Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

41

Utorak, 02. Mart 2004

tema

U ova poslednja tri cetiri posta skrenuse ljudi sa HOMO-teme i predjose na "izazovno oblacenje"
Dajte ljudi vracajte se na homose 8)
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Lela8185

Početnik

(10)

• »Lela8185« je žensko

Datum registracije: 24.01.2004

• Poruku poslati

42

Utorak, 16. Mart 2004

primetila sam da ima dosta ljudih na ovaj forum sto bih rekla da su "homophobic". mislim da cu sada biti prva da se razlikujem sa puno vas na ovu temu, molim vas nemojte mi se nesto zameriti :)
ni ja ne mislim da je homoseksualizam nesto dobro, i mislim da ne sme da im se dozvoli da adoptiraju decu. Ali, mislim da nije nista strasno da im se dozvoli da se vencaju Ako je to "civil union", a ne vencanje naprimer u crkvu ili u dzamiju (ma da znam da se nije to nikad dozvolilo u dzamiju i nikad nece, ali u zadnje vreme su pocele neke protestantne crkve da to dozvoljavaju i to je po meni veliki greh). ali ako je vencanje "civil union" mislim da nije strasno. ako im toliko znaci papiric sto im drzava da, sto da ne? to je njihova stvar, ipak to nije vencanje pod Bogom. isto ti je i da se nisu vencali kad bi ziveli zajedno celim ostalim zivotu i "obecali" jedno drugim da cu biti verni, etc. etc.
zar nije najbitnije kakvi su ljudi, dal su dobri ili losi, a ne sta oni rade u svoj privatni zivot??? s'kim ko lezi u krevet nije ni moja ni tvoja stvar, vec je to njihovo i samo njihovo. to ne znaci da nije dobar radnik ili kao sto ste pomenuli da je vlasnik Berlin-a peder - to ne znaci da on nece uraditi za Berlin sta je najbolje, da funkcionise grad kako treba i da se prate pravila grada i tako to. on sto je peder to je njegovo.
a moram reci da mi je zaista bilo zao kad sam procitala da neki od vas mislite da je dobar nacin da se ovaj problem homoseksualizam resi sa svadjom, da ih 'istuce, ispljuju i da im se ismeju' :( 8o jer mislim da ovakva agresija nije nikad dobra i problem se moze na bolji nacin resiti.
sto se tice homoseksualca, ne znam sto se neki ljudi 'plase' da ce im pric neki 'homo' i uradit nesto. mislim da oni dobro znaju ko je homo i ko nije. i vala nikad nisam cula za neki 'napad', da je neki 'homo' uradio nesto nekome sto je 'straight'. a i ako ti neki homoseksualac slucajno prebaci nesto ili kaze nesto, pa neces umrijeti covece, samo ignorises, nastavis svojim putem i oni cu svhatit... o|
mislim da puno vas pricate kad mozda niste imali bas neko iskustvo. jedno je ako ste videli nekog homoseksualca a drugo ako ih licno poznajes... onda mozda malo bolje, necu da kazem razumijes nego mozda bolje prihvatas da je to nesto njihovo sto rade u svojim privatnim zivotu i da to ne znaci da su losi ljudi. ja licno poznajem nekoliko pedera i lezbejke, ne druzim se sa njima ali znam ih onako, i oni su 'normalini' ljudi koji vole ljude istog pola... ali da se ponovim jos jednom, to je njihovo sta rade u krevet, ne moje.

P.S. unapred se izvinjavam jer znam da mi gramatika nije bas dobra, porasla sam ovamo u NY skoro ceo zivot (od kad sam bila 5) i nikad nisam dobro naucila srpsku gramatiku o| al' snalazim se :]

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

43

Utorak, 16. Mart 2004

na ja,...svega na ovaj dunjaluk !!!

Vidim raznih komentara,ali nekako,ne mogu da vidim jasno izraženo mišljenje kod svih,jer kod pojedinih je nekako zavijeno u foliji,prepakovano,upakovano,...itd.Pojedini to sve gledaju ,kao nešto ,što i nije velika opasnost po društvo:

Citirano

od Lela8185:

ni ja ne mislim da je homoseksualizam nesto dobro, i mislim da ne sme da im se dozvoli da adoptiraju decu. Ali, mislim da nije nista strasno da im se dozvoli da se vencaju Ako je to ''civil union'', a ne vencanje naprimer u crkvu ili u dzamiju

AKO IM SE DAJE PRAVO,U SMISLU,....[U]USTUPAK PO USTUPAK,...I TAKO REDOM[/U] ,..DOĆI ĆE VRIJEME DA POSLIJE, MI,NORMALNI SVIJET,BUDEMO PRIMORANI DA OD NJIH TRAZIMO I MOLIMO SVOJE PRAVO,NA NAŠ ČISTI NAČIN ŽIVOTA !!!...

Citirano

od Lela8185 :

a i ako ti neki homoseksualac slucajno prebaci nesto ili kaze nesto, pa neces umrijeti covece, samo ignorises, nastavis svojim putem i oni cu svhatit...

tačno je da se nece umrijeti,ali ti kao svjestan insan,mozeš tako postupiti,no... šta je sa maloletnom, nesvjesnom djecom ???Nažalost,taj se poremećaj u društvu i širi,opstaje i oržava, najčešće preko djece maloletne,koja ostaju većinom tako poremećena do kraja života!....

Citirano

Nedostatak veliki , zapadnog društva, je u tome,sto oni cekaju da društvo samo od toga ozdravi...
( kad na vrbi rodi groždje ) ,jer nam je poznato svijema,...: [U]U GAJBI ZDRAVOG VOĆA,...UBACIŠ JEDNU POKVARENU VOĆKU,I ZA PAR DANA,CIJELA GAJBA JE POKVARENA [/U] (a ako se pokvarena voćka ,odstrani na vrijeme,itekako će duže da opstane voće zdravo ).

NAŽALOST....[U]

Citirano

zapad ocekuje da se ta pokvarena voćka ponovo povrati u jednu zdravu,ako joj se poboljša polozaj te voćke medju drugim zdravim vockama
[/U] .NIKAD,...a mozda NI TAD

Mada sam ja pomalo ,možda neotesan,po kalupu '' današnje demokratije '' ,a ja bih imao vrlo grub stav prema takvoj vrsti ,...i tu ce populaciju,inšaallah stići kazna ,kao što je stigla iste,u vrijeme Luuta a.s.

Kad bih ja bio vlast,...Ja bi ih dobro uhranio,...par mjeseci,a onda bi ih batinao svaki dan,do iznemoglosti,(a uhranio dobro,da bi mogli dugo da trpe batine,...da ne krepaju odmah od batina)

Citirano

Americi,bi bilo preče da pokupi peškire svoje,i da ih smjesti po logorima na Kubi,...nego što kupi grdne BEDUINE ( pustinjske siromahe ),...pa ih okrivljujući za raznorazne terorističke akte ( koje su SAMI IZREŽIRALI,I ISCENIRALI ) pa postupaju tamo sa njima,kao sa životinjama ili jos i gore!....ALI BI U TOM SLUČAJU, MORALI ,DA IM KONCENTRACIONI LOGORI BUDU MNOGO VECI,...JER BI TREBALO SMJESTITI I HRANITI MILIONE I MILIONE ,A ŠTO NI SA ZAPADNOM EVROPOM NIJE PUNO DRUGAČIJE !!!

ŽALOSNO,....ŽALOSNO,...ŠTA SVE TRPI,NOSI I PODNOSI OVA ZEMLJA !!!!

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

44

Utorak, 16. Mart 2004

Zdravo Lela8185 ne brini zbog gramatike, odlicno se razumemo ;)
ali...

Citirano

Orginalno od Lela8185

...zar nije najbitnije kakvi su ljudi, dal su dobri ili losi, a ne sta oni rade u svoj privatni zivot???

Ne samo da je bitnije , vec i najbitnije da su ljudska bica pre svega LJUDI- insani , a za mene homoseksualci ne predstavljaju kompletne ljude te ih ne mogu svrstati zajedno sa ostalim normalnim svetom.

Citirano

mislim da puno vas pricate kad mozda niste imali bas neko iskustvo. jedno je ako ste videli nekog homoseksualca a drugo ako ih licno poznajes...

Srecom nemam puno iskustva kao neki, ali ipak dovoljno za shvatiti da se protiv ove pojave mora boriti, a ne podrzavati je!!!

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

45

Utorak, 16. Mart 2004

Milan Gutović, pre nekih desetak dana:

Citirano

Za vreme Henrija VIII - homoseksualce su kažnjavali smrću.
Sada su zakonom dozvoljeni...
A da bežimo mi odavde- dok nisu postali obavezni?
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

46

Utorak, 16. Mart 2004

Citirano

Orginalno od Lela8185
zar nije najbitnije kakvi su ljudi, dal su dobri ili losi, a ne sta oni rade u svoj privatni zivot???

Pa ljude cini dobrim ili losim upravo ono sta rade kako u javnom tako i u privatnom zivotu.

Citirano

s'kim ko lezi u krevet nije ni moja ni tvoja stvar, vec je to njihovo i samo njihovo.

Ako uzmes da zapalis svoju kucu mislis da tvojim komsijama cije kuce su u neposrdnoj blizini tvoje kuce mozes uskratiti pravo da intervenisu.

Citirano

a i ako ti neki homoseksualac slucajno prebaci nesto ili kaze nesto, pa neces umrijeti covece, samo ignorises, nastavis svojim putem i oni cu svhatit...

Niko od normalnih muskaraca ne voli da bude objekt pozude nekog homoseksualca. To sto on zna i sto je shvatio da ovaj nije homoseksualac ne znaci da ga (i dalje) ne zeli imati. A ta situacija je (barem meni) i te kako odvratna.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »josef borg« je muško

Datum registracije: 16.11.2003

• Poruku poslati

47

Utorak, 16. Mart 2004

Hi 8)
Pre nekih desetak dana sam bila na
vencanje kod mog kolege. Taman mi u
opstinu kad dve lezbace upravo izlaze
novovencane, srecne one grle se i ljube
ko da ih ni muha nije pecila.
Ja onako gledam sa prezirom.
Isto tako i za pedere svaki dan cujem te
se vencali, te usvojili dete i tako to 8o
Pa onda mislim da je Bog hteo da oni postoje
na zemlji stvorio bi dva Adama(Adema) ili
dve Eve(Have).
Kad je bila Big Brother emisija kod nas,
voditelj je bio peder, pa sta da vam drugo
kazem ?(
Odvratni su mi o|
Selam ;)
" Ko Priznaje, Pola Mu Se Prasta"

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

48

Srijeda, 17. Mart 2004

Po cemu se najvise mogu prepoznati homosi?
Da li je to ponasanje, odevanje ili nesto drugo?
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

49

Petak, 26. Mart 2004

http://www.d0m1n4t0r.com/GayHunter.swf

:-)

Dobra igrica, al cuvajte se da vas ne uhvate :D inace ... :D:D:D

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

50

Petak, 26. Mart 2004

Smatrajucim izlsinim iznosenje svog misljenja na ovu temu, zeleo bih samo da napisem jednu zanimljivu tezu koju je izrekao moj profesor psihijatrije dr Jovan Maric, pre neki dan na jednom predavanju. On je izmedju ostalog za homoseksualce otprilike rekao da su oni varijetet ljudske prirode a na bolest, slicno kao sto postoje levoruki ljudi....

Naravno ja se kao "konzervativac" u tom pogledu, ne slazem sa tom njegovom konstatacijom ali mi je u svakom slucaju bila zanimljiva.

Sit Hungry Doesn't Believe

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 28. Mart 2004

Ma gde nadjoste ovu temu da raspravljate. Pustite ih da oni idu svojim tokom a mi cemo svojim. Mislim da ova rasprava nece doprineti da nijedan homic nece se potruditi da se odvikne od svog opredeljenja.

Meni je glupo davati komentar na ovu temu.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

52

Nedjelja, 28. Mart 2004

pa i meni se cini da je juskos u pravu, no mislim da ipak postoje i to je neizbezno, ko sto rece ta Maric ima ih ka levorukih i sta ces.
Naravno posle se postavlja pitanje drustva i pogleda na ovaj nazovi fenomen, meni licno ne smetaju, upoznao sam par dobri a i par losih, ko sto svaki covek moze bit, dal mi se svidja il ne to naravno nista ne menja, ko sto vidim nekog pa mi se nesvidja njegova frizura tako i ovo, jes da nije prijatno i brate cini mi se ni prirodno, al sta ces, nemos sad ka Finger sve to postreljat, kad bi stali tako radit, imalo bi jos stosta pocistit po ovom svetu, a posle malo bi nas vala ostalo.
Zato ja mislim da ih neka, nek zive insani no ipak sto se tice drustva ne bi se samo trebalo propagirat, da ne postane normalno, jer postoje razlicite teorije, te urodjeno te steceno, pa da se ne bi bas negde zeznuli, pa nedaj boze da je steceno a ti ga jos i propagiras, onda za koju decniju bilo bi sam njih.
Jer zamili reko ono dete od nekih 10-11 godina i ono bas ne zna sta je prava sexualnost i ako misli da je spavat sa drugim muskarcem normalno onda ce to i radit i posle kuku. Zato reko eto nije normalno i to treba rec, a posle ih pustit da svako zivi svoj zivot.
malo za promenu

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

53

Ponedjeljak, 29. Mart 2004

Citirano

Orginalno od juskos
Meni je glupo davati komentar na ovu temu.

Jusko, prije ove tvoje tecenice stoji ni manje ni vise nego upravo tvoj komentar na ovu temu :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

54

Ponedjeljak, 29. Mart 2004

Ede brate ako u obzir uzmes recenicu koju sam poceo sa "Ma pustite ih nek idu svojim putem" kao komentar u pravu si. Mada sam je mislio upotrebiti kao neku sugestiju a ne kao komentar. Mozda je moja greska u formulaciji recenice ali u svakom slucaju hvala na upozorenju. (o) (o) (o)
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

55

Petak, 21. Maj 2004

Tema je bila o homoseksualizmu, ali se kasnije prosirila na to da li u Novom Pazaru ima homoseksualaca ili nema. Svako od nas je nagadjao, prepricavao neke price koje smo culu, koje su mozda tacna, ali mozda i nisu. Znate kakva je Pazar carsija, 100 verzija jednog dogadjaja. Te sam se ja dao u potragu po net-u da bih se uverio da li u Novom Pazaru zaista ima peskira ili nema. Znam sta ste pomisli, ali ovo je bilo bez zadnjih namera. Zeleo sam dokaze da ih ima i mogu vam reci da sam ih nazalost i nasao. A gde, pogledajte ovde:

http://www.gay-serbia.com/personals/inde…mit=Pronadji%21

Rezultati pretrage su dali 10 pogodaka, ali iskljucite ovog lst-a, jer mi je to drugar kojeg sam ja malo zezao preko net-a. Tako da ostaje potencijalnih 9 peskira. Pa ako smo misli da smo bezbedni, valjalo bi posle ovogo da dobro pripazimo kome okrecemo ledja :) :) :)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

56

Petak, 21. Maj 2004

hahahahaa

Nesto mi se ova lista cini :D:D:D hehehe,
Sakip....Otkad on trazi `zrtve` online.
Ko da se neko sve ovo sprda.. :)) :))
Sakip... :)) :))
Dal je to onaj Sakip, cipela - kalup
8o :))
E vala me nasmeja u ove sitne sate svaka ti cast.

Citirano

Pa ako smo misli da smo bezbedni

Ovo me podseti na jedan nas film ono -vampiri su medju nama :))
Jos nisam negde cuo il procitao da je neki peder nekog silovao. 8o

i mislim da..

Citirano

valjalo bi posle ovogo da dobro pripazimo kome okrecemo ledja

Ko se namerno ne sagne :)) , ne mora ni da se pazi 8)

Pozdrav
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

57

Subota, 22. Maj 2004

ma tim pederima bi trebalo dat po dupetu
malo za promenu

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

58

Subota, 22. Maj 2004

sakip :)) hahhaa ovi oglasi su jaki :)) pa naravno da ima oglasa neznam jos koga to moze da cudi,i prije je bilo peskira u pazaru sigurno samo sto se sad to moze lakse saznati nego prije. sakip na netu:)) sto neko tera sprdnju :)) postali pederi kompjuterizovani pod stare dane :))
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

59

Subota, 22. Maj 2004

Citirano

org.od tzv. Hadalj-a

ma tim pederima bi trebalo dat po dupetu

(ipak je decko zakon)

[SIZE=3]A ja mislim,da bi daleko bolje bilo,... dati im po glavi i hrbatu ,...no po dupetu !!! [/SIZE]

:D :D ;) :D :D

( [SIZE=1]more,..sve to treba ušimice sjekirom,pa po zatioku,...ko krtinjake potamanit !!! [/SIZE] )

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

swissboy

Početnik

(10)

• »swissboy« je muško

Datum registracije: 29.05.2004

• Poruku poslati

60

Subota, 29. Maj 2004

Nisam znao, da su pazarci ovako homofobni. Mislio sam uskoro doc na posetu navrh evo skoro 6 godina ali cu morat jos malo da pricekam dokle lude pazarske glave dodzu k sebi i pocnu da respektiraju interese drugih ljudi.

Neznam koliko imate godina ovde u forumu, ali verujem da niste bas mladi i da su mladzi momci i curice otvoreni prema alternativnim stilom zivota. :evil:

Mene nije strah priznati, da su muskarci za mene sexualno interesantni - i ja sam muskarac. Ali tuzno je videt "svoj" narod protiv sebe.

Social bookmarks