Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 13. Juni 2003

HP LASERJET 1500

Laserski štampači u boji više nisu nikakva novina ali su zbog svoje cene retko kome pristupačni. Popularizacija ove tehnologije u nižem cenovnom rangu traje već dve do tri godine, ali stidljivo i ne preterano uspešno, jer je većina modela imala puno dečijih bolesti i izuzetno skupo održavanje. „Hewlett-Packard” je takođe bio prilično konzervativan, i sada po prvi put nudi seriju štampača u ovoj kategoriji. Ljubaznošću lokalne kancelarije proizvođača imali smo priliku da HP color LaserJet 1500 probamo i pre nego što se zvanično pojavio na tržištu

a i sama cena od 799 eura nije skupa za ovako nesto
Dado je dodao/la ovu sliku:
  • sktd04.jpg
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

2

Petak, 13. Juni 2003

Selam Dado,
nimalo ne sumnjam u kvalitete „Hewlett-Packard” -ovih stampaca, ali mi je cena od 799€ jos uvek previsoka :(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 15. Juni 2003

Pa ako krenemo od toga da HP Color LJ 1500 je u stvari Najekonomichniji Stampach i najeftiniji u toj klasi .... A josh u boji pa mozesh stampat slike a to kosta na njega otisak plus papir jednako Dzabe ... pa sad ako rachunash da ces sa 799€ izradit 10 000 slika ???? od prilike ne znam koliko je to skupo za kucnu upotrebu

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 15. Juni 2003

Citirano

A josh u boji pa mozesh stampat slike a to kosta na njega otisak plus papir jednako Dzabe

He, he, he.

Dado slatko si me nasmejao, ali stvarno. Znas li ti da nigde nista nema dzabe. To sto normalni potrosac misli da je dzabe je glavni izvor prihoda svih proizvodjaca stampaca. Znaci njihov glavni prihod je prodaja Ink-Jet patrona i Toner-Cartridge.

Ne znam da li si pogledao koliko te kosta da bas ovaj HP LJ 1500 napunis bojom. Ako nisi onda da ti kazem, ni manje ni vise nego 400€, plus ako hoces da stampas slike treba ti "imaging drum" koji kosta "samo" 175 € i menja se svakih 20 000 odstampanih stranica. Svemu tome dodaj cenu stampaca od 799€.
Sa novim Tonerom mozes da odstampas 4000 stranica normalnog teksta, dok ako stampas slike onda je to 15-20 puta manje.

Pa ako tome dodas foto papir onda dolazis do rezultata, da ni u ludilu ne bi stampao slike sa odmora na njemu.

Ovaj stampac je pre svega namenjen za upotrebu u firmama i treba ga uposliti sa najmanje 30.000 stranica mesecno da bi bio isplativ.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

5

Srijeda, 18. Juni 2003

e bate ja kolko vidoh ovo je bilo najeftinije u ponudi i najekonomichnije ??? a i pravo kazi kad je bio jeftiniji stampach ?? toga kvaliteta

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 18. Juli 2003

:))))))))))))

"Morelj bate mene ta stampalo da da crno zift na paus ?"

ovo je najpitanje za DTP i ako gore navedeni zaista to moze ima + od mene

Ja Ipak ostajem pri Lexmarku, u ovom zivotu :)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Social bookmarks