Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko
  • »@ngi3« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 13. August 2003

HOBBY

Cao raja..
evo ja resih da otvorim novu temu zasnovanu na osnovu hobija kojim(kojima) se bavimo. Znam, ove opcije ima u profilu. ali ovde ce se obimnije razgovarati o tome. kad, kako, gde, zasto, nastavice se.. itd.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

• Poruku poslati

2

Srijeda, 13. August 2003

ja kao pokretac ove teme...
moj hobi je sport i citanje romana.. nesto u poslednje vreme to citanje se pretvorilo u citanje knjiga sa faxa zbog ispita, jer se nema vremena.
Sto se tice sporta najvise volim Tenis i Basket ali, ja igram odbojku... nisam neki profesionalac ali eto volim taj sport.

Naucila sam...

3

Četvrtak, 14. August 2003

Hi @ngi :)
Kazes odbojka? 8o Pa gde se to krijes dok mi "igramo" odbojku :D:D:D:D ( sala )

Osim interneta, koji verujem ne moram posebno naglasavati, moji hobiji su citanje ( manje citam romane a vise nesto ozbiljnije, nesto za razmisljanje :) ) ; setnja prirodom; sport ( kad imam vremena onda igram malo kosarku, fudbal, tenis a cesce trcim i vozim bicikl)

Pozdrav

P.S. Vidimo se na odbojci ...( ukoliko bude osvetljenja i lopte :O :D )
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 14. August 2003

Citirano

Orginalno od pink
Hi @ngi :)
Kazes odbojka? 8o Pa gde se to krijes dok mi "igramo" odbojku :D:D:D:D ( sala )

Cekaj samo da Vam Giovanni sa svoja 2m zive vage dodje na odbojku... 8)

Moj omiljeni hobi u posljednje vrijeme je putovanje a u nedostatku raje za basket, odbojku, tenis i nogomet. Ima i toga ovdje (sporta) ali dosta slabije nego kod nas i na nekom nivou tipa igramo zbog zabave (for fun xx( ) sto jednom Balkanikusu zeljnog natjecanja se kosi sa zivotnom filozofijom veni, vidi, vici.

Ono, kao mali jesam skupljao znacke (Zeljina na pocasnom mjestu a ponekad i za reverom) a suvereno tvrdim da sam imao jednu od najvecih kolekcija znacki FK Novi Pazar (a Boga mi i zastavica) i to iz zlatnih vremena. Znacke su jos bile pravo dobre za ruiniranje (citaj paranje) kolekcije salveta (bljak) koje je moja sestra skupljala...Probao sam i vesti goblene (poslije prakse na predmetu Domacinstvo - Dosadjinstvo) ali kad dodje do igli (naravno poslije znacki) ipak je kukicanje ostalo moj pik broj 1. Moram li napomenuti da je u pitanju kukicasti bod, konac Koral, sivi. ;)

Zivili
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

5

Petak, 15. August 2003

@ Giovanni : Neka se ta cenjena dva metra pojave na terenu za odbojku nemam ja nista protiv :D

P.S. Ne vidoh te sinoc na odbojci :O

Pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

• Poruku poslati

6

Petak, 15. August 2003

@ pink: cujem da se igra i odbojka na pesku, ;( a mene niko ni da zove ;(

a ovaj sto ga svi na forumu zovu Giovanni, sto ima 2m ZIVE VAGE(bas me zanima kolko ima kg.),sakupljao znacke.... i ja sam imala kolekciju znacki ali su to bile znacke nase Druga Tita, sad ih vise nemam :( 8)
Naucila sam...

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

7

Subota, 16. August 2003

Citirano

Orginalno od pink
@ Giovanni : Neka se ta cenjena dva metra pojave na terenu za odbojku nemam ja nista protiv :D

P.S. Ne vidoh te sinoc na odbojci :O

Pozdrav

Ne dade mi vremenska razlika da naletim.Ali, bice sljedece godine valjda ako me puti nanesu u Pazar.

Citirano

Orginalno od @ngi3
a ovaj sto ga svi na forumu zovu Giovanni, sto ima 2m ZIVE VAGE(bas me zanima kolko ima kg.) sakupljao znacke.... i ja sam imala kolekciju znacki ali su to bile znacke nase Druga Tita, sad ih vise nemam

Kilograma 104 (sa krevetom)...

Ovo za Titine (Sabanove) znacke, imao sam i ja tu rijec (kao znacku). I to na cirilici i latinici, molim, da se ne bi netko uvrijedio. Imadoh i Jovankinu znacku (what a celebrity!) sa sve pundjom na glavi. Sad samo Jean Chrétien-ovu...

Ciao
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

Datum registracije: 17.08.2003

• Poruku poslati

8

Utorak, 19. August 2003

E pa ovako...
Igram kosarku, kacim se na net, igram igrice, gledam TV, slusam muziki...
I naravno...
Pisem pesme, najcesce hip hop i rep pesme, ali i poeziju, pogotovo ako se desi da se zaljubim, e tad poeziji nema kraja, otkivam se od pisanja! :]
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 15. April 2004

Pceli prolecni turniri u kosarci i odbojci a ja moram da spremam ispite. Boze od kad nisam dotakla lopte zaboravila sam i kako se igra odbojka ;( ...
Naucila sam...

10

Četvrtak, 15. April 2004

Moj hobby je surfing... samo sto ga jos nisam nikad probao :D.. al eto znam.. u krvi mi je to :D..

Sala mala.... pojma nemam.. ako je to ono kako provodimo slobodno vreme, onda bih tu morao da navedem sportove, gledanje filmova i povremeno citanje knjiga (ovo poslednje mi najteze nailazi jer mi je dosta i skolskih.. ).. Na knjige sam se trenutno vise skoncentrisao da ih kupujem nego da ih citam.. E sta bi tu mogao biti hobby ja ne znam.. Ja to cisto posmatram kao zanimacije.. Nesto sto bi moglo biti zanimljivo, korisno, i da ubija vrijeme u isto vrijeme (vrijeme u isto vrijeme.. zanimljivo receno :D..
mogu ja da se potpisem i bolje...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 15. April 2004

@ngie

Citirano

cujem da se igra i odbojka na pesku, a mene niko ni da zove..

Ja sam ti zaduzen ovde za odbojku. Sve sto si zelela da saznas o njoj, a nisi smela da pitas moj PM imas :) Stvarno bi trebali da organizujemo jedan beach volley tournament forumasa. Inicijativa je pokrenuta, ima li zainteresovanih - ostaje da se vidi ...
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 18. April 2004

Moj hobi je citanje knjiga. Ja ne citam tek tako knjige, ja ih naprosto gutam. Fanatik sam u citanju, cesto pretjeram i kazem sebi da za nekoliko godina ni naocari, ni sociva ni lupa mi nece pomoci! Al opet idem po onoj "ko mnogo cita, kvari oci, ali zato bolje vidi". 8)
Sem citanja, hobi mi je gimnastika kojom se bavim godinama. Nerijetko imam neopisivu zelju i da "ubijem" koji krug biciklom po ulici ili bilo gdje, ali s obzirom da je hidzab dio moje odjece, mogu mislit kako bi nas narod reagovao na to da vidi pokrivenu djevojku na biciklu...Zalosno. o|
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 09. Maj 2004

hmm moj hobi je za nekog malo cudan al stacu kad sam od detinstva sa tim hobijem
a to je Gajenje kucnih ljubimaca i to posebnih Golubova

e sad moram da vam se pozalim Zivotinja po imenu Cvorak koja je stetocina unistila je moj Hobi i sve moje golubove zaklala tako da sam sad bez Hobija X( ?( X( o| o| o|
bux_ludvig_np je dodao/la ovu sliku:
  • belan duz.jpg
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 09. Maj 2004

Kad imam vremena (shto je jako rijetko ) onda je to slikanje (kreda, akvarel, svila, ulje), sport i u zadnje vrijeme pokushavam sa fotografijom, a iznad svega toga chitanje.
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

15

Petak, 04. Juni 2004

hobi

Moj hobi a mozda i vise od toga je muzika, i to kakva ;)

Pozdrav
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

16

Petak, 04. Juni 2004

Hobi

Imam jedan mnogo los hobi volim da vozim mnogo brzo kaze mi majka nevelja to za zdravlje:D o|

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

17

Petak, 04. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ja volim da sakupljam salvete, da igram tapke-tupke sa slicicama i da ih takodjer sakupljam i lijepim u album.
Salim se, moj hobi su knjige, knjige, knjige, sakupljam ih citam ih, gutam ih, studiram ih, itd. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 07. Juni 2004

Ja sam od onih koje u zivotu sve interesuje i sve zele da probaju. Jedina stvar koja me ne interesuje su "tudja posla". Ostalo moze da prodje. Ako bas moram izdvojio bih: sport u svim svojim oblicima (bavljenje njime, gledanje utakmica, navijanje...), pevanje uvijek (bez obzira sta radim) i mozda jos neke sitnice ali opet naglasavam, VOLIM SVE ZIVO.
Sit Hungry Doesn't Believe

zamisli

Početnik

(10)

• »zamisli« je muško

Datum registracije: 07.08.2004

• Poruku poslati

19

Subota, 07. August 2004

basket i swimming ...nisam neki profesionalac ali eto volim taj sport...i volim gitaru i volim seni.. ;)

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

20

Utorak, 28. Septembar 2004

Imam puno hobija

Volim da vozim biciklo kad imam vremena da trcim igram kosarke citam i slikam ( da me pogresno ne svatite ne nesto konstruktivno za Faks nego onako slobodno kao u skoli na likovno :D )

Social bookmarks