Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Srijeda, 02. Februar 2011

Autor: HaNuMa_78

Udruzenje sandzackih studenata u dijaspori

Nisam, daleko sam ja od politickog zbivanja u NP. Nek nam je Allah dz.s. na pomoci.

Subota, 29. Januar 2011

O Pazarcima

Zudo, opusti se...tema je "Vicevi o Pazarcima".

Subota, 29. Januar 2011

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Meni licno se bolje svideo Shutter Island nego Inception. Sta ti veljis Pazarce? Volela bih da gledam "The Rite" sa Anthony Hopkins...al me strah Inace sam uzivala u gledanju "Despicable me" (o)

Subota, 29. Januar 2011

Udruzenje sandzackih studenata u dijaspori

Drago mi je da sve lijepo cvjeta i funkcionise, u proslosti sam imala cast da budem dio ove organizacije. Ja sam jos tu Imam jedno pitanje - Glasal' Mono?

Subota, 29. Januar 2011

DA SI NOĆAS U SANDŽAKU

...stalno bih mislila "Ah sto hajem sto sam ovdje!"

Utorak, 08. Decembar 2009

I.C.C. Behar - Islamsko Kulturno Drustvo Grand Rapids

Nasa web stranica ima novi izgled, dakle da cujem kritike, prijedloge a pomoc prihvatam oberucke. Unaprijed zahvalna.

Utorak, 08. Decembar 2009

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Nisam u toku, sta se desava? Kakva Draganina pjesma? Ja bih predlozila nasem uvazenom bokseru da pri ulasku u ring pusti jednu finu ilahiju, na primer Hor Djulistan . Smiraj srca mog.

Nedjelja, 29. Novembar 2009

I.C.C. Behar zeli svim sestrama i braci muslimanima mubarek bajram i da ih jos puno u zdravlju i veselju docekaju.

Subota, 17. Oktobar 2009

Zelite da pricate sa nama? Bujrum! Potrazite Icc Behar na skype-u i budite sa nama nedjeljom od 12-1 (americko vrijeme) ili 6-7 (evropsko vrijeme). www.iccbehar.com

Petak, 16. Oktobar 2009

Hvala na informacijama i aferim za vasu organizaciju. Zelim vam od sveg srca da uspijete i da ako Bog da budete slozni, sto je najvaznije. Ja imam novosti iz naseg dzemata - proradio nam je internet radio, KONACNO! Zato nas poslusajte nedjeljom od 12-1 a po evropskom vremenu 6-7 navecer. Bujrum

Srijeda, 23. Septembar 2009

Dugo je trajalo, al sam se snasla. Rekose mi da oni nemaju IBAN broj i da moze da se uzme routing number. Zao mi je sto nisi mogao da sve to zavrsis u Ramazanu, no nikada nije kasno. Tehnicki razlozi su sprijecili, Allah dz.s. oprasta! Nadam se da sam pomogla i da ces mi halalit sto sam kasnila sa odgovorom. Unaprijed zahvalna ja i dzemat Behar.

Utorak, 15. Septembar 2009

Imali smo tu cast da hafiz Halil Mehtic bude gost u nasoj radio emisiji i podijeli sa nama njegovo znanje i iskustvo. Nas radio Behar ce uskoro biti online.

Utorak, 08. Septembar 2009

Kritika je sasvim opravdana eda, nisam imala mogucnosti da saznam ranije. Halali ako mozes. DONACIJE ZA BEHAR DŽAMIJU Pošaljite money order ili chek na adresu: ICC Behar P.O. Box 120171 Grand Rapids,MI 49528 Pošaljite direktni depozit na sljedeći bankovni račun: Lake Michigen Credit Union Bank Account # 102008093334 The Routing and Transit Number # 272480678 S napomenom - Pay to the order: ICC Behar ICC "Behar" P.O.Box 120171 Grand Rapids,MI 49528 E-mail: iccbehar@hotmail.com Da bi se uvjerili u...

Petak, 04. Septembar 2009

KO SE JAVI NA OVU TEMU, DOBIJA DESETKE!

Matrix, ja sam tebe vec tri puta ocijenila, dosta ti je a ostali moraju da zasluze. Ja ne zelim nezasluzenu desetku.

Srijeda, 02. Septembar 2009

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Svaka cast mom bivsem sugradjanu, mada on vise ne zivi u Bielefeld-u. Vazno je da je on Sandzaklija i jos svetski prvak

Srijeda, 02. Septembar 2009

KO SE JAVI NA OVU TEMU, DOBIJA DESETKE!

Hocu li dobit za svaki moj post u ovoj temi po 10?!

Utorak, 01. Septembar 2009

MasAllah lijepe dzamije! Gdje se nalazi? Bilo bi lijepo da se u ovom mubarek mjesecu svako ucini neko dobro dijelo. Ja cu se kod naseg imama raspitat za ziro racun. Hvala unaprijed.

Četvrtak, 27. August 2009

Ja ne bih onda bila Pazarka kad se ne bih faljila. Posalji mi par informacija o tom vasem dzematu, nije mi poznat. Nas je imam isto super, iz Sjenice porijeklom. Neka vam je sa hairom izgradnja dzamije. Mi primamo vakife i iz drugih drzava, pa bujrum.

Nedjelja, 23. August 2009

Sa ponosom vam predstavljam nas dzemat u Grand Rapids-u, Michigan. Ako Bog da ce uskoro i ljudi van granica Amerika imati mogucnost da nedjeljom slusaju nas radio. Mi takodjer gradimo nasu lijepu Behar dzamiju!!! Za zainteresovane, pogledajte nasu stranicu - www.iccbehar.com. Donacije su naravno u ime Allaha subhanehu ve te'ala kod naseg imama Ediba Makica dobrodosle.