Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 17. Januar 2005

Hardver biseri

Možda zaslužuje novu temu, jer verujem da ste imali raznovrsnih dogodovština servisirajući svoju ili tuđe mašine. Bilo kako bilo, za početak preporučujem sledeći biser:

http://www.elitesecurity.org/tema/89047/0#576066
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

2

Citirano

Ova tema sjajno demonstrira kako rešenje može biti savršeno banalno. Ljudi, apstinirajte od formatiranja!

:)) :))

Nevjerovatno kako se ljudi za svaku sitnicu dofatu za 'format c:'. Kakaf crni 'format c:'.

Ja sam imo slican slucaj sa tasturom. Donese mi covjek kuciste, kaze blokira windows. Kad ga upalim sve u redu. Sto ga ponese kuci opet nece. Tek treci put ukapirasmo te mu dadosmo tastaturu da proba kod kuce. o| o| o|

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

3

E stvarno svasta! Odavno nisam procitao nesto slicno ovome :). Bravo DjordjeRd. Iskreno, nikad se toga ne bih setio :rolleyes:

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 18. Januar 2005

Citirano

Orginalno od Root
Ja sam imo slican slucaj sa tasturom. Donese mi covjek kuciste, kaze blokira windows. Kad ga upalim sve u redu. Sto ga ponese kuci opet nece. Tek treci put ukapirasmo te mu dadosmo tastaturu da proba kod kuce. o| o| o|

Mhmm, to je česta pojava, pogotovo u internet klubovima gde klinci nemilosrdno jašu tastature. Dovoljno je da neki taster ostane zakucan i eto belaja. Zanimljivo je da Win9x familija prijavljuje grešku na keyboard.vxd, dok kod ovih modernijih Prozora nema takve korisne informacije...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

5

Utorak, 18. Januar 2005

Za ovakve stvari je super stvar LED indikator.. usb lights ili kako ih vec zovu.. pozadi kucista imaju cetiri lampice sa kontrolnim signalima.. Svaki problem (dobro de, ne bas svaki, nemoguce je) se prikazuje razslicitom kombinacijom lampica (koje mozete prouciti u manualu svojeg motherboarda)... plus tu je i onaj zvucni signal koji prijavljuje greske na racunaru.. onda fino pogledate svetla i znate sta tu koci. Kocio je i meni mis.. a po svetlima je govorio da je keyboard controller.. al obzirom da im je kontroller na istom plug in- u skontah da mora bit jedno od to dvoje te zamenih misha i sve bi u redu.. (tacnije, nije i dalje uredu kad koristim obichni mish jer taj jack (plug in, whatever) za misha mi nije u redu pa sam zato presao na usb mouse.. i problem reshen :D).
mogu ja da se potpisem i bolje...

Social bookmarks