Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Srijeda, 08. Februar 2017

Autor: Nihad

Prestanak sa radom Otvorenog foruma Novog Pazara

OFNP je vec nekoliko godina prestao sa aktivnim radom ali je bio i dalje otvoren za pisanje priloga kao i otvaranje novih tema. Buduci da niko ne vrsi moderaciju foruma, prinudjen sam da OFNP zatvorim za nove priloge. Forum je dostupan iskljucivo kao arhiva.

Petak, 21. Oktobar 2016

Fotografija

Sajt sa retrospektivom nekih od mojih fotografija: www.emrovic.com

Petak, 29. August 2014

Meč Za Titulu Prvaka Sveta U Kruzer Kategoriji

Muamer Hukić – Mirko Largeti U subotu 30. avgusta Marko Huk, rođen kao Muamer Hukić, pokušaće da pobedom nad Mirkom Largetijem uđe u istoriju kao jedini bokser kruzer kategorije koji je 13 puta odbranio titulu svetskog šampiona. Huk se oporavio od povrede ruke i spreman je da Italijanu nanese prvi poraz u karijeri. Largeti ima 21 pobedu, od čega 13 nokautom, Huk ide na svoju 38 pobedu u karijeri.

Srijeda, 26. Juni 2013

Gde kupiti mantije tokom noci?

U centru grada na pocetku gradskog setalista se mogu kupiti mantije i jos po neko jelo, 24 sata dnevno.

Nedjelja, 16. Juni 2013

"Policija u Novom Pazaru radi profesionalno"

Glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer-ef. Zukorlić održao je konferenciju za medije u povodu ubistva u pokušaju Aladina Dika Dolovca koje je 14.06.2013. počinio Iksan Zejnelović:

Subota, 15. Juni 2013

"Profesionalizam"

Istog dana kad direktor policije daje izjavu da policija u Novom Pazaru radi profesionalno desava se sledece: U vecernjim satima, u strogom centru grada, na prepunom gradskom setalistu se desava pucnjava gde se iz vatrenog oruzija ispali najmanje 6 hitaca i kao nekim cudom biva ranjena samo jedna osoba. Ranjena osoba biva od strane gradjana odvezena u bolnicu a na licu mjesta gde se se dogodila pucnjava ostaju tragovi krvi i vatreno oruzije. Velika grupa gradjana stoji pored tog mjesta i ceka se...

Petak, 14. Juni 2013

"Policija u Novom Pazaru radi profesionalno"

Veljović: Policija u Novom Pazaru radi profesionalno petak, 14 jun 2013 13:10 Direktor policije Milorad Veljović izjavio je, povodom zahteva dela građana Novog Pazara za smenom načelnika Policijske uprave Dragana Terzića, da policija svuda pa i u Novom Pazaru profesionalno radi svoj posao. "Policija će sigurno raditi svoj posao krajnje odgovorno i profersionalno i tako će se i ponašati i ne želimo da ulazimo u druge aspekte", rekao je Veljović, prenosi Tanjug. Prema njegovim rečima, to što se de...

Nedjelja, 09. Juni 2013

Hukić i 11. put odbranio tron

Izvor. B92 | NĐ Nemački bokser srpskog porekla Muamer Hukić (Marko Huk) odbranio je 11. put titulu šampiona sveta u kruzer kategoriji, pobedom nad Olom Afolabijem na poene. Hukić je tokom celog toka meča, bio bolji bokser u ringu, a u nekoliko navrata mogao je i da nokautira Britanca, koga je pre ovoga već dva puta pobeđivao. Momak rođen u Sjenici je od prve runde kontrolisao situaciju i potpuno zasluženo odneo pobedu. S druge stane, nismo mnogo videli od čoveka koji je rekao da je Hukić nezaslu...

Petak, 07. Juni 2013

Protest

Utorak, 28. Maj 2013

Novi Pazar zatrpan smećem

Radnici JKP “Čistoća” već danima ne odnose smeće sa novopazarskih ulica, a kako nezvanično saznaje radio Sto plus deponija Golo brdo je već tri nedelje u blokadi. Prema našim saznanjima, meštani iz okoline deponije su blokirali prilaz, revoltirani višegodišnjim stanjem koje izaziva dim, smrad i požar koji često izbija. Deponija Golo brdo gorela je cele tri nedelje i u maju prošle godine. Direktor novopazarske Čistoće Hivzo Škrijelj tada je rekao da bi problem deponije mogao biti rešen ukoliko M...

Ponedjeljak, 13. Maj 2013

Vijesti iz zemlje

Kod nas bi reko narod: "Ima veca **** od obojice nasih ministara zajedno".

Nedjelja, 12. Maj 2013

Vijesti iz zemlje

U stranci "Pozitivna Crna Gora".

Nedjelja, 12. Maj 2013

Osnovana Bošnjačka akademija nauka i umjetnosti (BANU)

Besjedi: Akademik dr. Ferid MUHIĆ Bošnjaci! Ja koji sam isto što i vi, govoriću vama, koji ste isto što i ja, samo ono što znam da je istina, i ništa vam neću slagati. Ljudi se boje reći istinu, a ne boje se slagati! Velika je njihova hrab...rost prema Allahu džellešanuhu, i veliki je njihov strah od ljudi! Koliko takvi griješe! Ako ljude i prevare, Njega ne mogu prevariti, jer Allah sve zna, i zato zna da su slagali, a oni ipak lažu!? Pa zar oni zaista ne znaju koga se treba plašiti, od čije ka...

Subota, 11. Maj 2013

Razni

Rešili lisica, magarac i vuk da otvore firmu. Kaže lisica: - Ja sam lukava, ja ću otići u opštinu i srediću nam dozvolu očas posla. Ode lisica i vrati se za pola sata sva pokunjena – nije uspela. Onda kaže vuk: - Ja sam opasan i ljudi me se plaše, sada ću ja na brzinu da dobijem dozvolu. Kad, eto vuka za sat vremena – podvio rep, ni on nije uspeo. Tada kaže magarac: - Idem ja sada. Vrati se magarac posle dva sata sav srećan i vikne: - Dobio sam dozvolu, dobio sam! Lisica i vuk ga upitaju kako ka...

Subota, 11. Maj 2013

Prilog Snabdijevanje vodom u Novom Pazaru 07.05.2013

Tek je mjesec maj, a sta ce biti tek kad dodje ljeto? Sve dok narod ne izadje na ulice nista se promjeniti nece. Bitno je da novca ima za skupocjene koncerte, fudbalske stadione i kojesta drugo...

Subota, 11. Maj 2013

Zukorlic pretukao Bekira Makica

Citirano od "Erbakan" Hajd nam navedi izvor gdje je to Bekir izjavio da je pretucen na mrtvo. I ne samo to nego gde je dao dvije kontradiktorne izjave. Citirano od "ed" Ti nisi pratio sta je Bekir ef. govorio vec si pratio sta su mediji pisali. Nigdje nema njegove izjave da je pretucen. Bekir ef. od pocetka tvrdi da je davljen a od ljekara ima crno na bijelo da u tom predjelu ima povrede. RTV je objavila vijest da je Bekir brutalno pretucen i da su ga tri osobe krvnicki tukle a uz sve to emitov...