Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 22. Juli 2003

http://www.eminajahovic.***

http://www.eminajahovic.***

Ovaj sajt je jos u izradi (neki linkovi ne rade, nema zvuka...)
Komentar, please...
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Posmatrač

Početnik

(10)

Datum registracije: 06.12.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 22. Juli 2003

Iskoristiću priliku, možda i zloupotrebljavam ono o čemu bi trebalo ovde da se piše na ovoj temi, ali ipak se tiče Emine, a to je da pohvalim njen više nego izvanredan uspeh na skorašnjem festivalu u Herceg Novom. :]

Nadam se da mi pokretač teme, a ni administracija neće zamerati na ovom udaljivanju od teme, a što se tiče komentara taj sud će dati oni koji su kompetentni za to! ;)

Što se mene tiče fino izgleda. :]
Tiha voda breg roni!

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 22. Juli 2003

Dado,

jako lijepo ukomponovan site. Boje su isto dobre sa preovladavajucim crveno - crnim tonovima (Black Stendhal fol). Dobar je skroz onaj fol sa misom preko gornjih fotografija na fotoalbum stranici, cini mi se da nisam vidio nesto tako ranije i da je vrlo, vrlo originalno. Ne znam ko je radio fotografije od ove djevojke (ne sjecam je se u Pet i Pola?) ali su i one jako dobro uradjene.

Jedno pitanje a tice se simetrije (a ne zamjeri matorom cangrizavcu): Dva tab-a pri vrhu su orjentisana na lijevo (zarezom) a treci na desno. Opet ako je u pitanju pjesnicka sloboda i efekat tkz. prelaska rampe (ovo glede rezije...) u dure je skroz i cak stavise izgleda fino i neprimjetno na prvi pogled, ali matematika je cudna stvar (narocito za cangrizavce poput mene) pa mozda jedno puce ekstra na desno da napravi ravnotezu (ili je narusi, sad ne znam bas)...

I na kraju jos jedna (dvije) sugestija(e), splash strana bi mozda mogla neku slicicu da ima jer je djevojka lijepa (recimo kao watermark) i meni sad kakva je djeluje siromasno (recimo iz razloga da ne mogu dokuciti da li je u pitanju pjevacica ili tek neki anonimus tipa mene) a ne sumnjam da ces je ti odraditi profesionalno. Druga, da Emina Jahovic naslov bude slicica a ne css style jer malo sjenke, bevela, embossa i cuda daju neku ljepsi ton a ne uzima puno KB (meni barem).

I usput imas li kakav MP3 od Emine da poslusam pa ako valja da kupim CD?

Zivio i neobicno mi je drago da se drzis one:
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 23. Juli 2003

ma to je radila jedna koleginica nisam ja a da dobro si rekao ne sjecash je se Iz petie PoolA :) vezano za pesme hmm imalo je na nostalgiju da se skine stari album Tachka chini mi se chitav ??? pokushaj tamo ako jok onda cu ja uploadovat kod mene na server pa cu ti poslat link nO frx Bro....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 31. Juli 2003

Do 31.08.2003. imamo ponudu za reklamiranje na stranicama Novi Pazar Online portala. Za samo 29 € vas banner ce biti prikazivan ceo mesec dana na stranicama našeg portala.
Iskoristite ponudu i reklamirajte svoju stranicu ili Vasu firmu.
Novi Pazar Online portal ima preko 10 000 "unique" posetilaca koji ucitaju preko 60.000 stranica (bez reloadsa, sa reloadsima preko 180 000 ucitavanja) u toku meseca! Samim tim vazi i za najposecenije mesto na internetu koje ima za temu grad Novi Pazar.
Jedinstvena šansa da i vaša stranica ili firma postane poznata širokoj publici. Za narucivanje nas mozete kontaktirati putem e-mail adrese: reklame@novipazar.org
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 31. Juli 2003

Tema zatvorena

Prezentovanje linkova sa komercijalnim sadrzajem nije dozvoljeno na forumu. Za ovaj vid reklamiranja treba se obratiti na reklame@novipazar.org
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks