Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško
  • »Sandzacki_sin« je autor ove teme

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

1

Srijeda, 15. Septembar 2004

Gradonačelnik

Esselamu alejkum

Evo u duhu ovih izbora ja se zanimam sa igrom Sim CIty 4. Igra je u stvari vođenje grada iz gradonačelničke fotelje. Ako je sudit prema njoj sva je sreća te se nisam kandidovao, jer bismo viđali česte nemire u gradu, štrajkove medicinara, vatrogasaca pa i policije, kriminal na svakom ćošku itd. No kako sam ja bio, ko i pravi gradonačelnik, zabrinut za svoje sugrađane (pa zajedno smo rasli) skodoh trainer, zapjlusnuh ih parama i sve bi dobro.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 15. Septembar 2004

Moremo se malo vratit i u rimsko vreme, te Cezar nije los. Princip je isti sam cini mi se ljudi vise rade a i vojska je tu da osigura mir i odvrati vandale
malo za promenu

Social bookmarks