Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Efendija-CH« je muško
  • »Efendija-CH« je autor ove teme

Datum registracije: 28.03.2005

• Poruku poslati

1

Utorak, 23. Juni 2009

Ilahija - Ferid Mujezinovic -MAJKA-

Evo jedna jako lijepa Pjesma/Ilahija o Majci, licnosti koja zasluzuje najvecu ljubav i postovanje...

http://www.youtube.com/watch?v=ZLY8Gw9HHNw
* O Gospodaru moj,ucini da samo Tebi robujem,da sve sto radim samo u Tvoje ime bude,obaspi me Tvojim Rahmetom... * :klanja:

• »Efendija-CH« je muško

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 25. Juni 2009

Pink,ja cuh da si postala Majka,neka ti bude sa hajrom insallah,a evo ova Ilahija o Majci,neka bude to jedan mali pokloncic od mene :)
selam i svako dobro...
* O Gospodaru moj,ucini da samo Tebi robujem,da sve sto radim samo u Tvoje ime bude,obaspi me Tvojim Rahmetom... * :klanja:

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

3

Subota, 27. Juni 2009

Nekad bio Edo majkaa, a sad Ferdzo Majkaa :)
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

• »Efendija-CH« je muško

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 02. Juli 2009

A dobro jaegeru,nemozes poredit Eda Maajku i Ferca,nemoj molim te... ;)
Ljudi,sta ste se usuteli,imali neki komentar na ovu Ilahiju,jel vam se svidja ili nesvidja,kakvi su vam utisci?

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 02. Juli 2009

Citirano

Orginalno od Efendija-CH
Ljudi,sta ste se usuteli,imali neki komentar na ovu Ilahiju...

Pa kad si baš navalio,... svaki efendija bi trebo znat da ilahija može bit pevana samo Allahu Uzvišenom a nikako nekom drugom.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 02. Juli 2009

Znam da ce neki sada da me nazovu Vehabijom ?( ali svako ko iole poznaje Islam zna da je muzika u Islamu zabranjena i nemoj očekivati da se sada svako oduševi sa ovom "pjesmom" jer ovo nije Ilahija jer su Ilahije pobožne pjesme... i naravno bez muzike.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

7

Petak, 03. Juli 2009

Citirano

Orginalno od Efendija-CH
Pink,ja cuh da si postala Majka,neka ti bude sa hajrom insallah,a evo ova Ilahija o Majci,neka bude to jedan mali pokloncic od mene :)
selam i svako dobro...

Hvala ti Efendija, ovo je najoriginalnija cestitka koju sam dosad dobila!
Toliko me je dirnula ova tvoja ilahija da su mi cak i suze krenule na oci...

Potpuno si u pravu, mnogo manje mislimo na nase majke, posvecujemo im paznje i oduzujemo im se za sve sto su one ucinile za nas.

Bez obzira na to sto je u islamu muzika zabranjena, ja ne vidim nista lose u tvojoj ilahiji. Naprotiv! Njena poruka je sasvim jasna i casna! (o)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Social bookmarks