Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

61

Ponedjeljak, 09. Januar 2006

eh sta ti nej sve nac :]
PaZaRaC je dodao/la ovu sliku:
  • schmoogle.jpg

62

Petak, 10. Februar 2006

Zimske olimpijske igre - Torino 2006
pink je dodao/la ovu sliku:
  • Olimp.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

63

Utorak, 21. Februar 2006

Opet Torino ;)
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • Capture_3.jpg
" Bilen alemlere rahmettir "

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

64

Srijeda, 22. Februar 2006

Dobra stvar koju je google uveo je:
SCHOLAR- google - Za sve one koji traze pomoc za izradu seminarskih i maturskih radova. Fenomenalna je stvar, koristio sam ga već u par navrata i našao je sve što sam hteo - najnovije izdanje knjige iz koje je citat, isbn, slične tekstove. Prava stvar.

http://scholar.google.com/

Ovih nedelja gogle je u znaku torina i zimskih olimpijskih igara ...
smeker je dodao/la ovu sliku:
  • olympics06_alpine.gif

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško
  • »Tulumba4All« je autor ove teme

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

65

Srijeda, 22. Februar 2006

Citirano

Orginalno od smeker
Ovih nedelja gogle je u znaku torina i zimskih olimpijskih igara ...

Osim toga ima dobra stvar koju je google uveo je:
SCHOLAR- google - Za sve one koji traze pomoc za izradu seminarskih i maturskih radova. Fenomenalna je stvar, koristio sam ga već u par navrata i našao je sve što sam hteo - najnovije izdanje knjige iz koje je citat, isbn, slične tekstove. Prava stvar.

http://scholar.google.com/

A zar nije bilo bolje da si samo stavio link na "About google scholar" nego sto si iskopirao ogroman teks koji niko na ovom forumu nece procitati ?
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

66

Utorak, 07. Mart 2006

Planovi Google-a - vredeti 100 milijardi dolara

Eric Schmidt, CEO kompanije Google, je izjavio da je njegov cilj da izgradi kompaniju koja će biti značajan globalan faktor i čija će vrednost iznositi preko 100 milijardi dolara. U svojoj izjavi on naglašava da su prioriteti Googlea za ovu godinu poboljšanje kvaliteta internet pretrage, reklamiranja, kao i izgradnja infrastrukture kompanije. Ove izjave dolaze dva dana nakon što je George Reyes, šef finansija kompanije, u razgovoru sa investitorima naglasio da se konačno shvata enorman potencijal za reklamiranje i profit u okviru Googleovih search reklama. Sredinom januara akcije Googlea na berzi su doživele apsolutni rekord i iznosile su oko 475 dolara po deonici. Prihod Googlea je tokom prošle godine iznosio oko 6.14 milijardi dolara. Do sada je kompanija zaradila ukupno 110 milijardi dolara, što je izuzetan uspeh ima li se u vidu da kompanija postoji tek jednu deceniju.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

68

Petak, 09. Juni 2006

I google se prilagodio Sp-u.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • worldcup06.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

69

Petak, 08. Decembar 2006

" Bilen alemlere rahmettir "

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

70

Petak, 08. Decembar 2006

Isto kao sto bi se mojoj rahmetli nani otimalo ono Uuuuuuuuuu ;-) kad bi joj se nesto dopalo tako i meni puls naprsno skoci ;-) kad na googl.de sagledam neke statistike za nemacku vojsku kad upisem svoj nik ;)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

71

Utorak, 06. Mart 2007

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

72

Srijeda, 07. Mart 2007

Microsoft attacks Google on books

http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/6422471.stm
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

73

Nedjelja, 22. April 2007

Earth Day
Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • earthday07res.gif
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

74

Srijeda, 31. Oktobar 2007

Danas galiba nakaf helouin.
  • gugl.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

75

1. Mnogo (i previse, nije fer prema ostalima ) kad god sam online.

2. Google!

3. Sigorno da moze, ne znam kako...

4. Samo dobre, umela bi i moja nana da ga koristi :-)

5. Ne postoji.

6. Ne verujem.

7. 84,51 :D
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

• »UnknownPlayer« je muško

Datum registracije: 15.09.2007

• Poruku poslati

76

Dosta cesto koristim google, a sto se tice toga da propadne ja mislim da nema sanse...

77

Subota, 08. Decembar 2007

Google Nutzer in Deutschland werden heute feststellen, dass wir auf der Google.de Homepage "das Licht ausgeschaltet" haben. Mit diesem Zeichen möchten wir das Bewusstsein für eine bundesweite Aktion mit dem Namen "Licht aus! Für unser Klima" wecken.

Am heutigen Samstag, den 8. Dezember 2007, fordert "Licht aus! Für unser Klima" die ganze Nation auf, von 20:00 bis 20.05 Uhr für fünf Minuten das Licht auszuschalten. Mit dieser Aktion soll ein symbolisches Zeichen an die Teilnehmer des Weltklimagipfels auf Bali gesendet werden, damit sich diese konsequent für bessere Klimaschutzmaßnahmen einsetzen. Die Klimaschutz-Kooperation „Rettet unsere Erde" von BILD, BUND, Greenpeace und WWF ruft gemeinsam mit Google und ProSieben jeden Einzelnen zum Handeln auf. Mitmachen kann jeder: Alle Privathaushalte aber auch Städte, Gemeinden, Unternehmen, Vereine und Organisationen. Die Teilnehmer können beispielsweise Fassaden-, Zimmer-, Landschafts- oder Weihnachtsbeleuchtungen abschalten.

Da sich Google konsequent für Umweltbewusstsein und Energieeffizienz engagiert, unterstützen wir die "Licht aus! Für unser Klima"-Kampagne und haben heute unsere Homepage abgedunkelt, um unseren Teil dazu beizutragen, die Aufmerksamkeit auf die Aktion zu lenken, von der wir hoffen, dass sie ein großer Erfolg wird.
  • google_licht aus.JPG

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

78

@Pink ovo ti nije u redu ;( ne znamo svi nemacki a pukosmo da znamo sta nam to nemci pisu za nas google :):):)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

79

@Pink, hajde budi vrijedna i dobra te nam prevedi ovo sto si napisala, jer je ovo ipak forum Novog Pazara ili Sandzaka, kako god i 100% clanova govori Bosanski ili Srpski, a samo mozda 15% govori Nemacki. Posto je ovo forum a ne tvoj licni dnevnik, mogla bi prevest ovo da znamo i mi o cemu se radi. Do sad si nam dokazala da dobro baratas Nemackim jezikom i na tome ti čestitamo tako da ne moraš dalje dokazivat. Ali, smiluj se, pa nas u buduće nemoj iritirat ovakvim pisanjem.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

80

Ada bogati to Pink hoce malo da nam se pofalji ;) kako zna dobro nemacki jezik :D pa mi kao sad ovde treba da joj malo tapsemo (o) :))
Proj se bre Pink te tafre i pisi na nemackom tamo gde to od tebe traze a ne ovde :rolleyes: ili si mozda zaboravila da si na Otvorenom forumu Novog Pazara :)) :)) :))

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks