Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

stoperka

Početnik

(10)

• »stoperka« je žensko
  • »stoperka« je autor ove teme

Datum registracije: 19.02.2005

• Poruku poslati

1

Subota, 19. Februar 2005

Goca Trzan

Vase misljenje o Goci Trzan, njenoj muzici, zivotu i radu....

www.gocatrzan.tk
www.goca-forum.tk

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 19. Februar 2005

Pa za prvi prilog i nije lose :D
malo za promenu

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 20. Februar 2005

Ma shta se ima misliti. Jeftino smeche kao i sve one shto u zadnje vrijeme haraju "estradom"
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

4

Jos jedna rospija šou biznisa. X(

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

5

Hehe, ja je nikako ne podnosim, ne znam zasto ali je zovem MRZNa. :D
Nedavno ja na koncertu Madredeus kad kaze mi cimerka evo ti mrzna iza nas, ja se okrenem kad ono nesto malo, sitno, zgoljavo plavo viri izmedju redova. :D
Pazi koju igru igras.

stoperka

Početnik

(10)

• »stoperka« je žensko

• Poruku poslati

6

OK ljudi, osuli ste paljbu, a verujem da niste culi ni 3 njene pesme, jer da jeste, nebiste tako pricali.
A da ne pricam o tome da li ste je nekad slusali kako prica i sta prica, videli biste da UOPSTE ne moze da se poredi sa "jeftinim smecem koje hara "estradom""!

Za razliku od VELIKE vecine, ona misli svojom glavom, i ima jasan stav, nema dlake na jeziku, pa kome se svidja-svidja.

OK je vase misljenje skroz, nebi bilo normalno ni da je svi vole ;)

www.gocatrzan.tk

7

Citirano

Orginalno od stoperka
OK ljudi, osuli ste paljbu, a verujem da niste culi ni 3 njene pesme, jer da jeste, nebiste tako pricali.

Recimo da sam ja cula malko vise od 3 njene pesme. Fakat da zena ima par lepih pesama . Medjutim, njeno ponasanje i uopste odnos prema licnoj profesiji mi je nekako bljak ?(

Citirano

nema dlake na jeziku, pa kome se svidja-svidja.

E, da bas to! Nema dlake na jeziku, a mozda bi nekad trebala. Mozda tada ne bi delovala ovako odbojno. Ne slusam je vise.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

8

nije losa,mada mi se vise svidjala u duetu sa Ivanom iz Negativa kada su bile u grupi tap 011.mislim da je pogresila sto je otisla iz grupe jer ona kao samostalni izvodjac nema onakve pesme kao sto su imali kao grupa.pocela je da snima komercijalu,mozda malo kvalitetniju od ostale komercijale ali ipak komercijalu!za razliku od nje Ivana sa Negativom je pun pogodak.
a da,mnogo je brza na jeziku,svadja se po estradi,valjda i na taj nacin pokusava da bude popularna.promasaj sto je otisla na rts!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 21. Februar 2005

Citirano

Orginalno od kiki
Hehe, ja je nikako ne podnosim, ne znam zasto ali je zovem MRZNa. :D
Nedavno ja na koncertu Madredeus kad kaze mi cimerka evo ti mrzna iza nas, ja se okrenem kad ono nesto malo, sitno, zgoljavo plavo viri izmedju redova. :D

A vidiš, došla na koncert Madredeuša! Znači, sluša dobru muziku, zna šta je kvalitet a peva ono što narod traži, jer narod daje pare za šund.

Najgora vrsta, licemer. I rest my case...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

10

A ona radi? Gdje radi? Sta radi? Pjeva? Ma daj... ne bih reko... ona se to zeza :)... A o zivotu... nije fino da mi govorimo o njenom zivotu.. Ne govori ni ona o nasem, a meni su zivoti ovih nasih clanova foruma visestruko vredniji od njenog. Ma ko je ona? Zar uopce moramo ovde da znamo da takva osoba postoji? Da bar nesto kvalitetno pjeva pa haj, al ovo ovako stvarno ne ide... sramota.. ne zasluzuje aman ni ovaj forum da se o svakome prepricava i prica... ne ide..
mogu ja da se potpisem i bolje...

stoperka

Početnik

(10)

• »stoperka« je žensko

• Poruku poslati

11

Pa cekaj, da ne mislim da vredi, ne bih sigurno ni postavila ovu temu!!!
Goca se izdvaja iz gomile neartikulisanih nazovi pevacica koje hvataju na gole grudi i sexy fotke, a od glasa nema nista, truba........... ?(

Ko nije upoznat, Goca je pocela svoju muzicku karijeru u rock grupi Distorzija i tamo pevala dobre dve godine. Kasnije je presla u Tap011 i nasavila da sa Ivanom Pavloic peva dobru muziku.
Sa godinama se vise nije pronalazila u Tap-u i zapocinje solo karijeru izdavsi fantastican album "U niskom letu", koji je ceo instrumental i veoma kvalitetan. Kasnije dolazi "Zelim da se pomenim" koji je za nijansu komercijalniji (ali od neceg mora i da se zivi, jel?) u svakom slucaju veoma kvalitetan, aranzmani fantasticni, za svaku pohvalu. Sledi pauza od dve godine, kada se vraca na velika vrata albumom "Peta strana sveta". Album je mnogo brzi od prethodna dva, a Goca je poznata po prelepim baladama, medjutim taj album odlicno prolazi. I sada posle tri godine "Otrov u caj", koji je potpuno drugaciji od svega sto je do sada radila. Veoma raznolike pesme, dve balade, ostalo je sve u nekom brzem i srednjem ritmu, oseca se uticaj brazilske muzike, u svakom slucaju veoma pitak. :P
Sa ovog albuma se izdvajaju pesme "Haljina", "Bumerang", "Kad pred ocima se smraci" (radjena u rock fazonu), "Otrov u caj" i mnoge druge.....

Ako vas zanima nesto vise, posetite www.gocatrzan.tk
Hvala!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

12

ada dzaba ti da je reklamiras, mi je brate ne hajemo

no ti ako imùas sta drugo reci, napise kakaf odgovor na Politiku il Relihiju, a mos i kakv Kutak za caskanje, nemo sam Goca Goca
malo za promenu

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

13

A da ova stoperka nije Goca Trzan? Pustite devojku da pise. I ja pisem o Partizanu a svi me zivi napadaju, a ja se ne dam :)

Moje misljenje o Goci? Bolje da ga ne iznosim. Reci cu samo da nije los vokal, ali da ga lose koristi. Ipak, sto Djordje rece, narod to trazi pa to i dobija. Ni bolja ni gora u moru ocaja.
Sit Hungry Doesn't Believe

stoperka

Početnik

(10)

• »stoperka« je žensko

• Poruku poslati

14

Kako ste me provalili!?
Mislila sam da sam se dobro sakrila iza nick-a!

Zezam se, ja sam samo neko ko mnogo voli Gocu (sto se da primetiti. jel'?), i tako ispitujem javno mnjenje, zelim da cujem misljenje drugih ljudi i tako....

Hvala vam u svakom slucaju na saradnji!

Vasa S.T.O.P.I

www.gocatrzan.tk
www.goca-forum.tk

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

15

Citirano

Orginalno od stoperka
Hvala vam u svakom slucaju na saradnji!

Vasa S.T.O.P.I

Pa, eto, javi se... pisi ponekad... po dva-tri reda...

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

16

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
A vidiš, došla na koncert Madredeuša! Znači, sluša dobru muziku, zna šta je kvalitet a peva ono što narod traži, jer narod daje pare za šund.

Najgora vrsta, licemer. I rest my case...

A ja mislila dosla da bude vidjena, pa znas da je po Beogradu veca tafra nego po Pazaru. :D
Pazi koju igru igras.

stoperka

Početnik

(10)

• »stoperka« je žensko

• Poruku poslati

17

Utorak, 22. Februar 2005

A sta fali to sto devojka slusa Madredeuš?!
Pa ona slusa Offspring, H.I.M, Celine Dion, Annie Lenox, Metalica, Sting, Riverdance, Prince, Adiemus, Sade, The Corrs, The Cult................

Da ne nabrajam...

Ova muzika koju peva je POP muzika, koja je kod nas skoro izumrla, kao i dinosaurusi. Ja se nadam da nece doziveti istu sudbinu i da ce generacije koje dolaze vratiti kvalitet muzici!

pozz

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

18

Utorak, 22. Februar 2005

Citirano

Orginalno od stoperka

Ova muzika koju peva je POP muzika, koja je kod nas skoro izumrla, kao i dinosaurusi.

pozz

Dinosaurusi su potpuno izumrli.

otpozz
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

19

Utorak, 22. Februar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Pustite devojku da pise. I ja pisem o Partizanu a svi me zivi napadaju, a ja se ne dam :)

A ko njoj brani da pise brate? Napada li nju ko? Sama je trazila nase misljenje o Goci i mi smo bili fini i napisali to nase misljenje (bilo ono kakvo bilo). A ti si vec druga prica al neka sad te propagande ovde :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

stoperka

Početnik

(10)

• »stoperka« je žensko

• Poruku poslati

20

Utorak, 22. Februar 2005

Pa znam da su dinosaurusi izumrli, zato i kazem!
Ne bih volela da se to desi pravoj POP muzici!

MALA GOCA

Social bookmarks