Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Petak, 19. Mart 2010

Autor: galaksija

Prijedlog rute za obilazak Crne Gore

Citirano Orginalno od pink ha ha ha ha Aljo ti si zakon he he he Ja se izvinjavam zbog skretanja sa teme, htela sam da unesem malo saljive diskusije u forum, malo akcije, jer se ucutao poslednjih meseci, ali posto preti opasnost da drugarica najlepsa Bosanka izgori u jednom dahu puna mrznje prema drugima i zaslepljena nekakvom umisljenoscu i paranoji, necu da budem odgovorna za to i spustam loptu. Hajde, idi pentraj se po vrhovima Crne Gore, valjda nestane te negativne energije u kojoj plivas. ...

Petak, 19. Mart 2010

Citirano Orginalno od pink Ma hajde bona, smiri se Ovo mu dodje forum Novog Pazara, a Pazar bas i nije u Crnoj Gori, pa samim time i nije najidealnije raspitivati se ovde o crnim brdima. Ono malko promasen forum, zar ne, a o temi da i ne pricamo. No, helenejse Mozda bi vise informacija dobila da si se sa ovom temom javila na nekom crnogorskom turistickom forumu, ali ocigledno da ti nije najbitnije saznati sta i kako u Montenegru ima, nego eto malo reklame ti treba. I kad malo bolje razmislis, d...

Petak, 19. Mart 2010

Citirano Orginalno od pink Ma kod nas kazes jednostavno "deder predlozite mi kuda da prosetam Crnom Gorom i koje znamenitosti da ne razminem, a usput upoznam i nekog momka jer imam dosta vremena da ga trazim . I Pazar i cijela okolina te razumiju Eto, da kojim slucajem pitas u nekom nemackom forumu kako da obidjes recimo Bajern, onda bi verovatno morala pitat na nemackom , da bi te razumeli. Dakle ne bi bas mogla pricat bosanski... Mozes usput naucit malo naseg dijalekta , nije na odmet Kraj do...

Utorak, 16. Mart 2010

Kod nas se tako kaze kad hoces da posjetis neki kraj/zemlju/grad, obicno pitamo (npr.):"A sta da obidjem u tom gradu?", "Predlozi mi rutu za obilazak X drzave"... Mozebit da ne razumijete, al' ja ipak pricam bosanski

Utorak, 16. Mart 2010

A jel' ima neka vasa lokalna agencija koja bi organizirala obilazak po Mrkoj Gori?

Ponedjeljak, 15. Mart 2010

Ma nisam ja kolega planinar, vec cu biti aBd Vise sam moreplovac

Nedjelja, 14. Mart 2010

Citirano Orginalno od golubardzija Ja ti savjetujem da obavezno svratis u Pazar da upoznas dvije planinske legende Basara Carovca i Aceta Kozara.Prvi se popeo na svih sedam svjetskih vrhova sto je dosad uradilo svega 135 ljudi iz cijelog svijeta a drugog dovoljno je samo da ga upoznas. Ima li to negdje na internetu da vidim? P.S. Vrlo rado bih upoznala, al' kad bi oni imali vremena za mene

Nedjelja, 14. Mart 2010

E a posto ja imam fobiju od mina, nadam se da na tim planinama nema zaostatka mina od 2 svjetskog rata. Nemojte se smijati ovome, jer kad sam bila prije 2g na otoku Visu u Hrvatskoj bila je jedna opasna zona naravno ogradjena u kojoj su bile mine od 2 svjet. rata. Jedan Holandjanin je sa padobranom pao u to minsko polje i poginuo. A kakvo je stanje sa medvjedima i vukovima, posto sam sa njima na Vi?

Subota, 13. Mart 2010

Pa ne bi bilo lose da ti das neki konkretan prijedlog. Pretpostavljam da poznajes CG,cim znas i tog lika. Hvala.

Subota, 13. Mart 2010

Hvala Phikrete. Da bih dosla u Novi Pazar moram svakako prije da pozovem odredjene ljude kako bih provjerila hoce li se uopste sastati samnom, jer Novi Pazar nije blizu, a ja od slobodnih dana imam samo vikend... Steta je sto planinarsko drustvo nema sajt To bi mi mnogo pomoglo. Naime, svoj plan sam zamislila tako da cio jul potrosim na Crnu Goru (tada i imam vremena, ustvari sve do polovine avgusta cu ga imati...)... Eh sad koliko bi se to isplatilo, ne znam...ali posto sebe smatram putopiscem ...

Subota, 13. Mart 2010

Ovako posto se ovog ljeta dvoumim, troumim, cetveroumim izmedju 2 destinacije (drugu temu cu postavit za 2 -3 dana u kojoj cu rec koja je druga destinacija-uglavnom radi se o drugom kraju Zemljine kugle) izmedju CG i jos jedne destinacije...ovom prilikom molim da mi vi na neki nacin pomognete tako sto cete me uputit kojim putem da krenem (ako dolazim iz Bosne), sta sve da obidjem u Crnoj Gori, a posebno me zanimaju vase planine kao i drustvo planinara...kakve su sanse da stupim u kontakt sa njim...

Petak, 12. Mart 2010

Zelje, pozdravi i cestitke

Ja se izvinjavam sto ovdje pisem: a imam ovu opomenu vec 4 godine, sta da radim da je skinem? Hocu novu temu da pokrenem a nemere, haman zbog te opomene. Dajem obecanje da cu bit dobar i primjeran forumas, da cu marljivo postirat postove i da cu slusat svoje sagovornike

Petak, 12. Mart 2010

Citirano Orginalno od Phikret Jel moguće galaksija da si opet sa nama . Welcome back Cuda se desavaju, sve je moguce Evo mene nakon tolik vremena. Hvala na welcomu

Četvrtak, 11. Mart 2010

Pozdrav svima! Ja se vratila

Petak, 21. Septembar 2007

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Posto je pitanje sta ste gledali u posljednje vrijeme, evo bas sad gledam da sam propustila 76 tema i 290 priloga na ovom forumu

Petak, 21. Septembar 2007

NAJ Avatar !

Ja mislim da je moj avatar najbolji, bio, jeste i bice

Subota, 15. Septembar 2007

Pa sutila sam godinu dana, odkud opomena jos Hajd nema veze, odo ja

Dosla ja Imam zelju da pokrenem novu temu, ali je nemoguce, a zaboravila sam e-mail na kojem sam registrovana na ovom forumu Sta da radim sad?

RAMAZAN 2007

Sa malim zakasnjenjem Ramazan Serif Mubarek Olsun svima