Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

jare

Početnik

(10)

• »jare« je muško
  • »jare« je zabranjen

Datum registracije: 01.06.2006

• Poruku poslati

61

Subota, 17. Juni 2006

Dal ce se opet predstavit (na rts-u i u zemlji) kao kakvi moralni pobednici.. bas me zanima :D

Elem.. definitivno ekipi pod br jedan treba novi trener. Komunisticka era je prosla a oni jos imaju coveka iz te ere. Proslo je to vreme ega i arogancije i ponosa baziranog na umisljenosti..

Nije mi jasno sto je drzao zigica na klupi, a jos manje mi je jasno zasto ga uopste nije ni ubacio u igru. Nekako osecam da se radi o prkosu i injatu jer hoce da dokaze da je on trener a novinari i ostali strucanjaci mu nisu ni do kolena. U svakom slucaju glupa odluka.

Moram da primetim da je SiCG jedina ekipa koja na prvenstvu ne prikaza nikakav fudbal. Ocekivao sam vise od odbrane, tu mogu da se opravdavaju izostankom Vidica, ali fudbal... ma tu fudbala nije bilo. sinoc im je Argentina odigrala sasvim dobru lekciju. Koliko je tu samo pasova bilo.. ma to nije bilo moguce ni izbrojati.

Stil Srbije: Uzmi loptu, ko magarac jurisaj i kad nemas je gde vise salji je napred pa nek bude sta bude.... Tako ne igra ni Josanica vise...

Argenitna... majstori igre. Nadam se da ce tako igrati i protiv pravih ekipa... Lako im je bilo protiv Srbije jer srpski igraci su delovali manje vise najblaze receno kao splacine..

Conception

Početnik

(10)

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

62

Subota, 17. Juni 2006

Odlicno su prosli i sa 6:0... "Najpravedniji narod na svijetu" se ne buni onda kad nad njihovim protivnikom bude ucinjena nepravda, ali zato ce sigurno imati hiljadu razloga kojima ce opravdati sebe. "Sudija se urotio protiv njih", "losi vremenski uslovi" itd. su otrcane f(raze, floskule i klisei)ore; mozda sad ismisle nesto novo.

Don't cry for them, Argentina...

Shele

Učenik

(10)

• »Shele« je muško

Datum registracije: 08.06.2006

• Poruku poslati

63

Subota, 17. Juni 2006

NL

Nije uopste realan rezultat .... Moglo je da bude josh 'gore' ... ( sto reche jedan s'B92 ) :)

Pa nakon odigravanja dva finala na svetskim prvenstvima i ne osvojivsi dosad nijednu titulu svetskog prvaka , ja mislim da je red da osvoje ovo prvenstvo ..... ( mislim na Holandiju ) ... Napred narandzasti 8) !!!
AMG

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

64

Ponedjeljak, 19. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan

Citirano

Orginalno od Sandokan

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Moja prognoza je da ce dalje Argentina i SCG i to ovim redom. Naravno svi mecevi u ovoj grupi bice jako interesantni i neizvesni a svi imaju sansu za dalje. Svoju prognozu rekoh.

Dal ste zdravi vi ljudi ,kakva scg da ide dalje.
Ubjedljivo zadnji ni bod uzet neche a mozhda chak neche dati niti jedan,JEDINI GOL!!??

Mislim,,,,,,,
SHTA RECHI!!??
No Comment.

A ti bi umro da se ne ocesesh o mene!!! Sta, sad treba da ti se klanjamo sto si bio dobar prognozer??? Posto bi to bio sirk, ja mogu samo da ti cestitam za dobru prognozu, a i to sto sam ja rekao bila je samo PROGNOZA, a ne navijacki komentar. Ako kazem da ce Italija i Gana u drugi krug ne znaci i da navijam za njih. Kontash?

Posto je u ovoj grupi sve reseno idem u neku drugu temu...
Sit Hungry Doesn't Believe

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

65

Utorak, 20. Juni 2006

Kako je Vlada Srbije prokomentarisala rezultat fudbalske utakmice sa Argentinom?
- Nećemo priznati rezultat dok se ponovo ne prebroje golovi. :D 8) :D
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

66

Srijeda, 21. Juni 2006

... i dok se ne uzmu u obzir sve chinjenice koje su dovele do toga..... :D
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

67

Srijeda, 21. Juni 2006

Selektor SCG reprezentacije se zvase ILIJA SESTIC ili mozda gresim? :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

68

Srijeda, 21. Juni 2006

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dobro ti ovo sanDJak;)

a Savichevich je izjavio:``Ovu shesticu chemo ``bratski`` da podelimo`` :]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

69

Srijeda, 21. Juni 2006

SCG-Obala Slonovace-2:3

Pa ni oni ne idu kuci bez datih golova........Bar nesto uradise do drugog poluvremena....Kad ih sustize umor, opet bruka......
misli globalno-deluj lokalno

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

70

Četvrtak, 22. Juni 2006

SCG ubedljivo najgora reprezentacija na SP (o) (o) (o)
Reprezentativci se posle ovog poraza od debitanta na SP i katastrofalne igre u kojoj im je sudija pomogao da ne dozive jos veci poraz (nije dosudio penal za Obalu Slonovace) nadaju da su popravili utisak :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Doduse s obzirom na to kakva je ovo reprezentacija svaki poraz manji od cetri gola moze se smatrati uspehom.
P.S. Hrvati predlazu da Petkovic promeni prezime u Sestkovic :)) :)) :))
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

71

Četvrtak, 22. Juni 2006

O.Slonovace-Scg 3:2; Arg-Hol 0:0

Za rezultatski debakl na Sp-u(0 bodova,2:10 gol razlika),skriv je iskljucivo selektor Ilija Petkovic koji je napravio nekoliko kljucnih,neshvatljivo velikih gresaka,njemu nesvojstvenih u dosadasnjem radu:
-pogresna taktika na prve dve tekme

-losa selekcija igraca za Svetsko Prvenstvo(nije hteo da pozove igrace koji su mnogo zasluzili da budu pozvani samo zato jer nisu igrali u kvalifikacijama)

-zvao sina u repku,koji ma 32 godine i nije ni prosecan igrac.

-nedovoljna fizicka pripremljenost igraca(sto su i oni sami priznali jos i pre sp-a!!!)Kad oni igraju sa igracem manje,kao da igraju sa 4 igraca manje,sa drugim repkama to nije bio slucaj.

-nedovoljno autoritativan da utice na igrace i njihove kardinalne greske i nepotrebnu primenu sile koje su ih svrstale na prvo mesto po broju zutih i crvenih kartona u prve 3 utakmice.

-podilazenje novinarima i javnosti izjavama da imaju kvaliteta za 1/4 finala.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

72

Četvrtak, 22. Juni 2006

Ma sta reci...

... milina covece, merak! :)) :)) :))
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

73

Četvrtak, 22. Juni 2006

Mozda je ovo dobro za njih,mozda se malo osveste,shvate konacno da nije problem u himnoj kojoj se zvizdi(eto,i taj problem je resen,nece se vise intonirati "Hej Sloveni"),da sudije nisu protiv njih,da nemaju srece...vec da nemaju igraca poput Piksija,Deja,Mijata,Jugovica,a pogotovu nemaju toliko kvalitetnih igraca u isto vreme,vec s vremena na vreme neko ode u neki bolji klub i tu se sve zavrsava.
Evo,cisto nek se podsete kakve su majstore imali(obavezno pogledajte,vredi!!!):

http://video.google.com/videoplay?docid=…192&q=stojkovic

http://video.google.com/videoplay?docid=…254&q=stojkovic

http://www.youtube.com/watch?v=S0VIe4AuGRc&search=Stojkovic
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

74

Četvrtak, 22. Juni 2006

Pazi choveka shto im tepa!!??
postajesh mi sumnjiv....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Emnid

Učenik

(10)

• »Emnid« je zabranjen

Datum registracije: 24.12.2005

• Poruku poslati

75

Četvrtak, 22. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Piksija,Deja,Mijata,Jugovica,

(o) Dobro si primetio Sadokane, meni bi promaklo. Vidi mu se da mu je krivo :D

Jeste li videli kako igraju a jos pevaju ! Ovako :

Na obali slonovace svaka noga sama skace tumba tumbobo tumba tumbo
Tumba tumbobo tumba tumboooo :D

76

Petak, 23. Juni 2006

Zisto, dal' ce im bit priredjen specijalni odcek kad se budu vratili kuci? :D
Jer.... ipak, ne dolaze praznih ruku nose pune dzepove primljenih golova!!!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

77

Petak, 23. Juni 2006

Taman su sad napravili ranotezu.U kvalifikacijama im je gol razlika bila 13:1 a sad je 2:10.

Argentina-Meksiko

Holandija-Portugal

Shele

Učenik

(10)

• »Shele« je muško

Datum registracije: 08.06.2006

• Poruku poslati

78

Petak, 23. Juni 2006

Serbia

Kako tako pricate za majku Srbiju?
Pa to je 'nasha' reprezentacija Majka mu stara :D

Ma biche bolje Fudbaleri , nadam se da se neche ponovit opet ovo .... Sad nam je kriv i sudija , dobro nam nije kriv Voja ( premijer nash ) :D
AMG

Social bookmarks