Niste prijavljeni

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 18. Juni 2006

Hrvatska che sigurno pobjediti Australiju i ichi dalje!!
FORZA CROATIA!!
p.s.
@And_U_Price
To shto prichas za Hrvate i ne stoji bash tako.A vidim ne volish divljake a volish grobare!!?? :rolleyes:
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Conception

Početnik

(10)

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

22

Ponedjeljak, 19. Juni 2006

Da vidimo jos sta ce biti sa Australijom... Srna promasi penal, mislim da bi im bilo lakse da daju jos koji gol da tu nije bilo kiksa, ali... sta je tu je. Hiljadu sansi, nijedna se ne iskoristi. No, nadam se da ce biti bolje...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

23

hoche,na sledechem svetskom prvenstvu;)

i hrvati ka i ovi nashi...i josh gori,mi bi barem sa Japanom igrali bolje,chak bi ih i dobili,hrvati...c c c...jad chemer i sramota,i bruka...

pored Nika Kovacha,Dada PRsha,KRanjchara...i ostalih boljih fudbalera,penal shutira SRNA...pa on se i bio uplashio bash ka` SRNA...

c c c

istera mi pare iz dzepa,
a srbe sam makar pogodio,igro protiv njih :]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

24

Ne zaboravi da je srbija tu skoro pukla od tog "slabog" Japana 2-0!!??
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

25

Hrvati su igrali odlicno i na tekmi protiv Japana,ali prosto nisu imali srece kao ni protiv Brazila.
Precka Kranjcara,promasen penal Srne i jos nekoliko odlicnih prilika stvorenih iz igre ocito nije bilo dovoljno.
No,mozda je ovako i bolje.U poslednjoj tekmi u grupi,Hrvatska ce u direktnom duelu sa Australijom odluciti ko ce sa Brazilom u drugu fazu takmicenja.
Jedino ako Brazil ne pusti Japance zbog Zika koji ih trenira. :(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

26

Ne brate Tashke, Brazilci to sigurno nece uraditi, jer oni uvek igraju fudbal i kalkulacije ih ne interesuju! U to sam siguran.

A Sandokane, to kad sam pisao o Hrvatima mislio sam na Mostar i na nerede koje su ti tvoji Hrvati izazvali u tom gradu nakon utakmice sa Brazilom. Zbog toga su divljaci!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

27

Utorak, 20. Juni 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ne brate Tashke, Brazilci to sigurno nece uraditi, jer oni uvek igraju fudbal i kalkulacije ih ne interesuju! U to sam siguran.

A Sandokane, to kad sam pisao o Hrvatima mislio sam na Mostar i na nerede koje su ti tvoji Hrvati izazvali u tom gradu nakon utakmice sa Brazilom. Zbog toga su divljaci!!!

Nauchi da razlikujesh Hrvate iz Hrvatske(gospoda) i teshke bolesnike iz zapadne Hercegovine!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

28

Petak, 23. Juni 2006

Brazil-Japan 4:1
Hrvatska-Australija 2:2

Obe tekme su bile zaista odlicne,a narocito duel za drugo mesto,Hrvatske i Australije.Bas mi je milo sto i Hrvati ispadose.Iako su bili bolji od Australije(a i od Japana),obe te tekme su igrali bojazljivo i neodlucno ka protivnickom golu.Naravno,pored SCG oni su najgrublja ekipa,samo sinoc su imali hrpu zutih i jedan crveni karton.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks