Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

101

Srijeda, 09. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od Spain
Kod_Hasiba,

taj dogadjaj je vec neko opisao. Mislim glupo je pisati isti dogadjaj dva puta, zar ne?

Nije ti to lijepo.

Pobrko si forume :D Nije napisano na ovom :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

102

Molim? ?(

O cemu ti to?
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

103

Boga mi u Gimnaziji gdje sam ja isla,mjenjali su se profesori vrlo cesto,a vidim da se u ovoj vasoj niko godinama nije mjenjao.Sve generacije govore o jednim te istim profesorima :D .
Treba njih otjerat u penziju,mladi cekaju na radna mjesta :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

104

Da nista nisi u pravu, to jesi. :D

Zaista nema generacije da ne pamti skoro iste profesore. Ja bih to sve pocistio i sve nove i mlade doveo. Kada kazem sve, mislim na sve one stare koji su zadavali glavobolje ucenicima sa svojim bolesnim filozofijama i principima.

Hvala.

Kod_Hasiba

Početnik

(10)

• »Kod_Hasiba« je muško

Datum registracije: 09.11.2005

• Poruku poslati

105

Hmmm, učinilo mi se da sam pažljivo pročitao sve. Svakako, izvinjavam se svima koji smatraju da sam uradio nešto što nije l(ij)epo time sto sam stvar ponovio.
Nakon svega i ako zanemarim smešne situacije prouzrokovane neobrazovanjem i da ne kažem glupošću pojedinih profesora, smatram da je ipak glavni junak ovog topic-a ,ipak, pomenuti gospodin (ili drug) B. Mrdak.
Pored svih svojih mana (neverovatna konzervativnost, verovanje da je lepota skolskih pravila ponašanja divno opisana u romanima Charles Dickensa, ponavljanje lekcija od reči od reči...) ipak bio čovek iz koga je vrcala inteligencija preteći da mu upali onu neuglednu i od duvana požutelu bradu. I bio je pošten i nepotkupljiv (ne u današnjem smislu te reči kad to znači da ne prima novac ili makar ne drži privatne časove učenicima kojima predaje, nego ga nije zanimalo ko je ko ili čiji).
Zanima me da li se slažete?

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

106

Mrdak je osoba koja je prezivjela krah svojeg svijeta i nakon toga se je zatvorio u svoju cahuru i svojim nekim principima je ostao vjeran, ali je uvidio da vise nema mogucnosti da ih propagira i namece kao sto je to nekad radio, kada je njegova filozofija harala.

Ovo ce razumjeti svaki iz starije generacije koji dobro pamti vremena kada je visestranacki sistem u Srbiji bio samo daleka buducnost.

Sada se on samo tvrdoglavo odupire vrmenu koje je nastupilo. U tom smislu jeste dosljedan, a o njegovoj filozofiji i principima ne bih da pisem, jer bi to bilo mnooogo dugacko. Sve u svemu vrijeme je da ide u penziju.

Hvala.

Kod_Hasiba

Početnik

(10)

• »Kod_Hasiba« je muško

Datum registracije: 09.11.2005

• Poruku poslati

107

Nisam znao da još uvek radi?!?!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

108

Mrdak ne radi vec 2-3 godine,Idriz takodje,Milenko,Drago,Zlatko,Zubejda,Fane,Jojo,svi su u penziji,zajedno sa direktorom Vladetom(Zlatko je umro).

Cela jedna generacija je otisla u penziju posle 2001-2002-e godine.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

109

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Eto, ja se izvinjavam, jer sam bio neinformisan, pa nisam ni znao da su otisli u penziju. Odavno sam iskljucen iz desavanja u Gimnaziji.

Hvala.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

110

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Jesu,otisli su u penziju,ali,i oni onakvi(strogi,nepravedni)su bili bolji od ovih novih koji su dosli,jer,kod ovih starih je dvojka bila jaca od mnogih petica sirom Srbije,a sadasnja petica je kao necija dvojka!Zbog toga ovi sad gimnazijalci imaju problema(imali bi da nema privatnih faxova)sa upisom fakulteta,imaju dobre ocene ali neznaju shodno tim ocenama!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

111

Petak, 11. Novembar 2005

E moj Tashke,svi oni odoshe kad mi zavrshismo,to mi je najvishe krivo.Kako ne odose bar 2 godine pre, da malo predahnemo,i odmorimo.Od svih njih,najvishe me namuchila ona Emira,ccccccc X(
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

• »deedee_tr« je žensko

Datum registracije: 18.02.2005

• Poruku poslati

112

Petak, 11. Novembar 2005

A meni je bash drago shto sam ''zakachila'' sve te likove,Joja,Zlatka,Mrdaka,Zogica...interesantno je bilo to da je Mrdak prema meni bio popustljiv i nikad ''nije primecivao'' da citam iz sveske iako sam sedela u prvoj klupi koja se lepila sa njegovim stolom...nikad ni meni niti ikome od nas to nije bilo jasno,al ja sa solidnom trojkom sam bila vishe nego zadovoljna... 8)
Pade mi napamet chuvena Jojova:''Deco,ja sam vam Djorde Joksimovic!Znachi JOK Simovic,nije Simovic'' :)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

113

Nedjelja, 13. Novembar 2005

Pazarska gimnazija je nekad bila bolja od filozofskog fakulteta. Danas je to utociste onima koji ne uspeju da upisu druge skole. Zalosno! o|
Sit Hungry Doesn't Believe

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

114

Nedjelja, 13. Novembar 2005

Prvi cas hemije u gimnaziji!!!
Pita profesor jenog druga: "Ciji si ti mali?"
On:"Husna Sebecevca."
Profesor:"Ko sto rece moj sin ja sam Husno Sebecevac,
knjigu koju cete koristit ove godine je ova roze,
koju je napisala Rozalija Horvat!"
I smijeh, ko na skoro svakom casu hemije...
Jedan od najboljih profesora.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

115

Utorak, 15. Novembar 2005

E, za Husna mogu reci da je car. Ja sam imo jednu pjesmu koju sam posvetio njemu, ide ovako:

Husno, Husno, Husno mi je sveeeee,
Nema, nema, nema moje draganeeeee. :))

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

116

Ponedjeljak, 13. Mart 2006

Jedne zime poledilo ispred Gimnazije pa se Zubejda na ulazu za profesore okliznula i pala potrbuške.Otegla se jadna koliko je duga i široka.U tom trenutku nailazi Mrdak,gleda je blijedo i pita:
-Zubejda, a šta radiš to tu?, pa mrtav hladan prođe pored nje i uđe u školu. ?( o|

:)) :))
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

117

Jedne zime poledilo ispred Gimnazije pa se Zubejda na ulazu za profesore okliznula i pala potrbuške.Otegla se jadna koliko je duga i široka.U tom trenutku nailazi Mrdak,gleda je blijedo i pita:
-Zubejda, a šta radiš to tu?, pa mrtav hladan prođe pored nje i uđe u školu.

Zubejda lagano ustade i....

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

118

Glja Spaina,on nastavi priču :)) :)) :))
I to sa četiri riječi :)) :)) :)) :))
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

119

"Celavica spreda radi reda-tri dlake otpozadi reda radi"-stih koji je bio ispisan na zidu Gimnazije pre vise godina za pr. fizike Bajrama.
Njegova poznata :"Ha-dalje",kada bi prozivao,a ustvari je vredjao i hteo reci-hadalje.C c c ... X( Gimnazija je cudo.Nekada najbolja u zemlji...
misli globalno-deluj lokalno

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

120

Nastavak od Spaina :
-Zubejda, a šta radiš to tu?, pa mrtav hladan prođe pored nje i uđe u školu.

Zubejda lagano ustade i....potegnu pistolj na Mrdaka :))

Social bookmarks