Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 225.

Petak, 01. April 2011

Autor: Tufan

Fotografija

Citirano Orginalno od Erbakan Malo drugacija fotografija Ene, pa zar ti nisi umro tu onomad?! Ja sam vala ocekivao malo drugaciju sliku od tebe

Četvrtak, 24. Mart 2011

PRODAJEM PLAC U NOVOM PAZARU

Mozel zamjena za plac u okolini Beograda?

Petak, 19. Novembar 2010

Vijesti iz zemlje

Citirano Orginalno od Fotograf Vraća im se kao bumerang :-) Penzionisani vladika raško-prizrenski Artemije Radosavljević i grupa bivših monaha manastira Crna reka obavestili su Sinod Srpske pravoslavne crkve da će ukoliko im se ne vrati Raško-prizrenska eparhija, osnovati novu „istinsku Svetosavsku crkvu”. Sad i Srbi svog Zilkica imaju

Utorak, 02. Novembar 2010

Autonomija Sandzaka

Citirano Orginalno od ed Citirano Orginalno od Tufan To ce biti pitanje svih pitanja za sledece izbore. Ti si sa ovim zapazanjem izgleda pogodio sustinu ove price o autonomiji. Bojim se da potezanje ovog pitanja uopste nema za cilj autonomiju vec iskljucivo sluzi u politicke svrhe dobijanja poena kod Bosnjaka. Drugim rijecima, cisti populizam. Mozes ga nazvati i populizam, ali ako nista drugo, onda ce i ovi sto sada ne smiju da pomenu ni A od autonomije morati da se suoce sa ovom temom. Eno i S...

Utorak, 02. Novembar 2010

Autonomija Sandzaka

To ce biti pitanje svih pitanja za sledece izbore. Sledeci izbori ce biti referendum, da li smo za autnomiju ili nismo, odnosno da li ce pobedit sandzacki blok ili blok ovih probeogradskih partija.

Nedjelja, 06. Juni 2010

Na izborima za bošnjački nacionalni savet glasat cu za...

Citirano Orginalno od sans Lista br.1 osvojiće oko 11500 glasova, tj 7 mandata Lista br,2 osvojiće oko 24500 glasova,tj 17 mandata Lista br.3 osvojiće oko 17000 glasova, tj 11 mandata Broj glasača je vezan za tri opštine N.Pazar, Sjenica, Tutin, uz predpostavku da odnos snaga ne može bitnije da poremete glasovi iz ostalih sredina. Primjenjen je Donteov sistem raspodjele manata. Nemoj slucajno da bi igrao loto

Nedjelja, 06. Juni 2010

izbori prodjose, a vi se jos prepucavate Pade mi naum Sojic, sto je bio spremio dva saopstenja, jedno ako pobjedi da cestita, a drugo ako izgubi da izjavi na konferenciji za novinare da su izbori pokradeni.

Nedjelja, 25. April 2010

"ВЛАСИ ЗА СРБИЈУ - СРБИЈА ЗА ВЛАХЕ, МИЛЕТИЋ МИХАЈЛОВИЋ - ТИЋА" Preuzeto sa http://www.ljudskaprava.gov.rs/index.php…7%3A--&lang=cir

Subota, 24. April 2010

O policajcima

Dva policajca vrše uviđaj fatalne saobraćajne nesreće. Pita prvi: - Gde je noga? Drugi odgovara: - U njivi. - A gde je ruka? - U njivi. - Gde je glava? - Na asvaltu. - Jel se piše asvalt ili asfalt? Drugi šutne glavu i kaže: - U njivi.

Utorak, 13. April 2010

Jeli znate da su Novi Pazar 1941 odbranili Albanci?

Citirano Orginalno od Mrdaywalker de brate ne mlati praznu slamu molim te. Prvo, ako zelis da diskutujes sa mnom onda izbaci iz svog rijecnika ovakve upadice Citirano [shvati da ce albanac vise da voli albanca katolika nego tebe,svidelo ti se to ili ne al to je bolna istina! albanci su se posle rata vadili ko tobos ''sto bosnjaci pricaju srpski jezik'' to im je bolo oci. masu problema su pravili i sandzaklijama rozajcima kad bi dosli u pec radi trgovine i kupovine a poznato je da su rozajci mas...

Utorak, 13. April 2010

Jeli znate da su Novi Pazar 1941 odbranili Albanci?

Citirano Orginalno od silver04 Prvo oko oslobađanja. Novi Pazar su oslobodili Crnogorci sa Pekom Dapčevićem na čelu i to je istorijska činjenica,porazivši najprije četnike a potom i združene snage njemaca i muslimanske milicije. Strijeljani na hadžetu su bili svi odreda okupacione sluge i kao takvi su u to vrijeme morali biti strijeljani jer je takvo bilo vrijeme a i politika KP u cijeloj Jugoslaviji. Na hadžetu su streljani bošnjački rodoljubi, koji su zaslužni sto su Bošnjaci ostali i opstali...

Četvrtak, 08. April 2010

Sandzak na mapi Velike Albanije

Sta ces, dokona djeca pa se igraju crtanja karata. Podsjeca me na ono crtanje Ogulin-Karlovac-Virovitica, al` nema od toga nista.....

Srijeda, 07. April 2010

Fk Novi Pazar

A kako jadan da pobijedimo kad mi ni trenera nemamo. Imam osjecaj da i ove zadnje dvije pobjede su nekako na srecu pale. Jos cemo mi zaliti za Sashom Strbcem.

Utorak, 06. April 2010

LIGA ŠAMPIONA 2009/10.

Citirano Orginalno od annonimus Bili su nekada Veliki, Pele, Maradona, Zidan, a sada je Messi...........Svaka Cast (o) (o) (o) (o) (o) Upravo ovo mi je proslo kroz glavu jos prije 4 godine na svjetskom prvenstvu u Njemackoj, kada je Argentina nepravedno ispala u cetvrtfinalu, a gdje mali Messi pokazao kakav je talenat. Mislim da je onakvim osjecajem za loptu, a i za gol moglo samo malo fudbalera da se pohvali, mozda samo ovi gore nabrojani. Bice interesantno gledati Messija u Junoj Africi, jedi...

Utorak, 06. April 2010

Utisak nedelje - B92

Citirano Orginalno od Kadir1982 Cim mu broj cipela predje broj godina, staso je za penziju. Na mladjima svet ostaje. Ono jes, upravu si na mladjima svijet ostaje, al` treba prvo da ti porastu dlake gdje vec treba da ti porastu, da bi svijet ostao na tebe i naravno da ti broj godina bude makar pola od broja cipela

Ponedjeljak, 05. April 2010

Utisak nedelje - B92

Citirano Orginalno od Eritrocit Mada me je, najiskrenije, iznenadilo mišljenje Olje Bećković o muftiji, koje se moglo prepoznati i pročitati između redova ( nije htela nikako da ga oslovi sa muftija, već samo Muamer i pritom je rekla da je on predsednik "neke tamo islamske zajednice). Naravno, ni Olja Bećković nije nešto posebno važna ličnost, ali mi se sve više čini da građani van Novog Pazara imaju slično mišljenje o muftiji. Rekao bih sa lošom namerom je izabrala utisak o Muameru, isekla vid...

Petak, 19. Mart 2010

Poklon za 1. rodjendan

Ada 2 paketa pampersa i nista vise. Poslusaj me i vidjeces, da ces od toga imat najvise hajira, mislim jok ti nego tvoja bebica

Petak, 12. Mart 2010

Čola i Brega plagijatori na kvadrat!

Jasno je odakle su dobili ideju, mada nije bas 100% identicno. No nisu prvi koji se ovim bave, rasprostranjeno je to na ovim prostorima...

Četvrtak, 11. Mart 2010

LIGA ŠAMPIONA 2009/10.

Citirano Orginalno od PaZaRaC jos milije mi je naravno da je Milenko ispao Mogu ladno da preoru stadion i da posiju kompire

Petak, 19. Februar 2010

REGIONALNA FUDBALSKA LIGA

Jok nista od toga. Mi i ovako, pa jedva u drugu ligu ove krnje Srbije, a ako opet dodje do fudbalskog integrisanja ovog podrucija, onda nemozemo ni u trecu opstat Zato batali