Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Safet Kurtovic« je muško
  • »Safet Kurtovic« je autor ove teme

Datum registracije: 22.06.2003

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 22. Juni 2003

IMA LI BUJRUMA ZA SAFETA OVDJE?

Sellam svima

eto mene na jos jednom sajtu...Nadam se da ce bar ovdje Cetnici imati drugo mjesto ne?
Oki.
Dakle za pocetak,smeta mi na vrhu lijevo sto ne pise SELLAM Umjesto zdravo da mogu uci k'o covjek i muhabetiti sa Vama?

Usput.....Inkvizicija koja je protiv mene na sajtovima od Sarajeva i Pazara nije bila moj poraz vec:)

POBJEDA!!!
SELLAM BOSNJACI eto mene ima li BUJRUMA???

WE SELLAM

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 22. Juni 2003

We sellam Safete i hos geldin medju nama. Zelim ti dobrodoslicu u svoje ime i nadam se da ce tvoja pisanja i komentari biti koristni svim clanovima foruma.

Sellam
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 22. Juni 2003

Ovo je Otvoreni forum Novog Pazara, prema tome, ima bujruma i dobrodošlice za sve kojima je Novi Pazar u srcu. Dakle, ima i bujruma za Safeta Kurtovića, ali nema bujruma za diskusije tipa onih koje sam imao prilike da čitam i po drugim forumima od nekog ko ima isti ovaj nick. Sam početak , i najava od strane Safeta Kurtovića ne obećava... ali, nikad se ne zna...

Citirano

Nadam se da ce bar ovdje Cetnici imati drugo mjesto ne?

Četnici na ovom forumu nemaju mesto, kao ni oni koji u svom govoru za sve pripadnike srpskog (ili pak i srpskog i crnogorskog) naroda upotrebljavaju taj izraz.

No, pravila foruma su tu, svaki član je prilikom registracije imao prilike da se upozna sa njima.

Citirano

Dakle za pocetak,smeta mi na vrhu lijevo sto ne pise SELLAM Umjesto zdravo da mogu uci k'o covjek i muhabetiti sa Vama?

Ovo mi liči na ono kad neko dođe kod drugog u goste, pa onda počne da mu pravi raspored nameštaja i pokušava domaćinu da nametne raspored koji njemu najviše odgovara. Sellam tebi Safete, ali onaj pozdrav na vrhu lijevo nije samo za Safeta, već za sve ljude koji žele doći ovde. Nadam se da ti je poznato da se Sellam ne naziva pripadnicima drugih veroispovesti, a ovaj forum je otvoren i za njih kao i za tebe.

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 22. Juni 2003

8) SELLAM

Dobro si procitao,to sam bio ja 8)
:D Sloboda govora,hm... ?(
No nije bitno, ja nisam nikada rekao da je cijeli srpski ili crnogorski narod to :(
Nesto razmisljam,ako su njihove vodje napravile najveci genocid u poslednjem stolecu X(
Te mi nijesmo ucestvovali osim u "podnosenju toga",koliki ih je procenat???
Vec dvjesto godina saginju Bosnjaci glave,eh...nema ih vise za davanje...i vec dvjesto godina se ista prica ponavlja...nesto mi se ne slusa vise 8)
Drago mi je da si srecan sto sam ovdje
Drago mi je da ce mnogi ponovo moci imati "svoju dnevnu lektiru"
Dakle,da predlozim nesto???
;) Ako ne smeta?
Da se za pocetak promijeni ZDRAVO U SELLAM 8)
I to je Demokratija ne???
Sta kazu ostali???

WE SELLAM

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 22. Juni 2003

Citirano

Da se za pocetak promijeni ZDRAVO U SELLAM

Reko si svoje misljenje a dal ce se ono u sklopu zajednice usvojit je drugo.

Citirano

I to je Demokratija ne???

Nije zahtevanje svojih namera da budu absolutne demokratija. Time krsis sam demokratiju i njena pravila - postovanje i jedinstvo sa drugim clanovima zajednice.

Citirano

Sta kazu ostali???

Meni licno taj pozdrav ne smeta.

Citirano

Nesto razmisljam,ako su njihove vodje napravile najveci genocid u poslednjem stolecu

Taman se jedan smiri dodje drugi :rolleyes: o|

Trebalo bi ubijati proslost sa svakim danom sto se ugasi. Izbrisati je da ne postoji, da ne boli. Lakse bi se podnosio dan sto traje, ne bi se mjerio onim sto vise ne postoji. Ovako se mijesaju utvare i zivot, pa nema ni cistog sjecanja ni cistog zivota.

Preporucujem ti da razmislis o ovome citatu, veruj mi, bice ti zivot laksi.

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 22. Juni 2003

SELLAM

8) Nijesam te razumijo ipak sve... :D

Citirano

Nije zahtevanje svojih namera da budu absolutne demokratija. Time krsis sam demokratiju i njena pravila - postovanje i jedinstvo sa drugim clanovima zajednice.

zahtevanje-zahtijevanje namera-namjera

;) Vidim,Hanumo trudis se da pises Dvojezicno i razmisljas Dvoglavo,dakle...

?( Pozivas se na demokratske norme...a presudjujes da li je demokratija"moj prijedlog"?(

8)Umjesto da odgovoris ti konstatiras :rolleyes:

8) Ipak si u pravu u jednome, ja kao Bosnjak...a i ostali Bosnjaci nemamo sta da zaboravljamo, posavjetuj druge, sto se citata tice...ne bih ti preporucio da ga podijelis nekima.. :D

Znas stalno neko dodje te isjeli ili pobije nesto Bosnjaka, a eto odmah "bratsko-demokratskih" ideja i pjesama...eh.. ;(

Ja to i ne slusam jer me naucilo vrijeme? Ustav se pise danas u Beogradu, Sandzak je podijeljen i skoro svaki njegov predstavnik ima svoju viziju...hm 8)

Lijepe su fotelje i pare...Ima ih mnogo kojimogu zaboraviti...ali sumnjam da mi ODGOVARA DEMOKRATIJA TUDJIH PRAVILA :D

Dakle...ako zelis saznati nesto o demokratiji...citaj sta pisem, ne presudjuj, ne kvalifikuj, ne predvidjaj, cool...pricaj :] ovako kao ja???

pst...i ne plasi se nicega...jer nista nije ljepse nego kada pronadjes sebe u ISTINI???

Usput...ono o PAKLU?(
ili Dzehenemu8) ...
pricaj mi malo o tome???
8)

WE SELLAM

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 22. Juni 2003

Kad citam tvoje postove, isto ko da gledam crtani, pun slika ;)

Citirano

zahtevanje-zahtijevanje namera-namjera

Ne vidim u ovome problem. Mislim da si me ipak razumeo. MJEsam i dok mogu da mESam cu sigurno mIJesat i tacka. Ova tema je sto puta prozvakana na svim forumima, izmisli nesto novo.

Tvoj post sigurno nije bio demokratija.

Muslimanka sam i ne stidim se ni malo toga. Sve sto se desilo je istina i dajem ti pravo. Ali ne dajem ti za pravo da zbog greski drugih treba optuziti celi (da me i razumes cIJEli narod).

Citirano

Dakle...ako zelis saznati nesto o demokratiji...citaj sta pisem, ne presudjuj, ne kvalifikuj, ne predvidjaj, cool...pricaj ovako kao ja???

Boje da ne kazem sad nista :rolleyes:

Citirano

pst...i ne plasi se nicega...jer nista nije ljepse nego kada pronadjes sebe u ISTINI???

Oh mein Gott o|

Onome o paklu nije mesto ovde.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 22. Juni 2003

Iako i dan danas volim da pogledam dobar western film, što mi je ostalo iz detinjstva, nastupe koji liče na ulazak "desperadosa" u Salun lično ne volim, i ne podržavam... a ovaj tvoj ulazak na Otvoreni forum Novog Pazara - upravo mi na to liči.No, kažem opet, nikad se ne zna, mada ne vidim odakle si zaključio

Citirano

Drago mi je da si srecan sto sam ovdje

Iz onoga što sam ja rekao trebao si da zaključiš da će mi biti drago ako na "ovom terenu" budeš ispoljio više TOLERANCIJE nego na nekim drugim terenima.Ukoliko si to i zaključio, a zatim to protumačio kroz navedeni citat - drago mi je.

P.S. Možda će nekima biti čudno što JA na ovakav način dočekujem gosta, ali po meni, osnovna stvar kulture i jeste- na samom početku gostu ukazati na kućni red, da ne bi došlo do bespotrebnih nesuglasica.
Dobrodošao Safete Kurtoviću, i osećaj se ko u svojoj kući, ali poštuj naš kućni red i pridržavaj se njega.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 22. Juni 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma.
Da budem kulturan i pristojan, i jedan pozdrav za novog člana čini mi se da beše Safet Kurtović.
Elem, ja sam lično protivnik da novopridošli članovi u startu otvaraju teme u forumu o politici, ali šta je tu je, mada mi je glavna zamerka što ova tvoja novootvorena tema nema ama baš nikakve veze sa politikom, već u skladu sa stilom kojim ti nastupaš još u prvom javljanju, izazivaš buru negativnih reakcija.
Neznam ljudi, šta je sa vama, jeli vi vidite koliko ima mesta na ovom forumu i koliko ima dobro osmišljenih tema, da u njima date svoj sud, a vi se prvo zaletite na forum o politici, baš mi je čudno.
No nema veze, usput za tebe Safete, jedan koristan savet, da nebi brže natrag no napred, potrudi se da vodiš računa o pravilima foruma, koja su nažalost dosta kruta, ali šta je tu je, jer kako ti reče, nešto u vezi demokratije, za mene je dogma, da bez jakih pravila igre, nema i jake demokratije, zato ne samo ti već i ostali članovi, povedite računa i još jednom proanalizirajte pravila foruma, da nebi posle bilo nejasnoća oko opominjanja i drugih moderatorskih operacija.
Pozdrav, Hadzied. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 22. Juni 2003

8)
SELLAM

;) Nesto mi ipak nije jasno???
Jos nikoga nijesam "raspalio" a prijetite mi pravilima? ?(
Nego zanima me za sellam sta bi???
Zar nikonece da se izjasni ili???

Samo sam predlozio? :(
Nije mjesto panici ;) bar jos ne 8)
Dakle?
Super Moderator i Moderator??? :]
Moze taj prijedlog ili ne???

WE SELLAM

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

11

Nedjelja, 22. Juni 2003

[SIZE=2]Dobrodošao Safete Kurtoviću, i osećaj se ko u svojoj kući, ali poštuj naš kućni red i pridržavaj se njega.[/SIZE]

Kao što vidiš u ovoj rečenici je dat odgovor na sva tvoja pitanja koja si pokrenuo otvaranjem ove teme. Stoga, ova tema je za dalje zatvorena.

i ... bode mi oči

Social bookmarks