Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 761.

Četvrtak, 28. Maj 2009

Autor: Manager

Medresa je ipak elitna škola...

Citirano Orginalno od scout Slazem se sa tobom da za mladog Bosnjaka, Medresa najbolja skola. Ali da je elitna i nije... Po cemo to je medresa elitna skola? P.S. Jao romantike na ovoj slici... Boga ti jel ono tvoj prozor u internatu? ako jeste, eto mene ispod posle aksama, za koji dan... "Poznaces me i po mraku, po pesmama i meraku, a ja tebe po lepoti, sto ne prolazi!!!!" moze? Ovo zaista nema smisla i ne prilice ovakvi komentari ovakvoj temi, a posebno da niko ne reagije! Zasto to da nije eli...

Nedjelja, 12. April 2009

Američki klub u zgradi Opštine?

@ rootXTX Svaka cast eh to je ispravno razmisljanje

Nedjelja, 05. April 2009

Aman pa ovaj klub postoji u cijeloj Srbiji od davno i davno, ljudi kako ste to tako

Petak, 03. April 2009

Trazim -Fahrudin Dragolovcanin-

Mustuluk! Nasla sam ti ga nastavicemo u PM (privatnim porukama) ok?

Petak, 03. April 2009

Zanimljiva tma, ja mislim da se zove Americki Kutak... A i ja bih zelela da znam nesto vise o tome stvarno, dajte nam neke informacije

Nedjelja, 29. Mart 2009

Sta trenutno slusate?

Zelena Rijeko Enes Begovic

Subota, 21. Mart 2009

Sta trenutno slusate?

Padaju padaju s' neba bele zvezde sanke deda mraza preko polja jezde Padajte padajte sneznije i belje deda Mraz nam stize na veselje Nosim najlepse dijete na svijetu u narucju i slusamo i pevamo ovu pesmicu s' obzirom da je danas napadao ovoliki snijeg ova pesma se taman uklapa

Subota, 21. Mart 2009

Sta radite ovih dana?:)

Ja eto za razliku od vas ne boravim na facebook-u i nemam cak ni profil, sto bi neki rekli pa da li je moguce Rahat sam sto se toga tice, nemam tih prijemnih ispita zavrsila sam sto poodevno a trenutno nemam ni posla haha Pa sta da kazem da radim, ispade da ne radim nista a ustvari radim ponesto Ugavnom u poslednje vreme radim na sebi i svom zivotu heh

Utorak, 17. Mart 2009

Moze li covek biti srecan?

Naravno da cevek moze biti srecan

Srijeda, 04. Mart 2009

TUTINSKO PISMO

Svaka cast, ovo se moze zbrojati u velika vrijedna djela, samo kada se pazljivije i sa srca procita, ne moze se naci ovo bilo gde svaka cast, sve pohvale

Subota, 21. Februar 2009

Namestaj (Savet-Pitanje)

Da li mi mozete reci kakvo imate iskustvo sa namestajem DALAS? Htela sam da kupujem kod njih neke garniture, stolove i slicno, jako mi se svidjaju modeli koje nude ali ne znam kakav je kvalitet. Misljenja su obicno podeljena a ja bih volela da mi vi koji imate iskustva sa njihovim namestajem date neki savet ili sl. Hvala puno unapred svima.

Nedjelja, 15. Februar 2009

Nazivi Novopazarskih ulica...

@Maximal Zaboravio si jos KALJAVI SOKAK

Nedjelja, 15. Februar 2009

BOSNJACE SANDZAK TE ZOVE

Barvo za manifestaciju, za Muftiju i gosta Aziza. Svaka cast

Petak, 23. Januar 2009

Sta mislite o Medresi u Novom Pazaru,koja vazi za najelitniju skolu?

Slozila bih se da je Medresa najelitnija skola, zato sto su ucenici koji izlaze (vecina) jako svestrani, i licno bih volela da postoji i osnovna kao sto rece vec neko od forumasa, i insAllah bi volela da mja deca sutra idu u medresu, samo insAllah, iz te skole mogu dalje nastaviti sta god zele kao jedno, a kao drugo zar ima sta lepse od izucavanja svoje vere od malih nogu. Divota

Petak, 23. Januar 2009

Tuga

Svaka castt Elifa, ovo je nesto divno, davno nisam procitala nesto ovako, nesto ovako duboko, realno, iskreno, svaka ti cast po sto puta!