Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Asmir1975

Početnik

(10)

• »Asmir1975« je autor ove teme

Datum registracije: 02.02.2010

• Poruku poslati

1

Utorak, 02. Februar 2010

Hotel / Motel u Novom Pazaru

Postovanje online prolaznice. Samo bih zelio da pitam, i ako moze da mi neko pomogne oko toga. U martu planiram da posjetim Novi Pazar i trebao bih neki smjestaj u hotelu ili motelu na 5-6 dana. Netreba mi nista skupo, nesto sto je u normalnim cijenama, odprilike do 20 eura po danu. Ali ipak i nesto da nije ruzno ... Nadam se da razumijete odprilike sta da trazim. Nesto da je u granicama da ima grijanje i udobnu sobu. Ako neko zna, neka mi ostavi ime hotela i broj telefona pa cu ja to da sredim. Hvala unaprijed, i pozdrav iz SAD

Asmir

eki

Učenik

(10)

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

2

Utorak, 02. Februar 2010

www.novi-pazar.net/adres/firme04.htm

Tu ćeš naći sve što ti je potrebno,pa lijepo se provedi u našem Novom Pazaru.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 02. Februar 2010

Hotel Cannes 020 315-003
Hotel Tadž 020 316-838, 020 311-904 020 312-989
Hotel Vrbak 020 314-548 020 312-435

S tim što Cannes nije više hotel, već hostel i mislim da ti je to najbolja solucija. Imaš i hotel Atlas koji je blizu centra grada i hotel Denis koji je malo dalje od centra.

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

Datum registracije: 18.12.2009

• Poruku poslati

4

Utorak, 02. Februar 2010

Sine, taj sto mu ti preporucujes, hostel Cannes nema nimalo pristupacne cene. Noc i dorucak su 3.600din, Tadz bio pre dve godine 3.300, sada verovatno vise. Uglavnom, kada je meni trebao smestaj u N.Pazaru, jer sam iz Beograda, pre dve godine sam obisao sve te hotele i motele i tada je najjeftiniji bio hotel Vrbak. Jednokrevetna je bila 1200. Posto sam usao u tu sobu i video da je bukvalno 1m sa 1,5m i okruglog oblika, gde ne mozes da se okrenes, vec samo da se presvuces (neveste u toku svadbe ) o| , onda sam promenio i uzeo jednokrevetnu sa francuskim lezajem, koja je tada kostala 2200din. Sada provereno znam da su nesto kao renovirali i da kosta 2800. Znaci, to je prenociste, u sobi si od 18h do 12h sledeceg dana.

To sto ti hoces...do 20e noc, to ne mozes naci ni kod moje baka Smiljke u Kaludjerici...paralela Vranovina ili Dezeva u N.Pazaru. Pozz :]

A i ti...dolazis iz SAD i gledas kako da za 20evra spavas u hotelu (o) (o) Al si razmazen ?(

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

5

Srijeda, 03. Februar 2010

Palma ti je najjeftinija a u centru je grada
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 04. April 2010

Citirano

Palma ti je najjeftinija a u centru je grada

Pa kako kad. Skro mi je dolazio prijatelj iz Nisa u posetu i odveo sam ga u PALMU da prenoci. Coveku koji je izigravao recepcionara sam platio 15 evra za prenociste i narucio budjenje u 7 ujutru jer smo hteli da idemo na put. Ujutru su mu opet naplatili 15 evra. Kada sam dosao on mi je to rekao i ja sam odmah trazio da mu vrate novac nazad sto su oni odbili uz obrazlozenje da gazda nije tu jer je on uzeo novac od pazara. Prijatelju sam na silu nekako dao 15 evra jer je bio moj gost i nisam hteo da on placa hotel. Svracao sam najmanje 10 puta u Palmu kada sam bio u prolazu da trazim da mi vrate novac i oni zivi ne daju kao da je to ne znam ti koliko, a ja sam se jos vise zainatio, ili ce ga vratiti ili cu da ih prijavim u inspekciju. Toliko.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 04. April 2010

Vala neka si, tako i treba ;) I mene nervira kad neko izgubi obraz na takav način. I što je najgore za sitne pare.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »DOC-HOLIDEJ« je muško

Datum registracije: 22.03.2009

• Poruku poslati

8

Srijeda, 20. Oktobar 2010

Najeftinije prenociste u Novom Pazaru je u Prenocistu MEDO a nalazi se u neposrednoj blizini hotela TADZ ulica Rifata Burdzevica 92.
Sobe su sa francuskim lezajima kupatilom i centralnim grejanjem a cena je samo 5 eura po osobi :D

• »DOC-HOLIDEJ« je muško

Datum registracije: 22.03.2009

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 25. Oktobar 2010

samo da dopunim prethodni odgovor ostao sam duzan brojeve telefona za prenociste MEDO
+ 381 65 222 3 777 :D

Social bookmarks