Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 07. Juni 2006

GRUPA C, Argentina, Holandija, SiCG, O. Slonovace

Argentna - Obala Slonovace
10.06.2006, 21:00, Hamburg

SiCG - Holandija
11.06.2006, 15:00, Lajpcig

Argentna - SiCG
16.06.2006, 15:00, Gelzenkirhen

Holandija - Obala Slonovace
16.06.2006, 18:00, Stutgart

Holandija - Argentina
21.06.2006, 21:00, Frankfurt

Obala Slonovace - SiCG
21.06.2006, 21:00, Minhen
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 07. Juni 2006

kad bi reko da neche SCG da prodje dalje,ispalo bi kao da ``nas`` mrzim...jer su Argentina i Holandija vechi favoriti od nas u ovoj grupi,``biljem`` za Argentince da i ne pricham,favoriti su i za osvajanje svetskog kupa...
dok Obala Slonovache sa svim svojim ``leopardima`` mozhe da napravi eto iznenadjenje i da pomrsi rachune svima u grupi...

nejse...

VIVA ARGENTINA;)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Srijeda, 07. Juni 2006

Argentina i Obala Slonovace prolaze dalje.
Holandija je podmladila tim a i kljucni igraci su se povredili pre 3 dana,SCG potpuna nepoznanica,mogu da se odbrane ali i tesko daju golove,ali mislim da nece proci dalje.
Obala Slonovace ima motiva do neba a i sve same atlete koje u napadu predvodi Drogba,Argentina posle blamaze pre 4 godine spremna da se bori za trofej.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

4

Srijeda, 07. Juni 2006

Ada dzaba, Argentina i Holanija idu dalje. Ne toliko zbog premoci, vec zbog toga sto su u stanju da izdrze pritisak, kojem su sve ekipe izlozene.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

5

Srijeda, 07. Juni 2006

Selam

I ja sam za Argentinu i Obalu Slonovace :D
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

6

Srijeda, 07. Juni 2006

I nije neka grupa,vise nego jasno je ko ide dalje Argentina i Holandija.Mada je to fudbal i sve je moguce :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 08. Juni 2006

[SIZE=4]FORZA ARGENTINA[/SIZE]

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

za proshlo prvenstvo mi je zhao shto vechina igracha iz te generacije nema vishe shansu da se okiti trofejom,recimo Gabrijel Batistuta,sjajan igrach...najbolji centarfor svih vremena,Abel Balbo isto tako dobar,Arijel Ortega...car...evo sad i Havijer Zaneti,nije ga pozv`o selektor...kao i Sebastian Veron...

mislim da sad ova generacija predvodjena Krespom,Saviolom,Rikelmeom,Messijem,Tavezom,Kambiasom,Aimarom...ima snage za VELIKI,VELIKI uspeh...

nejse...videchemo Ako Bog da inshAllah... ;)

[SIZE=4]NAPRED ARGENTINA [/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

jare

Početnik

(10)

• »jare« je muško
  • »jare« je zabranjen

Datum registracije: 01.06.2006

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 08. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
...SCG potpuna nepoznanica,mogu da se odbrane ali i tesko daju golove,ali mislim da nece proci dalje.
Obala Slonovace ima motiva do neba a i sve same atlete ...

Citirano

Orginalno od Tashke
SCG potpuna nepoznanica,mogu da se odbrane ali i tesko daju golove,ali mislim da nece proci dalje.
Obala Slonovace ima motiva do neba a i sve same atlete ...

Sta sad, obala slonovace ima atlete a ostale ekipe penzionere? Nemoj bit smesan.. nema nespremnog igraca na svetskom prvenstvu.. niti u profesionalnom fudbalu.. cak ni u singapuru...

Upravo zato sto srbija igra jaku odbranu srbija i prolazi dalje. Argentina i srbija u drugom krugu.

Fudbal se danas igra jako tvrdo, jer su svi igraci spremni. Proslo je (davno) vreme kad su nemci po tome prednjacili i bili u stanju da dominiraju zbog fizicke i kondicione nadmocnosti. Danas su svi i fizicki i kondiciono i tehnicki potkovani. Manje vise stvar je sve takticke strategije..

Cak su i karioke osvajale turnire kad su igrali odbrambeno. Italiju i Francusku su probali napadacki i propali. Ovog puta imaju napad kao nikad dosad tako da je sad realna stvar otvorena formacija ali ipak mislim da ce ih odbrana ukopati u par situacija. Obala slonovace nema kud dalje. Srbiji jaka odbrana i tu pomaze, jer odbrana zaustavlja entuzijazam poletnih ekipa, a onda drugo poluvreme treba da ucini svoje.

Mislim jedno je realnost a drugo su poletni i nestrucni pausalni komentari. Da smo zdravo...

9

Četvrtak, 08. Juni 2006

Argentina je moj favorit u ovoj grupi a i na celom prvenstvu! I italijani su mi simpaticni, a Brazilci bi mogli malo da misle i na ostale igrace. Monotono je stalno ih gledat kao pobednike. Drugi su manje zanimljivi.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 08. Juni 2006

Moja prognoza je da ce dalje Argentina i SCG i to ovim redom. Naravno svi mecevi u ovoj grupi bice jako interesantni i neizvesni a svi imaju sansu za dalje. Svoju prognozu rekoh.
Sit Hungry Doesn't Believe

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

11

Petak, 09. Juni 2006

Ja mislim da ce, dalje, u 8-minu finala ici Holandija i SCG. Holandija je inace i moj favoriti, tim koji ce po meni osvojiti ovo prvenstvo.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Shele

Učenik

(10)

• »Shele« je muško

Datum registracije: 08.06.2006

• Poruku poslati

12

Petak, 09. Juni 2006

Holandija , reprezentacija koja ima najvishe uspeha na svetskim prvenstvima od reprezentacija koje nisu osvajale Zlato na svetskim prvenstvima . Dva puta igrala Finale svetskog prvenstva , znate i sami 98'me kad se omaklo treche mesto ( kad su zijanili od Hrvatske i Hrvati ispadoshe treci ) ..... Samo zameram Van Bastenu sto nije poveo malo jachi sastav ( mislim na Davids'a , Overmarsa , Klajvera itd.. )
AMG

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

13

Subota, 10. Juni 2006

Argentina-O.Slonovace 2:1

Argentina je u prvih 45 min igrala zaista dobro,kontrolisala mec i postigla 3 gola od kojih je jedan ponisten iako je bio regularan(lopta je presla zamisljenu crtu).

Obala slonovace je delovala impresionirana i protivnikom i atmosferom.
U drugom poluvremenu neozbiljna igra gaucosa ih je mogla kostati 2 boda jer su 25 min.pre kraja meca prestali da napadaju vec su se igrali na sredini terena(misle da su karioke :D )

Takva igra je rezultirala mnogobrojnim greskama od kojih je jedna iskoriscena posle oduzete lopte na sredini terena i male guzve u petercu gaucosa,Drogba(a ko bi drugi)postize gol i uvodi mec u neizvesnu zavrsnicu.
Argentinc su ipak zadrzali prednost i osvojili 3 boda.
Mislim da O.Slonovace uopste nije slaba ekipa ali su veceras Rikelme i drustvo bili previse jaki,iskusni i raspolozni za debitante.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 11. Juni 2006

[SIZE=4]FORZA ARGENTINA [/SIZE]

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

poshtovanje za pobedu,samo napred...

istina,u drugom poluvremenu su se da ne kazhem `zezali`,ali je Pekerman chuvao bolje igrache za susret sa S&CG i sa Holandijom,jer su mu tu mnogo potrebniji nego u drugo poluvreme sa Obalom Slonovache,jer je sve vech bilo zavrsheno...

nejse...

[SIZE=4]NAPRED ARGENTINA [/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

15

Nedjelja, 11. Juni 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Moja prognoza je da ce dalje Argentina i SCG i to ovim redom. Naravno svi mecevi u ovoj grupi bice jako interesantni i neizvesni a svi imaju sansu za dalje. Svoju prognozu rekoh.

Dal ste zdravi vi ljudi ,kakva scg da ide dalje.
Ubjedljivo zadnji ni bod uzet neche a mozhda chak neche dati niti jedan,JEDINI GOL!!??
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 11. Juni 2006

1:0 za Oranje

Tako to rade oni, koji ne zvizde svojoj himni. Sve u svemu, Holandija daleko kvalitetnija i agilnija. Fudbaleri SCG jako spori i bez istinske volje da pobijede.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

17

Nedjelja, 11. Juni 2006

Kako PRAVi sudija Merk pokaza ****** sa Pala (koroman)kako se to u Europi pokazuje zhuti karton kad ti to neko onako LIJEPO trazhi!
:))
Inache,sve se lijepo vidi kako su igrachi zvjezdane i partizanki naviknuti na pomoch srbijanskih sudija....
i sad kao neshto ochekuju i u EUROPI!!
Ne mozhe bate! :klanja:

Prilog editovan zbog neprimerenog poredjenja.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 11. Juni 2006

Scg-Arijen Roben 0:1.
Za poraz je kriv selektor Ilija Petkovic zbog potpuno pogresne taktike i izbora igraca.
On misli da je js uvek u kvalifikacijama pa ako izgube na jednu,ima jos 12 tekmi pa ce nadoknadit.

Odbrana Scg granitna,zaustavljala je sve pokusaje za gol,odlicno uklizavala i odlicno parirala u 1 na 1 situacijama,dokazuju da jedan primljen gol u 13 tekmi u kvalifikacijama nije slucajnost.

P.S.Za slucaj da neko ne primeti,bio sam sarkastican kad je u pitanju boldovani deo priloga.

P.P.S.Za razliku od napadaca Bosne,Belgije i narocito Spanije,napadaci Holandije su uspeli da materijalizuju makar jednu od gro sansi koje su napravili.pa posle odbrana zasluzna sto su primili malo golova.ada kakva crna odbrana,oni treba da kuju u zvezde one napadace Bosne i Spanije jer su pre svega zahvaljujucu njihovim promasajima dosli na Sp.a usput su i malo bolje igrali nego ranije.

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 11. Juni 2006

Sandokane i ti Tashke

kad nekog mrzite radite to malo suptilnije.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

20

Nedjelja, 11. Juni 2006

(o) (o)

Nasi su odlicno igrali, najbolja odbrana svih evropskih ekipa ... nadam se da ce se i dalje ovako dobro drzat i uspet da idu dalje, grupa im je najteza i nebi bila velka bruka kad bi ispali.

napred plaaaviiii ... ole ole ole :klanja:

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks