Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Adzo Omer

Početnik

(10)

• »Adzo Omer« je muško
  • »Adzo Omer« je autor ove teme

Datum registracije: 22.06.2010

• Poruku poslati

1

Utorak, 29. Juni 2010

Hvala Matixu!

Matrixse, ma ko da si, hvala ti!, sto si na ovom sajtu dotakao tanku strunu pjesnistva, odnosno umjetnosti uopste, koja samo pojedincima moze zadrhtati i zazvoniti u svijesti. No, prije svega da ti kazem pjesnik ne moze da ostara, a ne moze biti ni mlad, jer je on od rodjenja do poslijednjeg daha to, sto mu je Bog darovao ... seva ili slavuj, koji znaju samo da pjevaju o ljepoti.Tvoja konstatacija da su pjesnici, umijetnici uopste neshvaceni je tacna, ali ne svigdje i ne na isti nacin.Oni su shvaceni i prihvaceni u razvijenim drustvima sa uznesenijim duhom, sa adetom da umjetnici pojucavaju da kazu nesto nekazano, nesto novo i drugacije od onoga sto nam namece svakodnevnica, rekao bih gruba i opora. Pjesnik ti je, unas zaista ne shvacen i vjeruj mi duboko povrijedjen, jer mu ne cvetaju ruze, nego trnje.Apsurdno je, mozda, da nastavim ovaj tekst jer, da bi napisao ono sto imam da kazem trajao dugo.Ja, pak, imam obraza i necu to ciniti, ne ovoga puta.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Utorak, 29. Juni 2010

Nema na čemu.
A mogao bih odgovoriti i potkrepiti sve moje tvrdnje, ali neću, mučno mi. Ko se s pesnikom raspravlja - nek pripremi bensedine :D
Imam iskustva. Volim stvari koje mi zadovoljavaju čula sluha i vida. Da, volim umetnost. Još ako je nešto poput Call of Duty Moder Warfare 2, AHHHHHHH... :D
Ali... Neka sad...
我还记得

Social bookmarks