Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

mant3ra

Početnik

(10)

• »mant3ra« je autor ove teme

Datum registracije: 24.03.2008

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 24. Mart 2008

Grb i zastava - Novi Pazar

ej poz... nov sam ovde... ali imam jedno pitanje na koje bi zelio dobiti odgovor.

A to se tice konkursa sto je "bio" objavljen povodom izrade Grb-a i zastave novog pazara...

znaci samo me znaima jeli neko pobedio to jest dali i dalje traje konkurs, poosto mislim da je vec 12.3 trebao da bude kraj konkursa a od novog grba ni traga ni glasa...

a to pitam posto imam jedno cool resenje za too.. pa ako neko zna dali to jos traje da posljem .. ako ne... onda nista :D

hvala.

• »Total Recall« je muško

• Poruku poslati

2

Posalji prvo ovde da vidimo, pa cemo ti reci vredi li ucestvovati na konkursu... :)

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od Total Recall
Posalji prvo ovde da vidimo, pa cemo ti reci vredi li ucestvovati na konkursu... :)

Da postavi ga ovde. Ako ti na ovom forumu prodje procice ti i za grb Amerke ako treba. Nemoj pitat sto. Postavi i slusaj
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

4

Utorak, 25. Mart 2008

prijave jos traju,jos nekoliko dana ,mozda i vise,nisam siguran
-posto moj drug vec u sarajevu zavrsava grb pazara,izgubicete,on ce uzeti 2000 evri, a dace meni i phikretu,takodje clanu ovog foruma.
dzaba ti je da se mucis :P
-salim se,traje konkurs,prijavi se nagrade su lijepe,nadam se da ce ih moj jaran pokupit
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

mant3ra

Početnik

(10)

• Poruku poslati

5

Utorak, 25. Mart 2008

ma svaka cast :D naka pobedi bolji.. ali mislim stvarno... da nebude nesto ... bljak :D

a to da posljem ovde grb ....

hhhahahahah

vidim da je drugima stalo do 2k ojra :D (o) :O

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

6

Utorak, 25. Mart 2008

pa nece biti,valjda je nesto na toj akademiji i naucio :D
e da,u pravu su momci,posalji da vidimo to idejno resenje pa ako ga aminujemo,pobedjujes :D 8)
-ovde je intelektualna svojina zasticena :]
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

mant3ra

Početnik

(10)

• Poruku poslati

7

Utorak, 25. Mart 2008

ma ne jos :D

imao sam ja losih iskustava posalji nekom ili istampaj ili jos gorre daj sliku to jest .EPS kao da pogledaju dali im se svijda... i na kraju dobiem q***
;)

zato nista....

a taj akademac kako se on zove :D

mozda ga i ja znam

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

8

Utorak, 25. Mart 2008

jes,pa da mu kazes poslo me jasmin da mi pokazes 8)
ja da umem da to uradim i licno bi se prijavio jer imam zamisao ali ne mogu da je prenesem na papir.
nemoj pokazivati,a tek posle objavljenih rezultata javi sta si smislio.
super je da bude sto vise ljudi,bice i bolji izbor radova,a np je to zasluzio

mant3ra

Početnik

(10)

• Poruku poslati

9

Utorak, 25. Mart 2008

ma naravno da je zasluzio... posto mislim da je ovaj sadasnji... ono kako da kazem... lose ilustrovan a sto se tice elemenata mislim da neznam da ima sto posle kule sto je istorisko... :D

poor history heritage milim u arhitektonskom smislu... a sada ima na primer dzamija, crkava lepih ali to vec ne ide u grb jer bi se uvek naslo uvredjenih sa obe strane.

ps.

a to sto sto imas ideju.. .znaci skiciraj... i nadji nekog da to pretvori u illustraciju .. kako na papiru tako i u Illustratoru ili fcking corelu :)

a ako ti je ideja bas cool onda mozes sa tim likom :D vec podelis lovu ako pobedis :p

mant3ra

Početnik

(10)

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 07. April 2008

danas su grbovi postavljeni u galeriji dali je neko video...
i dali ima neki fav :)

i ako neko zna kad ce se zna koji je pobedio\?

11

Utorak, 08. April 2008

Mozel neko te grbove postavit ovde, linkovat ili slicno? Da i mi vidimo?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

12

Utorak, 08. April 2008

Čuo sam da je konkurencija baš jaka, ali i da ima očajnih predloga. Nadam se da će pobedit' najbolji (moj drug i njegova drugarica)) :).

Radili su zajedno i imao sam priliku da pogledam grb. Mnogo mi se svideo. Imam ga u računaru, ali zbog regularnosti konursa ga za sada neću postavljati. Teka nakon proglašenja pobednika. Srećno im bilo.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

13

Utorak, 08. April 2008

phikrete,ako dobiju lovu,mogli bi da nagovorimo druga i drugaricu,da nam daju po 5% a mi cemo ih reklamirati,evo npr meni ce avatar bit njihov grb :D
ako izgube,ne pominjemo vise ni nju ni njega :)

mant3ra

Početnik

(10)

• Poruku poslati

14

Utorak, 08. April 2008

ma ima lepoh stvari tamo ali ima jedan prob.

jedno 7-8 mojih drugova je bilo tamo i fora je sto ni jedan nije video pre svega moj grb koji se nalazi sa druge strane panoa... za koji mnogi posetioci neznaju ni da ima ista tamo zakaceno..

pa se pitam jeli to fer posto sam isto primetio da postoji kutija u kojoj posetioci mogu da ubace broj rada koji ima se dopada.. :(

neka bolji pobedi :)

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

15

Srijeda, 09. April 2008

Ne bih nikoga da vredzam ali mislim da ono treba otici da se pogleda da bi se videlo kako se to ne radi.Ipak ce neki od onih simbola da predstavlja nas grad

mant3ra

Početnik

(10)

• Poruku poslati

16

Srijeda, 09. April 2008

ma slazem se... ali ipak ima 100x gorih po srbiji.. :P

ja mislim da onde ima preko 30 radova koliko se secam a mozda samo 3-4 su ok ... e sad koji ce se svidi komisiji to nemam pojma...

ali ja sam ipak za neki moderniji izgled to jest ilustracjiu ...
nesto vako

Source kod

1
http://www.zastave-grbovi.com/?jez=&menu=71099

a isto smatram da svaki grb koji tamo ima neki verski objekat prosto nema nikakve sanse da pobedi...

a ipak ima par resenja koji su ono oki.. pa sad kome se svidja ja mislim da je br 7 ili 12 ono ok ali sta sad :)

i ako ako je neko bio moze da kaze neki br to jest predlog koji se njima svideo bas me interesuje :)
poz

arle_tuso

Početnik

(10)

• »arle_tuso« je muško

Datum registracije: 23.02.2008

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 10. April 2008

meni je 9 baš cool, govori sve, i heraldički je potkovan
Njegovanje vlastite kulture i tradicije na prvom mjestu.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 10. April 2008

Da li je neko mozda slikao te grbove dole? Ako jeste neka postavi slike da vidimo kakva je situacija. I kada govorite o grbovima bilo bi lijepo da navedete sifru pod kojom su izlozeni, a ne samo brojeve.

arle_tuso

Početnik

(10)

• »arle_tuso« je muško

Datum registracije: 23.02.2008

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 10. April 2008

ma ko će gledat šifru, kad nije važna, to je za komisiju, radi anonimnog glasanja, a dobro bi bilo kad bi neko slikao, da budu svi na netu. Samo trebali su još da postave i opise grbova, jer neki su baš ne shvatljivi, pa djeluju glupo
Njegovanje vlastite kulture i tradicije na prvom mjestu.

mant3ra

Početnik

(10)

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 10. April 2008

Citirano

Orginalno od arle_tuso
meni je 9 baš cool, govori sve, i heraldički je potkovan

ej mozes me podsetis koji to bese...??

to jest kraci opis posto sam zaboravio?

ps. a sto se tice slika ja mogu slikati ali ne bih... posto neznam ni dali je dozvoljeno i zato sto sam ja isto uceskin u konkursu pa zato ne bi..

Social bookmarks