Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Juka

Početnik

(10)

• »Juka« je muško
  • »Juka« je autor ove teme

Datum registracije: 20.04.2009

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 31. Maj 2009

HOĆE LI USKORO DA "PRORADI" ALTUN ALEM DŽAMIJA ??

Da li neko ima ikavog habera na ovu temu? Ada brzo će još jedan Ramazan .? ?(

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 01. Juni 2009

muamer se pita :D
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

3

Coveku zvoknuli dva keca samo zato sto je postavio ovo pitanje...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

4

ima ovde ljudi sto sve na svijetu da ih pitas znaju,al ovo ne znaju :)
u stvari znaju ali nece sebi da priznaju da je to tako
ja sam popravio prosecnu ocenu :)) tom coveku sto pita
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

5

Vala i to sto kazes. Popravih mu i ja ocjenu malo, jer ispada da je on hrabar pa postavlja ovo, izgleda zabranjeno, pitanje.

A mislio sam da ne mozemo mi lose ocijenjeni, koji ova teska pitanja postavljamo i ponavljamo, i sami ocjene da dajemo..

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

6

Ja bih Altun dzamiju spakovai i podario na cuvanje neki boljim ljudima! eto...

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

7

Dzamije su Allahove dz.s. kuce i niko ih ne moze smatrati privatnom svojinom,njihova namena je za velicanje i moljenje uzvisenog da nam oprosti grijehe i one uvek treba da budu otvorene.Ti koji zatvaraju dzamije ce odgovarati ako ne na ovom,prolaznom onda na drugom vijecnom pocivalistu.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

8

Evo i od mene dva keca, baš ste popularni! LOL (o)
我还记得

Datum registracije: 12.03.2008

• Poruku poslati

9

ovamo keceve :D

p.s. vrijedna ova srpska nacionalna manjina (o)
feminismus existiert nur, um hässliche frauen in die gesellschaft zu integrieren

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

10

Utorak, 02. Juni 2009

A covjek je samo postavio pitanje. I to zbog ramazana?

Reakcija sugerise na duboke duboke komplekse i probleme...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

11

Utorak, 02. Juni 2009

Citirano

Orginalno od reja

Da vas čovek ne zna, rekao bi da ste meleki u ljudskom obliku. A ustvari ste waaaay beyond!
Ne znam zašto izigravate dušebrižnike, kad je džamija zbog vas zatvorena. Stvarno, nađite neku foru koja nije izlizana...
我还记得

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

12

Utorak, 02. Juni 2009

Citirano

Orginalno od MATRIX

Citirano

Orginalno od reja

Da vas čovek ne zna, rekao bi da ste meleki u ljudskom obliku. A ustvari ste waaaay beyond!
Ne znam zašto izigravate dušebrižnike, kad je džamija zbog vas zatvorena. Stvarno, nađite neku foru koja nije izlizana...

He he he he he he he dobro rece covek!

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

13

Utorak, 02. Juni 2009

ja mislim da treba da pokusate da odgovorite,a ne da se frljamo sa MELEKI I sa stranim recima :))
ja ne pisem vise ovde jer odgovor nemam :))
(jedino ukoliko zelite da pretpostavljamo zajedno ili da pogadjamo ko je ucinio nefunkcionalnom i tako to..

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 02. Juni 2009

Jasmine, to je munafikluk! Ne pričam o tebi, nego o nekim likovima koji se učlane samo da bi postavili 2-3 poruke i odu čim dobiju nekoliko kečeva, ljudi koji verovatno NIKAD nisu klanjali u Altun Alem džamiji, ustvari većinom ni ne klanjaju uopšte, a "srce im se cijepa" što je Altun Alem džamija zatvorena.
Razumeo bih Hasib efendiju, na primer :)) :)) :))
我还记得

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

15

Utorak, 02. Juni 2009

dobro matrix mozda ja nisam shvatio na kog si ti izricito mislio
ali sve je to "mozda" nisu isli u dzamiju ,ali otkud znamo?
ne idu ti ljudi sa foruma zato sto dobiju par keceva,nego popiju BAN jer im se misljenje ne slaze npr sa zvanicnim misljenjem foruma koje npr podrzava npr tashke
eto samo to ko primer
i zato poplava nikova
vecina clanova onda pokusava da ne naljuti moderatora i ne popije jbt opomenu,ko da je novcana kazna
-dobar deo ljudi koji su na ovom forumu znali napisati jako lepe priloge za citat,su banovani ili su razocarani otisli ,pogotovo za vreme onog ludila od teme pokusaj puca u iz
a sta je sve izbauljalo nakon toga,gde su sad svi oni egzoticni likovi?(da ih ne nabrajam al mogu ako zeli ko :) )

i onda vidim temu gde je pitanje smisleno i provokativno za odgovorit ,i krece lavina ko je za koga ,pa o OCENAMA (pogledaj samo kakvi likovi su ocenjeni dobrim ocenama :)) a ocena nije merilo znanja :)) a ja sam znao nabiti i po 8 keceva u skoli,pa mi npr sad nekakav 1 na forumu bas ono.. :))
-jedino mi se svideo tvoj deo poruke gde ti kazes da su krivi ovi sto pitaju cime si bar pokusao da das odgovor na pitanje (svoj stav)

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

16

Utorak, 02. Juni 2009

Citirano

Orginalno od MATRIX
Jasmine, to je munafikluk! Ne pričam o tebi, nego o nekim likovima koji se učlane samo da bi postavili 2-3 poruke i odu čim dobiju nekoliko kečeva, ljudi koji verovatno NIKAD nisu klanjali u Altun Alem džamiji, ustvari većinom ni ne klanjaju uopšte, a "srce im se cijepa" što je Altun Alem džamija zatvorena.
Razumeo bih Hasib efendiju, na primer :)) :)) :))

Zenimljivo kako si uspio da napravis analizu lika na osnovu njegove JEDNE, ali samo JEDNE recenice. Sad pretpostavljam da si ti bio taj koji mu je i zvoknuo prvog keca. Provokativno ti je pitanje jednog covjeka kojeg zanima da li ce DZAMIJA bit otvorena do ramazana? Onda sahi imas usadjene komplexe, ne mogu ti nista drugo rec. Ili smo u matrixu? Neo... Biraj hoces li plavu ili crvenu pilulu...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

• Poruku poslati

17

Utorak, 02. Juni 2009

Citirano

Orginalno od Jasmin
vecina clanova onda pokusava da ne naljuti moderatora i ne popije jbt opomenu,ko da je novcana kazna

ODAVNO nisam čuo nešto pametnije! (o) (o) Priznajem.

@reja,
dok sam se ja setio da podelim kečeve, vi ste ih već popili gomilu.
Ne mešaj se u nepoznato. Ja i Jasmin smo imali kratku konverzaciju na Private Message.
我还记得

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

18

Utorak, 02. Juni 2009

Pricamo o ovom koji je postavio pitanje, ne o nama. Ne mesam se u nepoznato vec u ono sto je napisano. Tvoje javljanje je bilo totalno neosnovano. Napadnut je covjek koji je samo jednu recenicu/pitanje postavio. Ti si jedan od onih koji bi paljbu da osipa ko da mu je Bogom dano, toliko se ta vasa sorta na ovom forumu u ovom cyber svetu sigurno i zasticeno.

Juka

Početnik

(10)

• »Juka« je muško
  • »Juka« je autor ove teme

Datum registracije: 20.04.2009

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 06. Septembar 2009

Tacno je da sam malo prisutan na forumu, a kad bi samo znali koliko tolerancije nosim.!! u Altun Alem dzamiji sam obavio na stotine namaza pocev od kraja 80-tih godina pa na ovamo. za mene su ove dvije "vjerske" zajednice postala dva preduzeca jer ima nas koji klanjamo iz ubjedjenja, spoznaje Rabbil alemina, a "ulemi" ne sporim spoznaju no su oni izmijesali ibadet i profesiju i ne bih im se mijenjao. Uopste me ne interesuje ko je "vise" u pravu ili "krivu", samo mi je zao sto smo pali kao umet i svaka buljumenta nam se namece kao tamnicari ljudskih dusa .Selam svima. ?(

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 28. Juli 2011

Hoce

Otvaranje Altun alem džamije i Islamskog kulturnog centra
U subotu, 30. 7. 2011. godine u 11:30 h upriličit će se svečanost u povodu otvaranja Islamskog kulturnog centra „Altun alem“ i ponovnog otvaranja restaurirane Altun alem džamije. Svečanost će se upriličiti u haremu Altun alem džamije uz bogat vjerski program i obraćanja predstavnika ustanova Islamske zajednice.
Svečanosti će prisustvovati i skupu se obratiti glavni muftija Muamer ef. Zukorlić.

Social bookmarks