Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

nanik

Početnik

(10)

• »nanik« je autor ove teme

Datum registracije: 04.03.2006

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 06. Mart 2006

Ima li smisla u besmislu

Kako vam uspeva da zivite u ovom gradu, a da vas zivot ima smisla :( ?

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

:D

Ili si jako mlad / mlada ili nemash iskustva da stvari koje ti prijaju ucinish sebi bliskim.... :D

Odakle takav stav?!
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

3

Mozda je u pitanju trenutno raspolozenje...
Svaki grad ima smisla...Slazem se da manji gradovi pruzaju manje mogucnosti,ali... Zelje,rad,prijatelji,ljubav,cilj,obrazovanje,jesam li rekla ljubav :D ti daju smisao.Sredina sa tim nema veze.
Samo napred...Sve ce doci na svoje :D
misli globalno-deluj lokalno

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

4

nisam znao kako da zivim na ovoj planeti a da moj zivot ima smisla a kamoli neki grad.ali tokom vremena covek pocne da sazreva i shvata sta je zapravo vazno u zivotu(ljubav i neznam imal jos sta) i time promeni pogled na zivot.posle zivot bude nekako bolji bez obzira gde se neko nalazi(sad mi sve cvetaju ruze).

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

5

Utorak, 07. Mart 2006

Moj mali grad ne pruza nikakve sadrzaje,sto znaci da nema smisla :D ali zato ja prave sadrzaje trazim negdje drugo , negdje dalje odavde :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

6

Utorak, 07. Mart 2006

Citirano

Orginalno od nanik

imas raznih fora da svom zivotu das smisla u besmislu,

evo na primer dodjes ode na ova forum, pa se uzmes za ozbiljno i pocnes ispravljat krive drine sa ljudima, te tu malo postanes drzak, pa te naki moderator malo drmne, a ti mu se zameris, pa jos vise navalis, posle tu uskoce tvoji prijatelji da te brane, pa svi zajedno resite da ta moderator takav ne more vise opstat, a on opet zivi nedje tamo dje mu zivot ima smisla i bez foruma, te on kaze ada pusti ti ovo te se povuce, a ti lijepo zakljucis da ti bogomi zivot i nije tako los i da u svom to besmislu eto ti pronadje malo smisla, bar za tija par dana.
malo za promenu

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 07. Mart 2006

Samo pitanje u uvodnom postu mi tanko sa smislom :) jer se smisao zivota, umjesto da se vezuje za zivotne ciljeve vezuje za jedan grad.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

8

Utorak, 07. Mart 2006

Citirano

Orginalno od ed
Samo pitanje u uvodnom postu mi tanko sa smislom :) jer se smisao zivota, umjesto da se vezuje za zivotne ciljeve vezuje za jedan grad.

Ja mislim da se vezuje za životne ciljeve koji ne mogu da se ostvare u pomenutom gradu. Moje mišljenje: ako ne možes da ostvariš željene ciljeve u mestu u kojem živiš, nađi neko drugo mesto gde možeš da ostvariš iste. Ako pak nisi spreman za tako nešto, sačekaj da postaneš, ili probaj pa vidi kako će da ide ;) Može da postoji više prepreka, ali sve se da sredit'... nekad.

P.S. Ovo "moje mišljenje" i "saveti" se ne odnose na onog koji je otvorio temu i počeo ovu diskusiju, odnose se na svakog pojedinca, pa i na mene samog :)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

9

Srijeda, 08. Mart 2006

Podsjeca me na u nas rasprostranjenu iluziju, uvjek je najljepse tamo gdje ja nisam.

Ipak smisao za zivot potrazi prvo u sebi...
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

seeker

Početnik

(10)

Datum registracije: 18.01.2006

• Poruku poslati

10

Srijeda, 08. Mart 2006

Citirano

Orginalno od nanik

Smisao se traži u sebi, a ne van sebe.
Ovo je Turska, Muamere!

• »ulica-straha« je muško

Datum registracije: 02.11.2005

• Poruku poslati

11

Srijeda, 08. Mart 2006

;) Ako volis zivot i postujes zakon nikada ne analiziraj od cega se to pravi.... ;) ;) ;) Doci ce to samo po sebi...Tako da ima smisla sto da ne... ;)

Citirano

'I ono malo znaja pripada nauci velikih'

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 09. Mart 2006

Mi gradimo sebi prostor za zivot i zivljenje,gledajuci na ono sta mozemo i ono sta ne mozemo,napraviti nesto moguce i lepo...Svaki dan,cas,minut donosi nesto lepo,treba se samo potruditi i tu je...Sve ima smisla,i kada tako ne izgleda,samo,nesto manje,nesto vise.A to sto zivis u malom gradu i nije toliko bitno,ako si sa onima koje volis i koji tebe vole.Mi smo ti koji biramo,samo od nas i zavisi kako ce nama da bude.Tako da zivot ne cine samo velike stvari,nisu li te velike stvari sastavljene od nekih manjih,i tako...

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

13

Petak, 10. Mart 2006

Možda bi se ova tema mogla nazvati i "Šta je smisao života?", pa da krenemo u potragu. Jer ako ne znaš smisao života onda ti je isto ma gdje na svijetu živio.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Social bookmarks