Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 469.

Utorak, 18. Februar 2014

Autor: nevidljivi

Poezija chlanova foruma

molim bez aplauza gospodar srca gospodar srca je gospodar najveceg kapaciteta svi ostali kapaciteti zajedno su jednaki njegovom kapacitetu sva ostala srca zajedno su kao njegovo jeno srce rasparcano

Subota, 07. Decembar 2013

Poezija chlanova foruma

jedna pesmica koja se nikada ne sme zaboraviti moje odmaraliste u ulcinju jos prije sest godina imao sam jednu veliku zelju to je bilo odmaraliste u ulcinju a i jedno na kopaoniku i od tad do danasnjeg dana od toga nije bilo bas nista je li ja to treba svijetu da se dokazujem je l to nevidljivi treba da postane vidljivi nazalst samo jedan moze da me vidi onaj koji je ravan meni jes zato se zovem sai baba i sta ja sad da radim da cupam pa da sadim da kroz pesme pisem neke mudre misli da pricam o ...

Nedjelja, 26. Maj 2013

Poezija chlanova foruma

prolupo sam totalno (sva sreca pa ovo niko ne cita ) vodja kolonije zivih bica nekako mi je memorija jedna velika mana a ni rezonovanje mi nije bas najjaca strana al dok ziva bica ne shvate da treba mene najinteligentnijeg da prate u svojoj gluposti zakrzljavaju i bez potrebe pate

Subota, 18. Maj 2013

Poezija chlanova foruma

jednu na svetcsk(uh!)om nivou moj nacin moj nacin je najbolji nacin jer svaki drugi nacin je dosadan nacin nije nego stvarno huka buka tandara bandara ovo ono i na kraju opet ispadne da je sve to manje vise poprilicno depresivan mizeran patetican i dosadan nacin

Subota, 23. Februar 2013

Poezija chlanova foruma

sai baba bezbroj puta u krug svaki put vas bi sve manji broj pa tri lika pa dva na kraju osta samo jedan lik tvoj

Petak, 15. Februar 2013

NAJ Avatar !

e jos kad bih mogo moju slicicu da ukrkam nekako

Srijeda, 06. Februar 2013

Poezija chlanova foruma

samo za tebe (ja ovo svakoj pa dje upalji ) nevidjenom ljepotom zracis je l me ti ovo zezas il si ustala na lijevu nogu taj tvoj zenski um ja shvatiti ne mogu sad razmisljam sta da kazem nemam pojma sta da radim upetljah se ni kriv ni duzan pa sad moram da se vadim dajem ti komplimente a ti bi sa mnom da se kacis joj kako ovo da ti obijasnim nevidjenom ljepotom zracis

Srijeda, 30. Januar 2013

Poezija chlanova foruma

ne umijem da se izlogujem pa da napisem nesto dok se setim kako telefonske i ostale sprave jes jes cujemo se s kraja na kraj svijeta al to sto koristim stari telefon i to sto je mutna slika to sto mene drugi bolje i vide i cuju to je zato sto niko nema koga zelim videt slusat dosli su do novih sprava al i dalje s mrznjom pljuju telefonske i ostale sprave stara tehnologija za karike lanca za nove vladare

Subota, 19. Januar 2013

Sta trenutno slusate?

trenutno slusam cetiri pesme (po jednu i jednu) the sundays - wild horses cowboy junkies - sweet jane mazzy star - fade into you portishead - glory box

Nedjelja, 06. Januar 2013

Sta trenutno slusate?

iron maiden-remember tomorrow

Šta vam u ovom trenutku najviše nedostaje?

Citirano od "nevidljivi" jedno dobro odmaraliste za godisnji odmor u ulcinju,sa pogledom na more,gde cu da odmaram po celu godinu(i nekolko miliona evra ) zelim da se zahvalim administraciji za nebrisanje mojih postova u ovoj temi(za one po drugim temama sto ste brisali nema veze,mada mislim da je jedan bio vazan za neku vrstu napredka al to je manje razbijanja glave za mene hvala ) zbog zato sto ovo sto sam citiro niko nije shvatio ozbiljno(jer od toga nista nije bilo ) zelim da se obratim cov...

Koga bi ste Vi upoznali?

nadam se da je u sklopu teme sa nadom da ce ovo videti oba posetioca foruma ili sva tri nezna im se vise ni broj neki su hteli da znaju nesto vise o meni i jedan clan mi je dao i broj telefona i reko sam da cu zvat kad budem u gradu i nisam zvao jer mi se nije pruzila prilika i zeleo sam da se vidim sa mnogim clanovima i ni za to mi se nije pruzila priilika tj nisam bio u gradu tj drzavi tj kontinentu. izvinjavam se al takva je situacija uclanio sam se na face book ime mi je admir pecanin nadam ...

Subota, 10. Novembar 2012

Poezija chlanova foruma

ne mogu da verujem skoro dvije godine proslo.moram nesto znacajno hmm obavestenje za cio svijet ja sam novi sai baba novi pazar sai baba

Petak, 09. Novembar 2012

Zasto je sve manje ljudi na ovom forumu????

i ja sam na facebook ima skoro mesec dana sto se tice posecenosti ovog foruma - pa nije sve u kvantitetu(posecenost=kvantitet )

Četvrtak, 25. Oktobar 2012

Zasto je sve manje ljudi na ovom forumu????

pa ja mislim da sam manje-vise dao perfektan odgovor na ovo pitanje(eno gore) takodje mislim da ceo svet prolazi kroz istu fazu(na samo na forumima vec uopste u svim vidovima komunikacija) i vazno je napomenuti(e pogljeda sad) da je sve to zapocelo bas na ovom forumu a ceo svet je pratio i ne znam kako da zavrsim recenicu ali u sustini to sam sve bio ja hvala hvala nista nista sto se mene licno tice to je zato sto imam problema da nadjem na sta da kliknem da bi se ulogovao to dugme je tako nekak...

Utorak, 10. April 2012

Šta vam u ovom trenutku najviše nedostaje?

Citirano od "nevidljivi" Citirano Orginalno od nevidljivi jedno dobro odmaraliste za godisnji odmor u ulcinju,sa pogledom na more,gde cu da odmaram po celu godinu(i nekolko miliona evra ) moje najvisocanstvenije visocanstvo zeli ovo i to odmah sve ostalo je cisto glupiranje svakoga dana u svakom pogledu ovaj svijet ne moze da napreduje bez mene e pa stvarno neznam sta cu

Ponedjeljak, 23. Januar 2012

OFNP u novom izdanju

zakachment

Ponedjeljak, 15. Novembar 2010

Poezija chlanova foruma

mislim da je bila vodka a ne to nadnadahnuce perfekto zamolio bih kriticare da me se okane mislim to jest nije nego ali stvarno ovaj pesnik nema mane pesnicko izdahnuce sta bre kakvo nadahnuce a dje da ga nadjem dje god da pogledam vidim rusevine stare kuce al opet kad razmislim za to puno ni ne marim jos samo jednom da udahnem i najtvrdju tvrdjavu ima da napravim

Nedjelja, 14. Novembar 2010

Poezija chlanova foruma

hamal svih hamala hamal bio sebe izdrzavo skolu zavrsavo skolu zavrsio sve izdrzava hamal svega posto hamal bio hamal osto najstariji aga ne molite me deco predavanja da vam drzim nisam doso da vas poducavam nego grehe da vam sprzim

Nedjelja, 14. Novembar 2010

Sta trenutno slusate?

psychedelik stanica