Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 118.

Subota, 03. Oktobar 2009

Autor: reja

Srpski terorizam nad Bosnjacima Sandzaka

Fina razmisljanja. Al ne vidim im nikakvu vezu sa srpskim terorizmom na Bosnjacima Sandzaka. Ako je ima, molim da nam je predstavis. Sve ovo o cemu si govorio ima mjesta za diskusiju, ali u drugoj temi. Ovdje se govori o zlocinima koje su Srbi pocinili nad Bosnjacima Sandzaka. Mislim da naslov sam po sebi to dovoljno objasnjava. Nemoj nam samo jos rec da treba da zaboravimo i sta ne, jer nemas prava na to. To mozemo samo sami sebi da kazemo - al necemo - niti cemo. Prema tome, svaki post je suvi...

Srijeda, 30. Septembar 2009

Srpski terorizam nad Bosnjacima Sandzaka

A sto o tome pisete u temi koja se bavi srpskim terorizmom nad bosnjacima sandzaka? Zasto spadate na niske grane nipodostavanja tudjih zlocina i relativizacije apsolutnih zlodjela. Imate svojih foruma kolko hocete pa pisite o onome o cemu zelite, ili pak otvorite zasebnu temu na ovom ako ste spremni da argumentujete - ovo sto radite je stvarno ruzna odlika onih koji samo na mrznju i sukob slute. U najmanju ruku ovo je: skretanje sa teme.

Nedjelja, 27. Septembar 2009

Mirsad Djerlek osniva novu stranku

aferim stranac. root ovdje iznosi optuzbe tj spekulacije na racun ljudi koje i imenom i zanimanjem spominje. mislim da bi administracija trebala da reaguje. ne postoji razlog da se root-u vjeruje. niti bilo kome ko iznosi rekla-kazala informacije. da li ce se Zukorlic ograditi od Djerleka ostaje da se vidi, ali je dosada pokazano da je Djerlek vise njegov poslusnik nego li LJajicev. Ocigledno mu vise odgovara da bude glavni igrac, a Zukorlic mu je tu opciju izgleda i ponudio. Cisto sumnjam da ce...

Nedjelja, 27. Septembar 2009

Citirano Orginalno od @ef Citirano Orginalno od Sandzacki_sin Još jednom se pokazalo da je naš narod gladan demagogije i evo našao se ko će da ga nahrani... Aferim. I jos bih dodao da se jos jednom pokazalo da ko se dofati malo fotelje brzo se proda. Kupio ga zukorlic. I ne vjerujem da su pare u pitanju, vec vjera u jos vecu medijsku eksponiranost i popularizaciju. To je ono sto djerlek vise od svega voli - da izgleda dobro ma sta radio i da ga narod vidi. Kao prvi covjek je odgovoran za sve st...

Subota, 26. Septembar 2009

Hajde malo da se igramo matematike. Koliko ima odbornika SDA? To je naravno broju glasaca. Na sljedecim izborima moze imat samo vise, a sigurno ne manje jer SDA ima stabilnu glasacku bazu. Koliko imaju koalicija SDP i DS? Na sljedecim izborima ce imati sigurno manje jer od tog dijela ce da capi Mirsad mozda i pola. I sta se desava? Te dvije partije ce opet da pregovaraju sa Radikalima da kontrolisu pazar, a znajuci djerleka njemu ce ta koalcija biti bliza. I onda cemo imati jos vise zaposljenih ...

Četvrtak, 24. Septembar 2009

Napadac koji napada nozem u Novom Pazaru

I sta bi sa javnim medijskim istrazivanjem svega ti? Koga ces ono bese da tuzis zbog toga

Srijeda, 23. Septembar 2009

Kolko mi se cini ti si pricao o nekim teorijama zavjere, nekakvim medijskim ispitivanjima, a jok o napadanju nozem. Cak si nas od samog starta ubedjivao da je to necija izmisljotina. Dje si sad teoreticaru A jes ti i blog Ko bi ga citao da ne pocinjes teme sa linkovima ka njemu? Hoces odgovor? Evo ti slovima N.I.K.O! i prvi i drugi i treci i cetvrti i svaki sledeci dio... Niko je zakon... al ti si ga prevaziso

Citirano Orginalno od boljanici Stvar je sto tu ne treba neka ekspertiza. Nisu bas nase policije toliko nesposobne da ne znaju locirati nekoga i negde. Ja pocinjem da sumnjam da je ova panika inicirana iz nekog centra sa odredjenim ciljem. Evo, zasto ni jedan novinar nije intervjuisao javno na TV napadnute zrtve, vec se samo pisu pisane verzije? Praticemo ovu temu do kraja i pricu o napadacu. I jos nesto: zvanicno treba podsjetiti javnog tuzioca da, ukoliko je ovo proizvod neke kampanje, pokren...

Ne uzimate u obzir da pojava serijskog napadaca uvijek ima nus tj pratece posljedice - pojavu raznoraznih sekundarnih napadaca koji koriste halabuku da ili se sakriju iza vec postojeceg osumnjicenog ili jednostavno urade ono sto nisu smjeli da ucine bez ovakve situacije. Svako na svijetu ima istomisljenike, i svaka javna akcija izaziva neku vrstu pokreta od istomisljenika. Ovaj im je dao ideju u nasim gradovima. Il se neki pacenici jednostavno vode sansom da nekom naude il nekog opljackaju a da ...

Ponedjeljak, 14. Septembar 2009

Kome je to smetao Mirsad Djerlek

Ja mislim da je Suljo kriv.

Ponedjeljak, 14. Septembar 2009

Vesti iz kraja

Veselinovic podnio ostavku. Djerlek smijenjen.

Nedjelja, 13. Septembar 2009

Mobilni Telefoni

Ene. Sta je ovo cudo? Mi u Pazaru jos koristimo Siemens C25 i ericsson s64. A jel ovaj telefon u boji?

Utorak, 08. Septembar 2009

Bosna - Turska

Citirano Orginalno od emir-RA ĆIRO U SVOIM IZJAVAMA PRED UTAKMICU SVE ČEŠĆE IZGOVARA INŠALAH VALJDA I TO NEŠTO ZNAČI Ciro je showman, cirkuzant, stara kvaka... ja od njega nista ozbiljno ne bih uzimao, a sigurno se ne bih ponosio time sto se igra i sa stvarima koje se ticu vjerskog sentimenta.

Utorak, 08. Septembar 2009

Bosna - Turska

Svako ima pravo da navija za koga hoce, sta tu ima ko sta kome da namece? Onako kako ti srce bije u grudima tako nek i navija. Meni je draza Turska i tacka. Sta tu ima iko ista da raspravlja. Kom je draza Bosna nek navija za Bosnu.

Nedjelja, 06. Septembar 2009

Uzivo Armenija-BIH

Citirano Orginalno od Jahja Ti Muamera Hukica zoves Marko, ti kad bude Bosna- Turska navijaj za Srbiju. Ja cu insAllah za Bosnu. Valjda je Muamer Hukic samog sebe prozvao Marko, tako da ne znam sto bi smetalo da ga i drugi tako zovu? A sto se tice dileme Turska Bosna - meni je Turska licno puno draza. Nije li ionako Turska kolevka Bosnjaka i nase kulture i tradicije? A u Bosni se odricu toga nasiroko. I Turska ipak je i dalje Turska, a Bosna se vise ne zna ni sta je....

Srijeda, 19. August 2009

Koju knjigu trenutno čitate?

A ko ga to sumnjici? O knjizi i djelima sudi kad procitas. Nemoj reci da jesi. Ako jesi, hajde da diskutujemo, ukoliko ti je to namjera. Tema je namjenjena upravo za to. Puno nam napisa a nista nam ne rece, dijete moje drago. Ne ide to tako.

Srijeda, 19. August 2009

Citirano Orginalno od NatasaNP Ne znam koliko je relevantno sta kaze covjek koji je bio osumnjicen za ratne zlocine. I koliko je iskren u vjeri takav covjek. Moj izbor trenutno je Ivo Andric i njegova "Gospodjica". Po drugi put. Dijete drago, nisi rekla OPTUZEN nego osumnjicen, a izmedju ta dva pojma ima mnooooogo razlike. A drugo: ko ga sumnjici? Nisi zrela devojcice da bi se bavila tim pitanjima, te ih bolje zaobidji.

Ponedjeljak, 17. August 2009

Sa te tacke gledista to je vec sasvim druga rasprava, i sto se tice bar Zakira tu se u potpunosti sa tobom slazem. Haruna Jahju nisam imao prilike da citam da bih davao komentare. Ogradjujem se od kvalitativnih sudova jer nemam iskustva sa tim stivom, a to je iz cistog razloga sto me ta vrsta stiva ne zanima. Stekao sam dojam da ti kritikujes zbog prirode stiva, a ne zbog kvaliteta stiva samog po sebi. Ispricavam se. Diskusija o stivu sa tog aspekta bi mogla da se vodi, ali obzirom da nemam dovo...

Subota, 15. August 2009

RANDEVU NA SAUDIJSKI NACIN

Pricas o arabiji i arapskim zemljama, jer tamo im zakon drugacije ne dozvoljava. Ti si u tom sarenom svijetu vidio tako. A van zatvora je situacija drugacija. Nisi ih vidio dok se dokopaju tla gdje ne podlazu tim i takvim zakonima.... iha... pjevaju zivjela sloboda. Ja ih vidjao i po klubovima. Svega mi bih trebao za te tvoje naivne oci i da ih slikam. Ocigledno jos uvijek vjerujes u bajke. Ma ti ustvari i pricas bajke nadajuci se da ce to nekim jos naivnijim curama od tebe da se dopadne. Al tak...