Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško
  • »alBazari« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 28. Septembar 2004

Ignorisanje

Cemu sluzi opcija Lista nepozeljnih clanova?

Postoji li nacin da ja ubacim u Ignor listu, na primjer,... (hela nejse, da ga ne pominjem) i da on poslije pise sta god hoce, a ja budem rahat jer ga ne vidim.

Moze li to ikako da se uredi?

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

2

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Nemoj to brate alBazari radit. Halali, nemoj mi nesto zamjerit, morao sam ovako da odreagujem, jer pogledaj sta je ajkula okolo, jedva cekaju da se nekome na vrat popnu i krv mu sishu.

Morao sam malo da te odgurnem. Halali mi. Mene je pravo da ti kazem malo pogodila ona tema i smao nek se ona zatvori, a onda je sve okej, ako mi ti halalis. Moze? Mozes i da me napadas, i da me ismijavas, i da me na cirkus dizes, i sve, okej.

Evo tebi cu dati jedinom to pravo da to sve moze a da mu ne uzvratim. Halali.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od alBazari

Cemu sluzi opcija Lista nepozeljnih clanova?

Postoji li nacin da ja ubacim u Ignor listu, na primjer,... (hela nejse, da ga ne pominjem) i da on poslije pise sta god hoce, a ja budem rahat jer ga ne vidim.

Moze li to ikako da se uredi?

Opcija 'Lista nepozeljnih clanova' sluzi tome da sve privatne poruke onog ko se nalazi na toj listi bivaju ignorisane.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks