Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

121

Ponedjeljak, 13. Mart 2006

Kad smo kod Mrdaka i pištolja, moj drug iz odeljenja ga je na sred časa pitao je li istina da nosi pištolj.Mrdak je, naravno, odgovorio u svom stilu:
-E čuš!Jok more, top ja nosim! :]

Ova Galaksija ko da zna ;)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

122

Ponedjeljak, 29. Maj 2006

Novopazarska Gimnazija školske 2006/ 2007 godine u četiri obrazovna profila upisuje sedam odeljenja. Prema rečima direktora škole Ćamila Sukića od septembra meseca pored prirodno – matematičkog, društveno – jezičkog i oppšteg smera,Gimnazija svršenim osnovcima nudi i informatički smer.

www.radiostoplus.com
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

123

Ponedjeljak, 29. Maj 2006

Gimnazijalci su pre dva dana imali matursko veche.
Videla sam ih sa prozora i moram da primetim da su delom napredovali u odnosu na prethodne generacije shto se odevanja tiche. Ne svi, ali zaista dosta njih. Manje je kicha, manje standardnih frizura, haljina, odela... Posebno mi se svidelo shto sam videla neke sheshirice na glavama i mushkaraca i cura. ;)

Svako ima svoj ukus, naravno, ali sve pohvale za ovogodishnje maturante!

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

124

Utorak, 30. Maj 2006

E ja imadoh odelo, nije bilo bas ko zna kako skupo, ali secam se da sam imao neke tamne pantalone i bez sako, sa nekom hawai kosuljom malo na braon sa tankom kravatom. :D
Isao sam kod frizera dva sata pred maturskim, ali mislim da je frizura mogla biti bolja...
Ali to vece je bilo svakako nezaboravno. Posle prvog sata ili dva nije vise vazno ko ima kakvo odelo ili haljinu - obicno tada kosulje "vise" a haljine... te su u redu. ;)
Je li se matursko vece jos uvek slavi u hotelu? (Moje je bilo odavno... daleke 1992 :D )

Merima1

Početnik

(10)

• »Merima1« je žensko

Datum registracije: 11.09.2006

• Poruku poslati

125

Srijeda, 18. Oktobar 2006

gimnazija rocks

Muradin:
Dje si ti cilja!!!
Bajram je bio i ostao koliko mogu da vidim ha-dalj..ee
Vera jos uvijek odrzava odeljenske zajednice na casu(uvijek uspesno spasavana odgovaranja)
Gilic:
Merima ti mozes puno a ne radis nista,zato cu te posebno proganjat!!!
Jednom sa macku donijela u Gimnaziju-da ne duzim puno i ja i mace smo dobili"slobodni"cas:) :))
Ja sam od onih koji su jos uvijek imali "politcke"dvoje kod Mrdaka tako da smo prospavali filozofiju cijele godine.
Jela nikad nije morala da ispravlja moj pismeni:)
Selim je imao prvu lekciju iz"kako se pasivno ignorise profesor" u odeljenju I-5 godine 1987.
Zalio se on Muradinu ali nije mu vredelo nista.Vecina uvijek pobedjuje.Godine 1992 dobila sam najsmesniji pismeni zadatak(bolje receno ispravku)od mog brata
koji je dobio 1+ zato sto je crtao terminatora na pismenom zadatku i objasnjavao profesoru da nije imao vremena da se sprema zato:)I na kraju zajdnicka himna koja je nastala u cetvrtoj godini na ekskurziji u Grckoj:
Skloni se u stranu i mirno stoj!
Upravo prolazi najbolji stroj!
Mi smo lijepi mi smo zgodni!
I zato smo neophodni!
:):):)

Zivot je ono sto di se desava dok si zauzet planiranjem drugih stvari(John Lennon)

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

126

Utorak, 09. Januar 2007

Jo ljudi kako mi nedostaje gimnazija,da mi se povratit... ada samo jedan dan.
VELIKI POZDRAV SVIM GIMNAZIJALCIMA!!!
BUDIMO REALNI ... :D

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

127

Utorak, 09. Januar 2007

Mislim da gimnazija u Novom Pazaru prednjaci po tim frazama profesora...Meni su bile najbolje od Bajrama (popularni Bax) ;) kao npr. kada bi cura kasnila ujutru na cas,on bi imao obicaj da kaze,ali brzo tako da se to ne osjeti: Jesi li si se naspavala?...a poznate su bile i njegove dobro poznate rime i izvrtanja pjesama:
Kisa je plakala,a ja sam padao za njom... i jos mnoge,a kada se sjetim,reci cu Vam ;) ;)
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Diksi

Početnik

(10)

• »Diksi« je žensko

Datum registracije: 22.12.2006

• Poruku poslati

128

Utorak, 09. Januar 2007

Bax je zakon! Uopste mi nije jasno sto ga ucenici ne vole. Meni je on bio jedan od najkvalitetnijih profa u Gimn. Jeste da voli da podbada, ali ako mu se od starta ne dozvoli sasvim je ok. Bax RULeZ! ;) :klanja:
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece...

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

129

Srijeda, 10. Januar 2007

Diksi,slazem se s tobom kada kazes da je Bax medju najboljim profama...Jeste bio strog (citaj: tezak),ali i zna ono sto radi,povrh svega kako objasni,tako i ocekuje...Osim toga,ucenici se jesu palsili,ali im je bilo i jako zanimljivo ;)
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

130

Srijeda, 10. Januar 2007

Citirano

Orginalno od yascool

Kisa je plakala,a ja sam padao za njom... i jos mnoge,a kada se sjetim,reci cu Vam ;) ;)

A propo gore citiranog. "Pricaj mi, makar bajke bile to..." (kad izvede ucenika da odgovara a ovaj cuti)

Ima i jedna dobra replika ucenice iz tadasnjeg IV-2 ( a davno bejase). Bax cita redom imena iz dnevnika i uglavnom dobija odgovor "Nisam spreman/na" a kad je procitao ime pomenute ucenice ona mu u njegovom stilu citira Colu sa "Produzi dalje, produzi dalje..." :)
Sit Hungry Doesn't Believe

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

131

Srijeda, 10. Januar 2007

Ma kakav Bax bre!! o| o| o|
Na stranu sav njegov kvalitet kad je on ?(-nekakav čovek,ne bih da koristim ružne izraze ipak je on i dalje profesor u toj školi,ali on je-aman za aman!
Najbolji profesori za nas (barem za naše odeljenje IV-1) bio je naš razredni Nane,zatim Gišo,Rifko,Ana... ;)
A Gimnazija ko Gimnazija,uvek će u meni buditi divne uspomene,prelepa sećanja na četvorogodišnje školovanje,ah ta Gimnazija... :(

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

132

Srijeda, 10. Januar 2007

Bajram je meni uvek bio or'o,uvek sam ga cenio.Da sam zensko mozda ne bih ovako mislio o njemu,jer je posebno proganjao ucenice.Meni je vecian profesora ostala u lepom secanju,zato je lakse da izdvojim one koji nisu :

Vera - zahabljena zena koja pojma nema sta ce sa sobom,a kamoli sta ce sa nama.
Fetija - Nema nista nelogicnije nego sto ona predaje logiku,stariji ucenici je ne znaju,i blago njima za Mrdaka..

Najvise za mene i moje odeljenje ipak je uradio Nane,sto je i logicno.Bio nam je razredni.
Veliki pozdrav za sve ex-gimnazilajce,ovim novim Bog da pomogne.. :D
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Diksi

Početnik

(10)

• »Diksi« je žensko

Datum registracije: 22.12.2006

• Poruku poslati

133

Subota, 13. Januar 2007

Kazes Rifko Zucky? ?(
Nadam se da ne mislis na Rifka iz hemije... onog coveka treba da je sramota! Magistar je, maximalno kvalifikovan za ono sta radi, a nikakvog haira od njega mi nismo imali. Je li iko od vas uopste otvorio knjigu one godine kad nam je predavao? Ja nisam, koliko se secam cele godine je nisam ni imala. A imala sam 5. Secam se da sam radila par nekih zadataka na tabli. Onih puhljavih, glupih zadataka iz hemije kod kojih naucis tri formule i znas da uradis celu zbirku... Stvarno treba da ga je sramota. Gilic nas je posle malo izvukao, mada nazalost Gilic nije neki hemicar.
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece...

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

134

Subota, 13. Januar 2007

Ja sam bila jezički smjer i Rifko nam je uvijek govorio: ‚‚Vi ste pesničke duše, vama ne treba mnogo hemije, ovo je za vas samo kurs.'' Učila sam koliko me interesovalo a to je bilo više od onoga što je tražio. Posle nas je Husno prodrmo. Meni su i jedan i drugi bili ok, voljela sam hemiju i nisam se mnogo držala onoga što traže, učila sam koliko mi se učilo. Ja se inače nisam mnogo cimala oko profesora, sve sam učila kako meni odgovara.

Bax mi nije predavao, nego Kika ljegenda. A imam osjećaj da bih se s tim Bajramom pobila da mi je bio profesor kojim slučajem.

A niko ne pominje Dušmanku ‚‚Trojka puna kapa'' :)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

135

Subota, 13. Januar 2007

Citirano

Orginalno od Diksi
...mada nazalost Gilic nije neki hemicar.

Meni Gilic nikada nije predavao, ali od starijih generacija i od drugih kojima je predavao sam chula samo rechi hvale o njemu. Vazi za strogog i struchnog profesora, ali i za choveka koji ume da prenese i vrednuje znanje. No, ukusi su razlichiti.

Meni je predavao Husno, bio mi razredni. Secam se kad smo mu bez najave bahnuli u selo... :)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

136

Subota, 13. Januar 2007

Hemija je or'o.:) Ja sam mislio da su svi profesori dobri dok ne dodjoh na fax,pa uporedih.Kod Rifka smo bili zakinuti mnogo za radnu naviku,kod Gilica za razmisljanje,al niko nije savrsen..:)
Sve u svemu,kad ih uporedim,glasao bih za Gilica...haj'o sam ga :)
DA MOGU...

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

137

Subota, 13. Januar 2007

Secanje na Gilica svodi se na to da je ulazio u ucionicu 'namazan' raznim bojama pocev od crvene u licu, preko bele u kosi i njegove zute jakne sa nekim plavim detaljima (cini mi se) koja je bilo prilicno drecava...mislim da nije znao da prenese znanje.
Bax je zakon! :D
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

138

Nedjelja, 14. Januar 2007

Ma Gilica volim zbog njegove mrznje prema ufulatorima,i pravednosti,ne zbog toga sto sam nesto Bog zna sta naucio od njega.
Bax jeste zakon,od njega jesam naucio,i to mnogo.Jedan od najpametnijih profesora u gimn.,k'o sto rece Diksi..
DA MOGU...

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

139

Četvrtak, 18. Januar 2007

Zucki,kazes Ana...Nisam dusmanin,ali toj zeni zelim sve najgore...Za ostale manje vise si u pravu,a za Rifka ima istine u ovome sto Diksi kaze,mada smo svi mi uzivali kod njega.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

140

Četvrtak, 18. Januar 2007

Nisam mislila na tog Rifka,već na Rifka iz fizike,aman!
A i to što velite,ukusi su različiti,meni recimo samo taj genije-Bax nikad ne bi mogao da bude zakon,inteligenciju na stranu a ophođenje njegovo i pristup,bljak ?( , al' eto šta da vam radim;)
Svi ostali profesori su meni ostali u koliko -toliko lepom sećanju :) I znam da će ona zgrada za mene uvek biti asocijacija na najlepše trenutke moje mladosti :D

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Social bookmarks