Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Nedjelja, 19. Juli 2009

Autor: rifche_golup

In memoriam...

Brate moj ! :'(

Nedjelja, 07. Decembar 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

Hvala Tashke , ubo si u centar ... desice se ako se bude jaaaako sve to zelelo ... (a B d ) ... Portparol FKNP ... uvek Fikro ... vec sam ti napisao ,reci su malo vredne za zahvalu za paznju ... Hara , hvala ogromno i vidimo se cim bre ...

Četvrtak, 09. Oktobar 2008

sa srecom ... !

Konacno , debitantski album naseg Enesa je izasao pre nekoliko dana … Album nosi naviv “Na istok il’ zapad” … sam Enes kaze (s obzirom na to da ni jedna kompozicija ne nosi naziv albuma) da je ovo njegov stav prema sadasnjici … Album sadrzi 10 kompozicija od kojih se dosad mogla cuti “Osvoji me” na Beoviziji , a pesma za koju vec sad mozemo odgledati spot se zove “ Zenu srce otkuca” http://www.youtube.com/watch?v=biLW_eug2Y4 … Pored ove dve na albumu se nalaze i : * Za tebe je ljubav cuvana (tex...

Ponedjeljak, 16. Juni 2008

DIPLOMSKA PREDSTAVA

Repriza Celave Pevacice ... Sreda, 18.jun ..................... 20h Hvala vam na kritikama i podrsci ...

Četvrtak, 29. Maj 2008

DIPLOMSKA PREDSTAVA

Konacno ... Nedelja , 1.jun u 20 h ... Regionalno pozoriste , Novi Pazar u saradnji sa Internacionalnim Univerzitetom u Novom Pazaru . Ćelava Pevacica - Ežen Jonesko Rezija : Nenad Todorovic Ass. rezije : Aida Kozar , prof.Enver Petrovci Organizator : Muzafer Zupljanin Skice kostima : Dejan Pantelic Izrada kostima : Fetija Gilic Sponzori : Zepter internacional, SMK zubna ordinacija, Đulovic ru-com , Stig , Grupa - V.Profilović ... Igraju : Sandra Miljković Anđela Marić Lemana Bećirović Haris Šeć...

Četvrtak, 29. Maj 2008

Enes Ukic ENCO - novi singl

Zahvalicu Enesu sto me je pocastio preslusavanjem albuma. Singl koji je odabrao je odlicna najava za ono sto album jos sadrzi ... Veoma "sirok" i zanimljivo koncipiran materijal . Za svakoga ponesto ... Enes polako, al sigurno, prvim albumom veoma skrece paznju na sebe,na kvalitet,umece pevanja,stav i snagu ... a mi vec znamo da ako fizicki izgled ista pomaze, onda je to Enesu nasem krasnom, divna pomoc i dar od Boga,koji ce Enesu (ako Bog da) biti i u kranjem slucaju problem ... Ubice ga curice...

Petak, 08. Februar 2008

Šta vam u ovom trenutku najviše nedostaje?

20.februar ... repriza "Domu Slatki Grobu 2" ... Pocetak aprila "Pinokio" radi se ... dodjite u pozoriste ...

Srijeda, 12. Septembar 2007

Najave kulturnih deshavanja

Veoma zanimljiv hepening ... bravo ljudima iz organizacije, bravo gostima i domacima , i postovanje svima onima koji su odvojili vreme za biti tamo ...

RAMAZAN 2007

Samo nek nastavi ovako bericetno, i ispunjavajuce ...

RAMAZAN 2007

Citirano Orginalno od Babbha RAMAZAN SERIF MUBAREK OLSUN! Svim pripadnicima Islamske veroispovesti. Neka bude miran i berichetan!

Zelje, pozdravi i cestitke

Iman-a , sa srecom ...

POSECIVATI POZORISTE ???

Veliko Hvala svima koji su bili deo sinocnje igre ... Onako, najiskrenije, pravo ste bili inspiracija za mnoge detalje koji su legli veoma spontano na celu pricu ... Mana necujnosti sale je ipak veliki problem , jer koliko smeta publici, jos toliko i vise smeta nama sa scene , jer se trosi ogromna snaga na stvar koja je najmanje glumacke prirode ... Daj Boze da ideja o novom pozoristu zazivi i sto pre ugleda svetlost "realizacije" (dana) ... Fikice, pisali smo sami scenario , muziku smo takodje ...

Utorak, 11. Septembar 2007

POSECIVATI POZORISTE ???

Danas ... Izvol'te , bujrum ...

Petak, 07. Septembar 2007

POSECIVATI POZORISTE ???

Citirano Orginalno od Sting Lady Jeeeeeeeeee, jedva chekaaaaaaaam! (o) (o) (o) Nisam ni bila chula za premijeru, a vec repriza. Premijera je Fikice oko moje ... Hvala na odusevljenju ... Bujrum ...

Petak, 07. Septembar 2007

Najave kulturnih deshavanja

Citirano Orginalno od Ibn Masud Citirano Mr Aida Kozar, glumica Nije mi jasno...ako neko vise zna nek me ispravi. Ako je ova Aida Kozar glumica, kakav je njen doprinos u vezi Mevlane Rumija da bi adekvatno govorila o njemu? Jel ona profesor, istoricar, teolog, sufija...??? Glumica je,zavrsila FDU u Pristini, takodje Engleski jezik i knjizevnost na Filoloskom u Pristini,magistrirala na necemu o medijima u Sarajevu i ima jos jedno magistarsko zvanje za ljudska prava i demokratiju , to je zapecati...

Četvrtak, 06. Septembar 2007

POSECIVATI POZORISTE ???

Premijera je pomerena za 11.septmbar ... predstave ce se igrati u dva termina ... 18:00 i 20:00 ...

Subota, 01. Septembar 2007

Kratak odlomak...za pročitati!

(Donatjen Alfons Fransoa) Markiz de Sad - 120 dana Sodome Ucini isto tako ovde : izaberi a ostavi sto ti se ne svidja, ne propovedajuci protiv ostatka, samo zato sto nema ona svojstva koja bi se tebi dopala . Pomisli da ce se dopasti drufima, i budi filozof . Sto se raznovrsnosti tice, uverices se i sam ; dobro prouci dva bluda koji ti izgledaju istovetni , i videces da razlika postoji i , ma koliko bila mala , svojom culnom finesom odredjuje razliku i vrstu razvrata o kojoj je ovde rec .

Četvrtak, 23. August 2007

Misao dana

Citirano Orginalno od Ez_Zehra Citirano Orginalno od nevidljivi zdravse je jedno pivo u jutru nego deset uvece Administracija, moderatori halooooooooo izbrisite ovo od nevidljivog, mislim stvarno nema smisla Zbog cega ? Koji je razlog za ovakvo "oooooo" ? Pa nismo svi isti , i hvala Bogu da nismo svi isti ... Two beer or not Two beer ... ShakesBeer ....