Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Srijeda, 22. Juni 2011

Autor: Johhny

novi brojevi

Izdajem sobe u Dobrim Vodama (kod Bara). Kuća je udaljena od plaže 250 - 300 metara. Sobe poseduju kupatilo, terasu sa pogledom na more, a kuhinja je zajednička. Kontakt telefoni: +382 68 533 166 (Montenegro) +381 64 120 45 44; +381 63 7 138 138 (Srbija)

Četvrtak, 17. Juni 2010

IZDAJEM SOBE U DOBRIM VODAMA (kod Bara).

Izdajem sobe u Dobrim Vodama (kod Bara). Kuća je udaljena od plaže 250 - 300 metara. Sobe poseduju kupatilo, terasu sa pogledom na more, a kuhinja je zajednička. Kontakt telefoni: +382 68 533 166 (Montenegro) +381 64 118 33 15 (Srbija)

Ponedjeljak, 27. April 2009

Sta trenutno slusate?

kad miki kazhe da se boji

Subota, 08. Novembar 2008

UTISCI SA KONCERATA

dakle, kada losha mjuza svira, izgleda da mushko nema mira...

Četvrtak, 06. Novembar 2008

Obama - McCain

Citirano Orginalno od emir-RA Citirano Orginalno od annonimus Jos nesto, dzabe potencirate HUSEIN...verujte mi. Sa ovim se slažem apsolutno - da Obama nije javno rekao da je kršćanin nebi on bio u prilici ni da se bori za kandidatat demokrata - PIT I TO JE AMERIKA potpisujem!

Srijeda, 05. Novembar 2008

UTISCI SA KONCERATA

Citirano Orginalno od ANNA Sinoc sam na nagovor drugarice otišla na koncert Ace Lukasa i mogu Vam reći da sam se provela fenomenalno!!!Koncert je bio na vrhunskom nivou,svi su igrali i pevali,bilo je prepuno.Ja sam preko mobitela puštala pesme priljateljima i vecini je bilo žao što nisu bili iako nisu njegovi fanovi. subhanAllah!!! ...sve ti je ravno do dna, u zemlji tulipana... jer sve si dalje od lazhi i demona Balkana...

Subota, 18. Oktobar 2008

Sta trenutno slusate?

Kiki Lesendrich - Kao da je mesec stao samo za nas dvoje dobar mu albuN

Ponedjeljak, 13. Oktobar 2008

Formula 1 sezona '08

Alonso!

Subota, 11. Oktobar 2008

Sta trenutno slusate?

Balada o Gigi Bosnichu - Zabranjeno Pushenje (o)

Nedjelja, 05. Oktobar 2008

Karte za Madonin koncert u Torontu (19. oktobar 2008.)

hehe Fikro, kralju rado bi ja kupio te karte, nego daleko...bre! poselami Dacha

Petak, 03. Oktobar 2008

Prvi gej festival u Sarajevu

da bre obrishite ovu temu... jebo im konj majku pedersku... da Bog da pocrkali svi od side... svaki put kad otvorim temu, vidim ova govna u vrhu... troshite bezveze rijechi na te haramlije # Ara, Allaha ti zatvaraj ovo!!!

Petak, 03. Oktobar 2008

Fk Novi Pazar

pobediche Pazar. Ako Bog da chim su oni pivara, haramlije, gube 102%

Ponedjeljak, 29. Septembar 2008

Sta trenutno slusate?

Evo ovu rumen ruzhu - Safet Isovich

Ponedjeljak, 29. Septembar 2008

HAJDE DA SE BIGINISHEMO :D

hari, dje su ti naochari

Četvrtak, 25. Septembar 2008

Prvi gej festival u Sarajevu

Citirano Orginalno od Jastreb Sta se ovo desava, Kijamet je blizu. Oni pricaju da se bore za svoja prava. A kad smo to mi, normalno seksualno orijentisani ljudi, izasli na ulice da promovisemo tu svoju osobinu. Pa oni sami sebe tretiraju gradjanima drugog reda. Ako je to sto je, neka se pokrije po glavi i nek bjezi tamo dje ga niko ne vidi. A prava reakcija bi bila ono sto pazarci zovu "usra..m motkom" pa da ne znaju dje im je glava. potpisujem sve motkom po mozgu!

Srijeda, 24. Septembar 2008

Sta trenutno slusate?

Rizo Hamidovich - Bajram ide Bajramu se nadam

Ponedjeljak, 22. Septembar 2008

Fudbaleri koji su primili ISLAM

Chuo sam da se Marcio Nobre (igrach Beshiktasha) zanima oko Islama. Dobio je tursko drzhavljanstvo i uzeo ime Mert (shto znachi- iskren i hrabar) hajde nek i Nobre primi Islam, inshAllah

Nedjelja, 21. Septembar 2008

Sta trenutno slusate?

petlove

Ponedjeljak, 15. Septembar 2008

Najveci eksperiment ikada!!! Na koji nacin je nastao svemir?

Citirano Orginalno od MATRIX Vrlo interesantan, ali i preskup projekat, čije rezultate će opet, kao i uvijek, svako komentarisati na svoj način: ateisti protiv religioznih, a između -neodlučni. Mislim da ništa senzacionalno novo nećemo saznati poslije ovog eksperimenta. Ko će nam (naučno i eksperimentalno) dokazati porijeklo i te prve materijalne čestice? Može se doći do početka kosmosa, ali ni milimetar dalje. Mislim da će i naučnici ostati zbunjeni. Raduju me eksperimenti ovakve prirode zbog ...

Ponedjeljak, 15. Septembar 2008

CigaNski

Pita novinar Cigu: • Koja ti je omiljena boja? • Karirana. • A piće? • Može.