Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ajla

Zlatna sredina

(10)

• »ajla« je autor ove teme

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 22. Maj 2006

GLASANJE U CRNOJ GORI

S obzirm da je juce bilo glasanje u Crnoj Gori za nezavisnost, ako neko zna kakao su protekli izbori i kakvi su rezultati nek napise ovde. UNAPRED HVALA

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

aha, zna se vec rezultat glasanja.

rekose da nema nista od podele ...

sad videli hrvati i bosanci kolko se srbi i crnogorci dobro slazu da ce i oni da odrzavaju izbore dal da se ujedine hrvatska i bosna ... bas ce bit zanimljivo.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

3

Ma Crnogorci su izglasali NEZAVISNOST samo se josh malo koprcaju srpski nacionalisti !!??
Pazi im govora:
"Kako mogu Albanci,Hrvati i Muslimani da izglasaju NEZAVISNOST Crne Gore"!!??
No Comment!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

4

Ovde (u Ceskoj) govore u vestima da je nezavisnost izglasana. U glasanju je ucestvovalo 86 % ljudi a (od toga?) je 58 % glasalo za nezavisnost...

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

5

Velika je izlaznost gradjana, sto ukazuje njihovu svest da ucestvuju u kreiranju istorije svoje zemlje. Dobro ne mogu obe strane da pobede, ali treba iskoristiti svoje pravo. A ne kao narod iz Srbije, izlaznost uvek bude slaba, pa moraju izbori da se ponavljaju..............
Ma izglasana nezavisnost..............To se i ocekivalo........
misli globalno-deluj lokalno

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

6

Zanimljiva je informacija da su suverenisti u rozajama dobili najvisi procenat, cak 91,2 % je glasalo za nezavisnu crnu goru. Pa se pitam imali ovde nekog injata, nama pazarcima ? Ali demokratija je na snazi ....

Da me ne svatite pogresno,nijesam ;-) kao sto prva recenica da naslutiti, protiv, cak moja mama je u Ivangradu kad je procitala ovo, "Nepostoji montenegro, vec junacko srpsko leglo" , zna se kako glasala ;-)

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

7

Utorak, 23. Maj 2006

jel` se to Crna gora osamostalila?
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

8

Utorak, 23. Maj 2006

Konachno,LIPKA OBJAVIO U 09.52 h 55.5% !!??
FREE MONTENEGRO!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

9

Utorak, 23. Maj 2006

Cestitam na free Montenegro :)
Drago mi je sto je sve to islo mirnim putem,a ne kao u Bosni :(

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

10

Utorak, 23. Maj 2006

Polahko,sad idu ONI radikali iz srbije koji nishta ne priznaju.Nadam se da che se sve ovo mirno zavrshiti,mada se srbija bratski razdvaja samo u krvi!??
Mada ,nije ovo vishe 1992!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

11

Utorak, 23. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan
Polahko,sad idu ONI radikali iz srbije koji nishta ne priznaju.Nadam se da che se sve ovo mirno zavrshiti,mada se srbija bratski razdvaja samo u krvi!??

Ti govoris Sandokane tako kao da su 1992 godine postojali neandertalci,a sada vise kao ne postoje :D

San o Velikoj Srbiji je propao....jupiiii :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

12

Utorak, 23. Maj 2006

Citirano

Orginalno od galaksija

Citirano

Orginalno od Sandokan

Ti govoris Sandokane tako kao da su 1992 godine postojali neandertalci,a sada vise kao ne postoje :D

Ne govorim o tome ,vech da sada vishe srbija nema MOCHNU JNA IZ 1992 IZA SEBE !
Tu snagu ona vishe ne poseduje.
A san o velikoj srbiji je propao josh odavno!
Tamo negdje na Gorazhdanskom mostu(ulazu u grad),
na Kninskoj tvrdjavi,na Igmanu,na reci VUKI,u selu Prekaze kod Drenice, itd.....!!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

13

Utorak, 23. Maj 2006

Citirano

Orginalno od galaksija

Komsiji crkle dvije krave ... Jupiii!

I meni je crkla jedna, jedina koju sam imao. Nema veze, njemu su dvije .... Jupii!
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 23. Maj 2006

.... pa ova nasha je i bila pomalo BONA! :rolleyes:

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

15

Utorak, 23. Maj 2006

Jest, bila je bona. A pored nas ovakvih nije joj bilo tesko da crkne.

Komentar jednog mog prijatelja, objavljen na jednom drugom forumu:

1912 godine vojske Srbije i Crne Gore zazuzimaju Novopazarski sandžak i dijele ga po svom ćejfu. Miroljubivi Srbi i Crnogorci čine što čine, pri čemu ovi zadnju ostaju upamćeni po svojim zlodjelima u Plavu i Gusinju.

1924 miroljubivi Crnogorci upadaju u Šahoviće i čine reprizu iz 1912

1941 - 1945 miroljubivost biva potvrđena kako od Srba tako i od Crnogoraca, dotično je pogotovo izraženo u spaljivanju muslimanskih sela u srezu Pljevlje koja nikada više nisu obnovljena

1945 - 1991 miroljubivost se nastavlja, a njena posljedica je da ca. 30% muslimana napušta Crnu Goru

1991 miroljubivi Crnogorci otvaraju lov na divljač iz Bosne izbjeglu na Jadran i goneći istu stižu čak do Dubrovnika

1994 miroljubivi Crnogorci hapse kompletno političko vođstvo muslimana i postavljaju svoje marionere koje su uveliko i danas na vlasti. Samo slijepac ovdje ne vidi paralelu sa 1912 kada su isti miroljubivi pobili vodeće Bošnjake iz Plava i Gusinje. Danas to više nije bilo potrebno, dovoljno je da mlate i govore muslimanima da imaju biti zahvalni jer bi kod Srba završili pod kamom.

2003 Narod je pripremljen da ko papagaj ponavlja u Podgorici skuhano maslo: "Šta se Pazar ima miješati u naše stvari." Broj muslimana koji je napustio svoje domove u CG od 1945- 2003 prešao je 40%.

Iako su već i rimljani nastupali pod parolom "Divide et impera" Bošnjo je izgleda u stanju da shvati dotično tek kada mu se kama nadnese nad vrat (neko doduše ni tada ne pozna koliko je sahati). Sva ova prepucavanja na relaciji Pazar - CG podsjeća me na početak rata u Bosni kada je svaki put kada bi četnici poharali neko mjesto ono sljedeće sebi govorili: "Šta mi imamo s njima." Pri čemu je dotično mišljenje bilo uveliko plasirano od strane agresora.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

16

Utorak, 23. Maj 2006

Ma nek idu ako misle da im je tako bolje niko nikog zorom ne drzi. Sad sandzak vise i ne postoji osim kao rijec. Prije je ipak imalo tu nesto a sad su to dvije drzave, to je zavrseno.
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

17

Utorak, 23. Maj 2006

Citirano

Orginalno od björn
Ma nek idu ako misle da im je tako bolje niko nikog zorom ne drzi.

Nek idu ako misle da su im bolji prijatelji CrnoGorci od Bosnjaka iz Sandzaka, hajirli im djada.

Citirano

Orginalno od björn
Sad sandzak vise i ne postoji osim kao rijec. Prije je ipak imalo tu nesto a sad su to dvije drzave, to je zavrseno.

Postoji Sandzak dok god postoji Sandzaklija.
Ovo jes jedan veliki korak nazad za Sandzak, ali prezivjecemo mi i to inshallah, prezivjeli smo i gore stvari.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

18

Utorak, 23. Maj 2006

Pa ocigledno je da misle da im je bolje tamo pa neka ih tamo. A ovo nije korak nazad za sandzak nego dno dna ako cemo realno jer ce do obicnog Rozaja morati da se nosi pasos :rolleyes: Mastati se moze al' realnost je takva kakva jeste.
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

19

Utorak, 23. Maj 2006

Citirano

Orginalno od björn
Pa ocigledno je da misle da im je bolje tamo pa neka ih tamo. A ovo nije korak nazad za sandzak nego dno dna ako cemo realno jer ce do obicnog Rozaja morati da se nosi pasos :rolleyes: Mastati se moze al' realnost je takva kakva jeste.

Sabur moj medo

Jes ovo mozda i dno kako ti kazes, ali ne zaboravi da u svakom zlu ima i neceg dobrog.
CrnoGorci jesu ubijedili Bosnjake juznog Sandzaka da im je bolje sa njima nego sa nama, ali to su ipak samo njihove isprazne rijeci kojima su naivni Bosnjaci nasjeli.

Vrijeme ce pokazati Bosnjacima juznog Sandzaka da su CrnoGorci ustvari samo dlaku promijenili, ali ne i cud.
A tada (ukoliko ih i dalje bude imalo-nadam se inshallah da ce ih imati) ce ih svijest o pravoj cudi CrnoGoraca inshallah okrenuti opet nama i Sandzaku.

ajla

Zlatna sredina

(10)

• »ajla« je autor ove teme

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

20

Utorak, 23. Maj 2006

Znaci Crna Gora je izglasala nezavisnost!
Nek je sa srecom ako ce im biti bolje. ma i sta imaju od siromasne Srbije samo SIROMASTVO, GLAD, PLJACKE, BEDU....
Svako se bori za svoje bolje sutra pa i oni a i ako imaju PRAVO NA TO. (o)

Social bookmarks