Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 555.

Ponedjeljak, 07. Septembar 2009

Autor: harunh

Selam

Ocito neki ne bi voljeli da prodju dalje ni Bosna ni turska no nije to vazno ko god prodje nas je a navijajmo za Bosnu. Sastav iz Armenije. Nemanja Supic Sead Salihovic Emir Spahic Safet Narevic Sanel Jahic Elvir Rahimic Samir Muratovic Senijad Ibricic Admir Vladavic Vedad Ibisevic Edin Dzeko i tri rezerve Miralem Pjanic Zlatan Bajramovic Zlatan Muslimovic osim Nemanje ko ovdje jos nosi krst

Ponedjeljak, 07. Septembar 2009

Selam

Tashke slazem se sa tobom kada je u pitanju ovogodisnji Ramazanski program rtv NP. Lijepa prilika da se ljudi i na ovaj nacin druze selame i upoznaju. A ja sam dogovorio sa jednom ekipom koja uredjuje pomenuti program da nam dodju u posjetu Dzematu u Parizu, tako da cete imati priliku gledati reportazu iz jednog lijepog dzemata.

Subota, 30. Maj 2009

Selam

Brate Harise svako dobro zelim ti jos puno lijepih godina. (o) (o)

Četvrtak, 19. Februar 2009

Selam

Alejkumu selam Midzovo bas mi je drago sto si dobro i zdravo i sto si se javila. Evo da uptpunis ugodjaj sa manifestacije. http://www.islamskazajednica.org/index.p…mid=&Itemid=755

Nedjelja, 15. Februar 2009

selam

Evo jos jedne slike

Četvrtak, 12. Februar 2009

Selam

Evo malo fotografija sa skupa

Ponedjeljak, 09. Februar 2009

Manifestacija « BOSNJACE SANDZAK TE ZOVE »

Bosnjaci su se odazvali pozivu Sandzaka na manifestaciji koja je odrzana u subotu 07.02.2009. godine u prepunoj sali pred blizu 1000 prisutnih. U organizaciji Zajednice Sandzacke Dijaspore glavni grad njemacke Berlin je bio stjeciste Sandzaklija koji su pohrlili iz obliznjih gardova i Regionalnih odbora ZSD iz Frankfurta, Minhena,Hanovera, Braunsvajga, Kassela, Kelna i ostalih gradova Njemacke. I ovaj put kao i ranijih manifestacija skupu su prisustvovali i gosti iz susjednih evropskih zemalja, ...

Petak, 05. Decembar 2008

Selam

Pogledajte: http://fr.youtube.com/watch?v=dhU1FlKuVlE

Ponedjeljak, 01. Decembar 2008

Selam

Evo Enada u Novom Pazaru. http://www.islamskazajednica.org/index.p…mid=&Itemid=755

Utorak, 25. Novembar 2008

SRETAN VAM DAN DRZAVNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE‏

Bosna da prostiš jedna zemlja imade I posna i bosa da prostiš I hladna i gladna I k tomu još Da prostiš Prkosna Od Sna. Iskrene cestitke u povodu Dana drzavnosti BOSNE I HERCEGOVINE. Molim ALLAHA dzelle sanuhu da se u zemlji Bosni ezan cuje do Sudnjega dana. AMIN JA RABBI.

Ponedjeljak, 10. Novembar 2008

Selam

Mom bratu Sandzaku zelim sve najbolje u povodu rodjenja jos jednog Gazije InsaAllah, da bude zdrav ziv i veseo i da bude bolji od Babe.

Petak, 30. Maj 2008

Selam

1,87 115

Petak, 30. Maj 2008

Selam

Drug moj sretno i vidimo se u Skopju ljetos InshaAllah.

Četvrtak, 29. Maj 2008

Selam

Evo i taksta i snimka sa manifestacije. http://www.dijaspora.org/

Četvrtak, 29. Maj 2008

Selam

Citirano Orginalno od Jahja Za Francusku. Riberi, Abidal i ostali. A i naravno Turska. EMRE. Riberi, Abidal, Thuram, Dijara, Anelka, Benzama, Nasri su nasi .....

Subota, 03. Maj 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

Citirano Orginalno od Fatihovac Pink puno srece u zivotu i zdrave djece InsaAllah. Potpisujem ovo i jos vidimo se u Hanoveru Insallah, 17 maja.

Petak, 28. Mart 2008

Selam

Zuti cvijetu aferim, poslije citanje pojedinih tekstova nisam ni sumnjao da ce biti knjiga, ali sada i ne sumnjam da ce biti uspjesna knjiga.

Četvrtak, 20. Mart 2008

Selam

Ef, Pink, Ajla, Imana hvala lijepo na cestitkama, svima zelim svako dobro i da svi zajedno obiljezimo Rodjendan Bozijeg Poslanika S.A.V.S. a sto se mene tice nekako mi bi drago sto se ove godine to poklopi sa mojim rodjendanom.

Subota, 01. Mart 2008

Selam

Selam i svako dobro mom prijatelju Sandzaku. Pjesmom Sandzaku mjesto moje drago.

Srijeda, 20. Februar 2008

Selam

Evo i midzo da cestita.