Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 60.

Ponedjeljak, 20. Novembar 2006

Autor: sahih

Sandžački književni susreti

odrzava se na drzavnom univerzitet

Subota, 18. Novembar 2006

Dosadashnji diplomci dobijaju master

Master sa zadrškom Novi Sad - Zvanje mastera pripašće svima koji su stekli VII-1 stepen stručne spreme posle studija koje su trajale najmanje pet godina i uz odbranjen diplomski rad. Kad je reč o diplomcima koji su završili studije koje traju kraće od pet godina, svaki fakultet će pojedinačno utvrđivati da li te studije odgovaraju akademskom nazivu master na osnovu upoređivanja prethodnih i sadašnjih studija. Ovo je epilog višenedeljnih rasprava na temu izjednačavanja diploma, kako su juče u Nov...

Petak, 17. Novembar 2006

7.svetskih cuda

glasajte za novih 7.svetskih cuda http://www.new7wonders.com/index.php

Srijeda, 15. Novembar 2006

Opet bombe

Uhapšen bombaš iz Novog Pazara Novi Pazar -- Uhapšen Fahrudin G, zvani Maradona, iz Novog Pazara zbog sumnje da je u utorak oko 3.30 bacio bombu u kuću Mahmuta Hajrovića. Kako je saopštila policija u Novom Pazaru, bomba je bačena u spavaću sobu Hajrovićevih i tom prilikom teško je povređena supruga Hajrovićeva supruga Zumreta, dok je sam Mahmut Hajrović, aktivista stranke Sulejmana Ugljanina, prošao s lakšim povredama. Zumreta Hajrović, koja je u životnoj opasnosti, prebačena je na neurohirurgij...

Opet bombe

Bačena bomba na kuću aktiviste SDA u Novom Pazaru Aktivista Stranke demokratske akcije Mahmut Hajrović i njegova supruga Zumreta povređeni su u esploziji naprave koju je tokom noći nepoznati napadač ubacio u njihovu kuću. Dežurni hirurg novopazarskog Zdravstvenog centra Kemal Brničanin izjavio je da je Zumreta Hajrović primljena sa teškim povredama trbušne duplje. Novopazarska policija se još nije oglasila povodom incidenta, a istražni organi su obavili uviđaj.

Pogodi ko je rekao

''Mi smo do nedavno imali samo jedan univerzitet ovdje u Novom Pazaru, pa smo letjeli kao ptica bez jednog krila – u krug. Sada imamo dva univerziteta. A da nije bilo tog jednog, ne bi bilo drugog, jer je prvi rodio drugi. To je taj par i polaritet, to je neophodnost. I da nismo dobili taj drugi, konkurentski ovom prvom, čak možda u nekim namjerama neprijateljski, mi bi se uspavali. Imamo Univerzitet, imamo monopol, svi moraju da studiraju tu, pa im uzimamo školarine, pa bi im, možda, i poskupje...

Petak, 03. Novembar 2006

Vehabije opet prave nerede!!

neki kazu da oni nisu pucali

Petak, 03. Novembar 2006

Koga najvise cijenite

toliko o rasimu ovo je potpisao-a posle pozvao na referendum o ustavu i sam glasao???? D E K L A R A C I J A I Osuđujemo ignorisanje zahtjeva Bošnjaka i njihovo marginalizovanje u procesu donošenja novog Ustava Srbije. II Neprihvatljivo je da je u članu 1. novog Ustava Srbija definisana kao država srpskog naroda i svih građana koji u njoj žive. III Neprihvatljivo je da Ustav nije uvažio principe i standarde evropskog regionalizma. IV Neprihvatljivo je da Ustav, definišući državne simbole i držav...

Utorak, 10. Oktobar 2006

Muftija sprecio rusenje

Iz ovog opširnog edovog izlaganja primećujem da zgrada pravno još ne pripada IZ, pa me interesuje zašto muftija nije sačekao da se to sve pravno završi,za par dana od 01.10.2006.(danas je 10.10.2006.) i onda nakon toga da vrši sprečavanje rušenja za koje bi imao pravo kao pravi vlasnik. A što se tiče fotografije bruka za Bošnjački narod.

Ponedjeljak, 09. Oktobar 2006

Muftija sprecio rusenje

JEL NEKO ZNA OVO TACNO: Jel zgrada vracena vakufu od strane drzave,ako jeste i kupci obesteceni rekic napolje,ako drzava nije vratila zgradu vakufu muftija polako(sabor) i ne pali narod .molio bih nekog da mi objasni trenutni pravni status zgrade.

Četvrtak, 05. Oktobar 2006

Petak 13.

„ŠEJTAN JE, UISTINU, VAŠ NEPRIJATELJ, PA GA TAKVIM I SMATRAJTE ! ON PRIZIVA PRISTAŠE SVOJE DA BUDU STANOVNICI U VATRI.“ „Uzdržavanje od grijeha je lakše od kajanja naknadnog.“

Četvrtak, 05. Oktobar 2006

Poucne price

Jedan jevrej, koji se zvao Pavle, je rekao da on vjeruje u Isa alejhisselama i predstavio se da tobože širi Isaovu alejhisselam vjeru. Ali on je uništio Indžil koji je poslan sa nebesa. Kasnije su se pojavila četiri čovjeka i zapisala ono što su čula od dvanaest apostola. Tako su sastavljene četiri knjige u jedan novi indžil, u koji su uključene Pavlove laži. Povrh toga, Barnabasov indžil je uništen, iako je apostol Barnabas ispravno zabilježio sve što je čuo i vidio od Isa alejhisselama. Vreme...

Srijeda, 04. Oktobar 2006

Aerodrom na Pesteri

NAJBOLJE DA GA POKLONE POLJOPRIVREDNOJ ZADRUZI ONOM KANADJNINU ON BI ZNAO KAKO SA NJIM.

Muftija sprecio rusenje

Jel zgrada vracena vakufu od strane drzave,ako jeste i kupci obesteceni rekic napolje,ako drzava nije vratila zgradu vakufu muftija polako(sabor) i ne pali narod .molio bih nekog da mi objasni trenutni pravni status zgrade.

Muftija sprecio rusenje

Mislim da opstina uopste ne treba da reaguje na sve ovo, nego lepo da onaj ko je pustio IZ da udje u objekat to sam resi sa njom ,a ne preko tudjih ledja kao ceo zivot sto je navikao.Rekicu ne treba komunalna inspekcija da se krije iza nje,nije opstina pustila IZ u objekat grmije nego rekic pa neka on sam sa njima to resava.Jel pitao on Sulja tad da pusti muftiju u objekat nije ,pa sta ga sad uvlaci u jos visu svadju , on ti dodje kao muftije pred izbore,a rekic posle izbora (muftija(piljak))......

Muftija sprecio rusenje

na pocetku je neko napisao da je r.k. pazarka podnela zahtev da se sve vrati objekat u prijasnje stanje (rekic),a opstina samo izvrsava volju vlasnika,po zakonu o vracanju imovine verskim zajednicama taj objekat jos nije drzava vratila islamskoj zajednici sto znaci da ona nad njim jos nema nikakvu vlast,a ko joj je to ustupio(rekic) nek ona to sa njim resi a ne sa opstinom koja samo stiti vlasnika.

Nedjelja, 01. Oktobar 2006

Narodu je čudno, Sulejman Ugljanin je jedini predsjednik opštine i jed

Narodu je čudno, Sulejman Ugljanin je jedini predsjednik opštine i jedini predsjednik Nacionalnog savjeta koji se sastao s direktorom BIA i ne znam ti kojim sve tamo funkcionerima obavještajne službe. Ko to i gde sada radi? Još posebno ako se zna da je taj Sulejman Ugljanin u izbjeglištvu dok je bio istovremeno bio s tim aktuelnim direktorom BIA, koji je tada bio generalni konzul u Turskoj. Nisam bio tu pa me interesuje ko je dao ovu i otkud taj covek sve to zna ko je ko,da se on ne zna bolje od...

Srijeda, 19. Juli 2006

Zanimljive internet stranice

http://www.tabacki.com/ba/main/audio.php

Srijeda, 19. Juli 2006

Narkomanija

mozda muftija u delimedju pravi centar kao u ilijasu