Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 08. Decembar 2004

Half Life 2

Nisam ljubitelj a ni poznavalac novih kompjuterskih igara, ali na preporuku kolege sam instalirao Half Life 2 na svom racunaru, jednostavno da vidim dokle se to stiglo sa razvojem 3D Grafike u igrama.

Ne zalim ni jedne sekunde da sam igru instalirao jer sam zaista odusevljen autenticnom grafikom koja se vec granici sa realitetom, kao i scenarijom i akcijom u igri.
Inace Half Life 2 vazi za najbolju pucacku igru do sad napravljenu. Toplo preporucujem svakom posedniku racunara da igru jednostavno instalira i ako nista drugo samo pogleda :)

Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • HalfLife.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 09. Decembar 2004

Ohoho, znaci i ti si se zarazio :))

A vala nije ni cudo da je takva ispala kakva je, radili su je 6 godina :)

PaZaRaC je dodao/la ovu sliku:
  • 01.jpg

Fik

Početnik

(10)

• »Fik« je muško

Datum registracije: 26.11.2004

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 09. Decembar 2004

Ja sam je odigrao do kraja stvarno je dobra, samo ima nekih bugova u zvuku, koji na trenutke mogu malo da iritiraju. Sve u svemu jedna od tri najače pucačine ove godine, pored DOOM3 i Far Cry-a.

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 10. Decembar 2004

Ja je zavrsih pre par dana i mogu reci da je apsolutno fenomenalna ! Za moj ukus je malo preteska, a ovakve igre igram vec odavno - verovatno sam ostarao ;( .

No da predjem na stvar. HL2 koristi cuveni "Havok engine" koji simulira stvaran svet. Znaci veliku kolicinu predmeta u igri (mnogo vecu nego u bilo kojoj drugoj igri) mozete manipulisati, podici, baciti. Pri tome se jako vodilo racuna o gravitaciji i fizici, tako da sve deluje jako realno.

Druga stvar je "Source engine" koji je zaduzen za fenomenalnu grafiku. Likovi u igri su fenomenalno animirani. Kad pricaju imas utisak da im se usta otvaraju tacno kako treba - za engleski jezik. Do krajnjih detalja je uradjena tekstura koze na licu.

"Nivoi" u igri su dugacki i cesto sa delovima koji se mogu proci samo ako ukljucis mozak - znaci nije samo pucaj i idi dalje. Sa svakim karakterom se moze komunicirati - sve dok je karakter miroljubiv. Na pocetku sam se zezao pa sam bacao kamenje na policajce na prvom nivou i bogomi ubise me od batina !!!!

Neprijateljski likovi su poprilicno inteligenti sto je oduvek bila karakteristika Half Life-a. Primer: na nekom od nivoa se greskom nadjoh u nekoj rupi, sa do zuba naoruzanim policajcima van rupe. Umesto da uskoce ili da se nagnu nad rupom, oni pale bure sa benzinom i bacaju ga u rupu !!!! o| o| o| o|

Jedina zamerka igre je malo glupav kraj koji mi se cini nekako nedorecen.
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Fik

Početnik

(10)

• »Fik« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 10. Decembar 2004

Da te obradujem Valve ima nameru da izbaci Half-Life 3 za koju godinu.

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 10. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od Fik
Da te obradujem Valve ima nameru da izbaci Half-Life 3 za koju godinu.

Za drugi deo im je trebalo 6 godina. Znaci 2010 ? ;(
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Fik

Početnik

(10)

• »Fik« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 10. Decembar 2004

Prema očekivanjima najverovatnije 2006 god. s obzirom koji su profit ostvarili, požuriće sa nastavkom.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

8

Utorak, 12. Septembar 2006

Ako niste culi izasao je nastavak Half Life 2, pod nazivom Half Life 2: Episode One. Ocekuje se trilogija, tj. jos dva nova dela i tek posle toga mozemo ocekivati Half Life 3. Episode One je dobar, ali mu je mana sto kratko traje :( Igrao sam i Half Life 1 i od tada mi je ovo omiljena igrica. Pucacine u prvom licu najvise volim.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

markos807

Početnik

(10)

• »markos807« je muško

Datum registracije: 25.10.2009

• Poruku poslati

9

Srijeda, 28. Oktobar 2009

Moze li neko da mi proda Half Life 2 (sa epizodama ili bez njih,bolje sa epizodama) , a da zivi u Novom Sadu??? :D :klanja:

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

10

Srijeda, 28. Oktobar 2009

uhhh... koliko imaš godina, Life-a ti?
Igraj Doom! :D
我还记得

Social bookmarks