Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Četvrtak, 23. Februar 2012

Autor: And_U_Price

OFNP u novom izdanju

Hajde neka je hairli novi Forum sa velikim F kako sam ga uvek zvao Evo i da vidim kako izgledam u novom Forumu

Srijeda, 20. Oktobar 2010

Pogled sa strane na Novi Pazar

Fina reportaza, kvalitetne fotografije i prigodan tekst. Mozda je trebalo reci jos nesto o kulturno-istorijskim spomenicima kojih je puno na ovom podrucju. PS. Kamena kula je iz turskog perioda i sluzila je za osmatranje i odbranu. Tzv "kula motrilja", a nalazi se i na zvanicnom grbu grada. Pozdrav

Četvrtak, 15. Juli 2010

MUZICKI FESTIVAL STARI GRAD 2010

Zabranjeno pusenje Again!!! Toooooooooooooo! Prijavljujem se za volontera.

Srijeda, 07. April 2010

Pobeda u gostima!

Mladost (A) - Novi Pazar 2-3

Ponedjeljak, 05. April 2010

Utisak nedelje - B92

Pajkic je nebitan lik da bi mi komentarisali njegove izjave. A nisam ni gledao pomenutu emisiju jer ne mogu da smislim Pajkica i Olju na jednom mestu. A ni odvojeno! Pozdrav P.S. A zaboravili su i Isidoru da pozovu, radi potpunijeg utiska! xx(

Subota, 20. Mart 2010

LIGA ŠAMPIONA 2009/10.

Parovi cetvrtfunala Lige sampiona: 1.Olimpik Lion – Bordo 2.Bajern Minhen – Mančester Junajted 3.Arsenal – Barselona 4.Inter – CSKA U polufinalu se sastaju pobednik1 - pobednik2, kao i pobednik3 - pobednik4. Steta sto u cetvrtfinalu ispadaju dve od cetiri sjajne ekipe, kakve su Barsa, Arsenal, ManU i Bajern. Ipak ako sve bude teklo po planu lepo je sto se smesi repriza proslogodisnjeg finala! Moj favorit? Barca naravno!

Četvrtak, 18. Februar 2010

Fk Novi Pazar

Fudbaleri Novog Pazara nastavljaju sa dobrim igrama na pripremama u Turskoj. U drugoj prijateljskoj utakmici savladan je turski treceligas, ekipa Alanje rezultatom 6-1. Poturovic dva gola a po jednom strelci su bili, Jovanovic, Pavlovic, Stanojlovic i Stojanovic. Ohrabruju ove dobre vesti iz Turske, ali jos puno rada i truda treba uloziti. Nadam se da je ovo pokazatelj da su i pojacanja prava. Novi Pazar ce u Turskoj odigrati jos jednu pripremnu utakmicu protiv kazahstanskog Kairata, a utakmica ...

Utorak, 16. Februar 2010

Fk Novi Pazar

U prvoj pripremnoj utakmici u Turskoj FK Novi Pazar ostvario je i prvu pobedu i to protiv ruskog prvoligasa, ekipe Krila Sovjetov - 2:0. Strelci za Novi Pazar bili su Pavlovic i Salihovic. Jeste da je to samo jedna pripremna utakmica ali nadajmo se da se po jutru dan poznaje...

Četvrtak, 04. Februar 2010

Formula 1 2010

Pošto se TATA vratio, ponovo počinjem da pratim ovo čudo. Miša Tumbas bi verovatno rekao ŠumaherEEEEEEEEEE!

Srijeda, 03. Februar 2010

Zapanjujuci podaci o broju ucesnika genocida u Srebrenici

Citirano Orginalno od Eritrocit Sada pristojno? Dobar si... Mislim da me u prvom navratu nisi dobro razumeo, a to sto si razumeo nije ti se svidelo (pa sam ja "bio nepristojan")... sada kad si me shvatio, ja sam pristojan. Ok... desava se... Hajde odgovoricu ti jos ovoga puta, cisto da ne bude zabune i da ne budem pogresno shvacen. Pod "pristojnim" podrazumevam da postujes pravila foruma i da diskutujes o temi, tj da nisi "off topic" sto bi rekla nova generacija, kao i da ne koristis temu za li...

Srijeda, 03. Februar 2010

@Eritrocit: necu ti odgovarati jer se sada pristojno ponasas. Samim tim moja reakcija imala je uticaja. Nastavite diskusiju. Postujte jedni druge i pravila foruma!

Utorak, 02. Februar 2010

Kako se kaze na turskom...

Moram priznati da mi je ovo sve izmamilo osmeh. Simpaticna je bila cela ova prica. @spyra: poseticu tvoj blog. Pozdrav

Utorak, 02. Februar 2010

Kalco,Primera,Bundesliga,Premijer...

Roma ako ovako nastavi moze lako da se ukljuci u brbu za Skudeto Jeste malo teze vucica stigla do pobede ali je igrala znatno oslabljena. Valja pomenuti i fantastican gol Okaka Cuke!

Utorak, 02. Februar 2010

@Eritrocit: ako te nesto ne interesuje, jednostavno zaobiđi. Ovaj forum ima i neka pravila pa ih ispoštuj ako želiš da ovde diskutuješ. Za komentare i frustracije lične prirode imaš privatne poruke!!! P.S. Nisam Admin niti Moderator ali veruj mi da mogu da ti preko veze sredim tri opomene i ban!

Utorak, 26. Januar 2010

U Seriji A kolo za nama donelo dva derbija. U prvom u subotu Roma je produbila agoniju Juventusi pobedivsi u Torinu sa 2-1 golom Risea u nadoknadi vremena. Ovim se Roma ucvrstila na trecem mestu koje donosi direktan plasman u LS. U drugom derbiju ovoga puta gradskom Inter je savladao Milan sa 2-0 i na taj nacin najverovatnije obezbedio sebi petu uzastopnu tiutlu, jer iako ima jos dosta do kraj ne vidim ko bi mogao da zaustavi Inter. Zaista zasluzena pobeda sa igracem manje (cak i dva u nadoknadi...

Ponedjeljak, 25. Januar 2010

Medicina u Novom Pazaru ? Uzas....

Lekarskih gresaka je uvek bilo i nemoguce ih je verovatno potpuno eliminisati, ali se u svakom slucaju treba truditi svesti ih na najmanju mogucu meru. S druge strane, greska moze i ne mora da utice na stanje i tok bolesti pacijenta. Ne znaci svaka greska i iskljucivo pogorsanje stanja nekog pacijenta. Bolje je i pogresno napisati dijagnozu a pacijenta poslati u Beograd tj, u tercijarnu zdravstvenu ustanovu, nego preceniti svoje znanje i sposobnosti a narocito tehnicke mogucnosti za lecenje paci...

Ponedjeljak, 11. Januar 2010

Kakva nemoc Juventusa! Ocajna ekipa ili tacnije u kontinuitetu ocajne igre po imenima sasvim solidne ekipe. Nije Milan igrao toliko dbro, koliko je Juventus bio los. Pa nisu tri pasa povezali, a ne znam ni da li su imali u sut u okvir gola. Milan dao tri gola iz tri kiksa stopera, ali sasvim zasluzena pobeda. Druga fudbalska mladost Ronaldinja, sto me iskreno raduje. Borba za titulu nastavlja se u dvoje. Tek je polovina sampionata i igra se jos jedan derbi. Takodje zanimljiva je i borba za mesta...

Utorak, 17. Novembar 2009

Bosna i Hercegovina-Portugal

Ne mogu da verujem da je kablovski operater iskljucio sve televizije susednih zemalja, pa samim tim i HRT koja je trebala prenositi i revans utakmicu iz Zenice. To znaci da necemo biti u mogucnosti da gledamo u Srbiji ovu utakmicu!!! A placamo kablovsku televiziju! o| o| o|

Subota, 24. Oktobar 2009

Fk Novi Pazar

Ja se nadam da je ovo poslednja informacija vezana za ovu tekmu. karte je trebao da stampa "Merak" ali ce biti stampane u Beogradu (da bi se kontrolisao broj karata). Bice stampano 6000 karata a od toga 300 za gostujuce navijace. Takodje cuo sam da sutra pobedjujemo u Vranju. Cena, sitnica...

Petak, 23. Oktobar 2009

Fk Novi Pazar

Sta vam je ljudi pa mi imamo bolji stadion od pola superligaskih ekipa. Po kakvim se sve livaadama igra mi smo zlatni. Naravno da ima mnogo prostora za poboljsanje ali to nije glavni problem. Sto se ove utakmice tice ona je nebitna u svakom smislu jer je nama prvenstvo prioritet. Sad se kontam dal uopste da idem jer me nervira ova euforija a i ruka mi je u gipsu