak….on je profesorice u utorak, …umro…” (duga pauza, mi svi tuzni…a minuti prolaze li prolaze ;) )
"…a u sredu bilo dzenaze..."

Vera nakon kraceg razmisljanja: “ A dobro zasto je onda Murtezic E..a bila prisutna? Ta i njoj je rodjak umro!

Ucenica Murtezic E..a , ustaje : “ Ne profesorice mi nismo nikakav rod, samo slucajno
nosimo isto prezime.Meni niko nije umro.”

Vera: U redu. Opravdano!
Prelistava dnevnik i stize do nasih imena: “ Ko nema ocenu? “

Vera : "Aleksic?"
Redar : “Nije tu.” Vera : "Duranovic?"
Redar : “Nije tu.”
Vera : "Mavric? "
Redar : “Nije tu.”
Vera : "Murtezic?" trijumalno podize pogled sa dnevnika, smesi se : “ Ah. Pa da, bar si ti tu!” Opet pogleda u dnevnik: “ Ali ti vec imas jedan. Hoces li da popravis?
Murtezic : “ Ja profesorice nisam, danas nisam spreman, Znate i sami zbog cega nisam mogao da ucim. Vera : Dobro. Sedi.

Vera: Murtezic E..a?
Ucenica : Murtezic E..a ustaje pognute glave i jedva cujnim glasom kaze :Profesorice nisam ni ja spremna za danas…kao sto Murtezic rece, rodjak nam je umro, pa…
Vera : "Dobro, ali sledeceg casa oboje da se javite sami! "... Nikolic!!!

( by pink )
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

82

Srijeda, 10. Mart 2004

e

Ja nisam ucenik Gimnazije (voleo bih da jesam)
ali, nadam se da mogu ubaciti jednu provalu sa casa.
Cas u toku.Sve mirno i tiho.
**** se igra sa lenjirom.On ga sasvim slucajno polomi, i dobio je dva dela.A kaze njemu profesorica
"E, sad imas DVA"

:)) :)) :))

P.S. Pretpostavljam da je mislila na lenjir...
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

83

Ponedjeljak, 04. Oktobar 2004

matematika kod Sacica: CIK POGODI

Jojo kad se neko doprovoljno javi za odgovaranje:
POZDRAVIMO LAFA :D

• »gimnazijalka« je žensko

Datum registracije: 08.10.2004

• Poruku poslati

84

Petak, 08. Oktobar 2004

Gimnazija

Mogu vam reci da je gimnazija jedna od najboljih srednjih skola u N.P. bas zbog tih profesora koji su ispratili mnogo generacija.Ja sam jedna od tih generacija i znam sve te profesore o kojima pricate svi ti isti su i meni predavali.Zogic,Mrdjo,Muradin itd,itd.Bas ste me vratili u najlepse godine mog zivota.Sibela Hadzifejzovic [prof.engl.jezika]je jedna od mojih najboljih drugarica tog skolstva.A i jeste bila tata-mata za engleski jezik. ;( bila su to lijepa vremena. ;(

A recite mi radi li jos u toj skoli JOJO-DjUGUM.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

85

Petak, 08. Oktobar 2004

Ene, a sta radi Sibela, nisam je davno vido?
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

86

Subota, 09. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od gimnazijalka

Djordjije ("Georgije") Joksimovic ne predaje u Gimnaziji jos od poodavno.

Kad god se setim njegovih naocara kojima je svakodnevno cistio ushi, zgadi mi se... xx(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »gimnazijalka« je žensko

Datum registracije: 08.10.2004

• Poruku poslati

87

Ponedjeljak, 11. Oktobar 2004

ZA Pink

Ne znam ja sam odavno zavrsila skolu i nisam vise u N.P.U svakom slucaju ti hvala a Sibelu nisam videla 8 god. ;)

Za svaku glupost koju bih napravila kod Zogica govorio mi je :"ti ces na leto repuh na glavu,noge u rasku i spremat matematiku".Lagao je uvek sam kod njega imala 5.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

88

Utorak, 12. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od gimnazijalka

Ako kojim slučajem vozeći bicikl kroz Berane ostanete u defektu - može vam se desiti da tražeći majstora za bicikl naletite upravo na Joja :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

l_sT

Početnik

(10)

• »l_sT« je muško

Datum registracije: 12.07.2004

• Poruku poslati

89

Petak, 22. Oktobar 2004

Primechujem, nekad bilo vrlo lijepo u Gimnaziji. Visio sam tamo do prije dvije godine i ako nisam pohadj'o istu. I srechom ishchupa' se :rolleyes:
Sad je to jedna obichna "narkomansko-trip-hip-hop" scena... Bedno, ufurano i jadno. xx(
Niko nije svoj, svak' kopira po nekog majmuna ?(
Ovde mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.
A za mene izgleda ide ovako:
Ovde ne mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

90

Petak, 26. Novembar 2004

Na sastanku Predsjedništva Zajednica gimnazija prihvaćen je prijedlog novopazarske gimnazije i direktora ove škole, da od naredne godine se uvede informatički smjer. Za ovu ideju su zainteresovani i direktori drugih gimnazija širom SCG.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

91

Utorak, 30. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od sans
Ako kojim slučajem vozeći bicikl kroz Berane ostanete u defektu - može vam se desiti da tražeći majstora za bicikl naletite upravo na Joja :D

Upravo tako. Profesor Jojo je napustio gimnaziju jos za vreme mog "mandata" :). Mislim da je to bilo posle bombardovanja. Secam se scene kada je nakon nekoliko meseci dosao u skolu i sa dna stepenica kod zbornice mahao ucenicima koji su silazili na veliki odmor. Evo ko sada da ga gledam kako mase.

Inace stalno zaboravljam da naglasim da je Gimnazija mozda najlepsi deo mog zivota i da su mnogo propustili svi oni koji su zavrsili neku drugu skolu. Sve se da nauciti na fakultetu ali Gimnazija je skola zivota i ja bih se sad rado vratio u cetvrtu godinu pod uslovom da zamrznem vrijeme i kad se vratim u realnost ponovo budem 5. godina medicine, jer ipak nisam toliki entuzijast dfa bih sve ovo mogao ponovo...
Sit Hungry Doesn't Believe

92

Srijeda, 07. Septembar 2005

Tipsonovi

Znatel o kom se profi radi?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

93

Citirano

Orginalno od pink
Tipsonovi

Meni lici na jednog profesora koji meni nije predavao. :)

Matematika?

Evo jos nekih bisera OVDE
Sit Hungry Doesn't Believe

Adia

Početnik

(10)

• »Adia« je žensko

Datum registracije: 16.08.2005

• Poruku poslati

94

Taj/ta nije bio/la za mog vakta.Mi smo imali igranke svake subote i bilo je ludo.
Profesora se secam kao nemilosrdnih, sasavih[a posto
se bavim istim poslom mogu to da kazem] i losih pedagoga.
Zogic nije umeo svoje veliko znanje da prenese na djake; Jojo je ''voleo'' devojcice sa lepom kozom, a Bajram nije mahaniso [moze i bez koze].
Kika je bio cool ali previse zagrizen za veru da bi uticao na decu bez opterecivanja.
Ajlana je, naravno, bila dama .....
Bas se i ne bih vracala unazad, ali se mora priznati da smo bili DJACI i smo mnogo stvari naucili

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

95

Utorak, 11. Oktobar 2005

Svima nama u razredu Azra je govorila kako treba da izvadimo ili umetnemo novi zub ili ga nadogradimo ili stavimo protezu kako bismo pravilno izgovarali neku njemacku rijec :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

96

Subota, 29. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Citirano

Orginalno od pink
Tipsonovi

Meni lici na jednog profesora koji meni nije predavao. :)

Matematika?

Jok. Fizika :)

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

97

Subota, 29. Oktobar 2005

Prof.Selim ispituje za ocenu.Prva godina, nas strah..Sead mi,dok jos nije prozvao nikoga,pricha kako je nauchio sve, samo nije "Klimu".
I za nesrecu prozove on Seada.
Selim:"Prvo pitanje...Klima!"
Sead:"Klima?"
Selim:"Ne,nego klima."(hteo je da bude duhovit)

Kika meni:"Bachevka,sta ima IV4?" Provokacija zestoka...ko razume shvatice

da ne pominjem 'aj si ni galeniku' ICN galenika,i 'prolece, leto,jesen,zimu i ostala godishnja doba',"orao,sokao.."
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

98

Subota, 29. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od meryma
Prof.Selim ispituje za ocenu.Prva godina, nas strah..Sead mi,dok jos nije prozvao nikoga,pricha kako je nauchio sve, samo nije "Klimu".
I za nesrecu prozove on Seada.
Selim:"Prvo pitanje...Klima!"
Sead:"Klima?"
Selim:"Ne,nego klima."(hteo je da bude duhovit)

A sto mu Sead glasno nije rekao,ma daj vise ohladi profesore sa tim pitanjem vidis da neznam daj nesto drugo. :D

Neko postavi pitanje "Dje je evropa a gde smo mi" u vezi tog pitanja mogu reci samo da se ne secam da je ijedan profesor u mojoj gimnaziji bilo toliko nadmen da omalovazava ucenika. Suprotnog je bilo vise da su ucenici zezali profesore. :)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Kod_Hasiba

Početnik

(10)

• »Kod_Hasiba« je muško

Datum registracije: 09.11.2005

• Poruku poslati

99

Srijeda, 09. Novembar 2005

Pozdrav

Javljam se prvi put i odlicna je ova tema, jer me najbolje vraca u te dane. Evo jedne od anegdota koju rado prepricavam i ljudima koji aktere i mesto njenog dogadjanja uopste ne poznaju ali se jednako smeju.
Dakle, ulazi prof. Mrdak u ucionicu, na cas filozofije, i na tabli pise MRDAK KONJ a zbog krupnoce slova jedno ispod drugog. I kao ne primecuje on to, zapisuje cas i onda ce:
"Redar, obrisi tablu. Nije mi sto moje ime napisa, nego se jos i potpisa."
Ako se setim jos cega napisacu. Pozdrav svima.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

100

Srijeda, 09. Novembar 2005

Eh, gimnazija budi toliko mnogo uspomena, da se nijedne ne mogu sjetit. :D
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Social bookmarks