Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen
  • »Abfangjäger« je autor ove teme

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 30. Decembar 2004

Gradjevinski radnici

Potrebno mi je za dve gradjevine obe na prostoru Frankfurta 15 gradjevinskih radnika raznih zanatskih profila za preracunato vreme od 3 meseca sa pocetkom u febauar.
Petkom u subotom sam u ofenbahskoj dzamiji tamo se mozemo sresti a svim zaiteresovanima sam spreman preko pm dati svoj mobilni telefon.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

2

Petak, 11. Novembar 2005

Jednom mom prijatelju preko cije se glave prelamaju mnogi gradjeviski projekti na prostoru Frankfurta je potrebno vise gradjevinca za razlicite gradove. Ima baustele u Mainz-u, Langen-u, Ludwigshafen-u, Frankfurt-u, Offenbach-u i Hanau. Ako nekom odgovara neka se javi meni na pm.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško

• Poruku poslati

3

Petak, 22. Decembar 2006

Za gradjevinu FrankfurtHochVier na Zeil-i nedostaje strucnjak za Bohrpfahl Ausheber ako neko poznaje nekog neka se javi meni putem pm-a ili na mail.

Social bookmarks