Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 14. Januar 2008

GPS NAVIGACIJA za mobilne telefone & PDA uredjaje-Srbija, Bosna, Evrop

GARMIN, TOMTOM, ROUTE66 GPS NAVIGACIJA za Srbiju, Crnu Goru, Bosnu i Hercegovinu, Hrvatsku i za ostatak Evrope. Takodje i za ostale delove svijeta. Instalacija navigacije sa najnovijim programima i mapama za bilo koju zemlju u mobilnim telefonima i PDA uredjajima.

Detaljna mapa Srbije i Crne Gore sa kompletnom putnom mrezom. Mapa sadrzi detaljnu kartu ulica 94 grada u Srbiji i Crnoj Gori (ukljucujuci i Novi Pazar), a u 27 gradova je pravilno obradjena i jednosmernost ulica i pesacke zone (ukljucujuci i Novi Pazar).

Takodje detaljne mape i ostalih zemalja (Zapadna Evropa je pokrivena 99% sa brojevim kuca u svakoj ulici).

Zainteresovani neka se jave na PP.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

O kojoj verziji TomTom-a se radi?

TomTom za sad jos uvek nema oficijelnu verziju koja pokriva Srbiju. Ono sto ima koliko mi je poznato je tek neka BETA verzija, koju se ne isplati ni instalirati.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

3

Kao sto si rekao TomTom za sada ima BETA verziju mape za SCG i kao sto si rekao ta mapa nije Bog zna kako upotrebljiva.

Citirano

Orginalno od @ef
Detaljna mapa Srbije i Crne Gore sa kompletnom putnom mrezom. Mapa sadrzi detaljnu kartu ulica 94 grada u Srbiji i Crnoj Gori (ukljucujuci i Novi Pazar), a u 27 gradova je pravilno obradjena i jednosmernost ulica i pesacke zone (ukljucujuci i Novi Pazar).

Mapa koju sam ovde opisao ne odnosi se na TomTom, vec je izradio Garmin. Dakle, mapa se instalira zajedno sa Garminovim programom i nema veze sa TomTom-om.

Kao dopuna opisa gornje mape dodao bih jos i da mapa sadrzi POI (Point Of Interest) bazu od preko 12 000 tacaka, tj. na mapi je naznaceno preko 12 000 objekata kao sto su: restorani, benziske pumpe, kafici, hoteli, bioskopi, aerodromi itd... Ovo je jedina upotrebljiva mapa za Srbiju i Crnu Goru.

Od zemalja u okruzenju navescu da su Slovenija i Hrvatska skoro potpuno pokrivene, a sasvim dobra je i pokrivenost Bosne i Hercegovine (53 grada su pokrivena sa detaljnom mapom ulica). Makedonija je nesto slabije obradjena (cela putna mreza i samo 6 gradova sa svim ulicama).

arma_zux

Početnik

(10)

• »arma_zux« je muško

Datum registracije: 26.03.2008

• Poruku poslati

4

Srijeda, 26. Mart 2008

...

e drug kako bi mogao ja da dodjem do tog programa jer mi treba hitno takvo nesto ali za bosnu i hercegovinu...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 27. Mart 2008

Imam i mapu Bosne i Hercegovine, ali ne znam koliko to tebi znaci posto si ti (koliko vidim) u Bosni. Hoces li svracat u Pazar?

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 27. Mart 2008

koliko kostaju?

znas li mozda nekog ko popravlja pda-navigacione sisteme poput MIO? imam stari jedan i odletovo mu se konektor (ono dje se ubacuje da se puni baterija i sihronizuje) a garancija mi je istekla...

[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 27. Mart 2008

Ne znam nikoga ko bi mogao da ti popravi pda uredjaj. U Pazaru mislim niko, a i u Beogradu ces tesko naci nekoga ko bi ti mogao pomoci.

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 27. Mart 2008

radi se o obicnom "letovanju" nemislim na godisnji odmor :) cudi me da servisi televizora to nebi mogli da uradu? jer je ovo bas jednostavno da sam i ja ukapiro samo sto nemam mikroskop (ili dobru lupu), pistolj za dletovanje sa tankim iglicama i mirnu ruku ?(

[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 27. Mart 2008

ponesi u radnju dje se popravljaju mobilna telefoncad.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 27. Mart 2008

Nisam obracao paznju na prirodu tvog kvara. Verujem da to moze da ti napravi serviser bilo kojih elektricnih uredjaja.

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 27. Mart 2008

A mene bi interesiralo koji je od ova dva proizvodjaca navigacionih uredjaja, GARMIN ili TOMTOM bolji??
Kakava su vasa iskustva, i koji biste preporucili?
SDA 1990

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 27. Mart 2008

@Tufan

Garmin je jedna od najprvih firmi koja je pocela da prozvodi mobilne navigacione sisteme, za razliku od tomtom-a garmin nudi puno siru paletu sistema (outdoor, sport, navigaciju na vodu itd. ) dok tomtom iskljucivo nudi proizvode za ulice ...

sad zavisi sta tebi treba, za ulice bi preporucio tomtom jer je jeftiniji a nudi iste funkcije ko garmin, ali moram napomenut da sistemi od garmina imaju kvalitetnije kuciste ...

ako trazis neki sistem za ofroad itd onda dolazi samo garmin u obzir, u ovom sektoru imaju puno razlicitih modela i vidi se da im je to inace glavni biznis.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 27. Mart 2008

@Tufan, kao sto Pazarac rece Garmin je daleko ozbiljnija firma i imaju mnogo vecu paletu proizvoda od TomTom-a. Garmin je broj jedan u svetu. Medjutim, ako razmisljas o koji program za mobilni uredjaj da uzmes onda bi mogao da uzmes TomTom. Garmin je relativno skoro izbacio program za mobilne uredjaje i TomTom-ov program je daleko mocniji u svakom pogledu. Garminova prednost je mnogo siri izbor mapa, a za Garmin postoje i toploske mape. Prvo bi trebao da razmislis za koje zemlje ti treba navigacija, pa da na osnovu toga odlucis koji program da uzmes.

arma_zux

Početnik

(10)

• »arma_zux« je muško

Datum registracije: 26.03.2008

• Poruku poslati

14

Subota, 29. Mart 2008

a mislio sam jel imas linkove za to...ne mogu ja iz zenice ovdje iz bosne dolazit u pazar po cd...hehe...reko na rapishareu ili nesto da postavi neko linkove ako ima da skinem sebi...

Social bookmarks