Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 150.

Petak, 18. April 2008

Autor: kap

EVROVIZIJA

Citirano Orginalno od zuti cvijet Ja mislim da je ovaj Laka ipak faca, a da iza stajlinga koji sablažnjava ipak ima nečeg Cujes stajling sablaznjava ,pa stajling je posebno genijalan i nije samo STAJLING vec je ceo njegov nastup jedan interesantan spoj Performanas i Scenografije! kao primer njegovog odevanja inace je shamija koju nosi kao maramu( sa ojicama sve skupa) uz trenerku i farmerice,pri cemu uopste sve to izgleda super uklopljeno,a iza svega stoji naravno poruka... Pesma je naravno ext...

Srijeda, 09. April 2008

genetika

Posljednjih desetak godina antropološka genetika na do sada najprecizniji naučan način određuje starost i migracije naroda diljem Planete. Prvi rezultati istraživanja sredinom i krajem 1990-ih godina su potvrdili da su najstarije grupe naroda u Evropi Baski u sjeverozapadnoj Španiji i narodi na tlu današnjeg srednjeg Balkana, odnosno Bosne i Hercegovine. Ponovo provedena istraživanja tokom 2007. godine nova su potvrda prethodnih rezultata. Više od polovine stanovnika sjeverne BiH („Bosanaca") te...

Subota, 05. Januar 2008

Izrazite sebe vizuelno

MANJE GLOBALNOG ZAGREVANJA

Petak, 23. Novembar 2007

Izrazite sebe vizuelno

Cime se leci mucnina posle ringispila?

Srijeda, 03. Oktobar 2007

Izrazite sebe vizuelno

Pokusaj neznosti npr. u Pazaru

Četvrtak, 20. Septembar 2007

Šta vam u ovom trenutku najviše nedostaje?

AutoCAD 2008 koji pokusavam da skinem vec dva dana o|

Ponedjeljak, 03. Septembar 2007

Safet Isovic preselio na Ahiret

Da mu Allah podari Dzenet..

Nedjelja, 02. Septembar 2007

Sta vas nervira na forumu?

Nista me posebno ne nervira,samo mi se ponekad ucini da pocinje da vuce na leksikon,poso duzi postovi nisu pozeljni,svoje misljenje nije pozeljno,a posebno diskusije nisu pozeljne... Zato sam izabrala da se uopse ne izrazavam verbalno,vec samo u temi Izrazite sebe vizuelno tamo nema puno slova Ako neko stigne da procita ovaj moj post imao je srece

Petak, 31. August 2007

Na TV programu - interesantno za pogledati

Sad odgledah na Rtv deo vjerskog programa,tj.perfektno kazivanje hadisa o poslednjim trenutcima [SIZE=2][SIZE=3]Poslanikovog s.a.v.s[/SIZE] .[/SIZE] zivota :klanja: Kazivanje pred kojim se tesko moze ostati ravnodusan... )o( Sve pohvale za vijerski program !!! (o) (o) (o)

Četvrtak, 30. August 2007

Izrazite sebe vizuelno

Dancer In The Dark

Srijeda, 22. August 2007

Sta ste gledali u poslednje vreme?

[SIZE=2]Istinska ljubav [/SIZE] Jan je kao student knjizevnosti ocaran i zaveden delima poznate knjizevnice Margaret Dira.Opsesivno cita njene knjige i pise joj po nekoliko pisama svaki dan.Kada se napokon posle pet godina sretnu,izgledace im da se oduvek znaju.Ni razlika u godinama,njegova nestrpljivost pa cak ni njena suzdrzljivost nece ih spreciti da zive i vole u sadasnjosti.

Srijeda, 15. August 2007

Seksualno zlostavljanje na poslu i u obrazovnim institucijama

Lijepo je ovo srocio AlBAzari Nije mi optuzeni profesor predavao umjesto njega fiziku mi je predavao covjek koji je susta suprotnost njemu ,koji ponajvise lici na ovaj tip profesora kojeg opisa AlBazari,profesora-roditelja.Iskrena da budem vise se secam nekih njegovih zivotnih savjeta nama nego predavanja.Ne zato sto je bilo lose predavanje,naprotiv,vec zato sto me je ovaj drugi kvalitet,trud da nas izvede na pravi put,mnogo vise fascinirao.Amislim da je taj profesor kog pomenuh imao mnogo vise ...

Ponedjeljak, 13. August 2007

Izrazite sebe vizuelno

Odalji se da bi bolje video

Subota, 14. Juli 2007

Književno veče Asmira Kujovića

Prosto sumnjam da cu recima moci da docaram svoj dozivljaj...poseban dogadjaj.. (o) Drago mi je sto imamo ovako velikog pisca a jos draze sto je neko iz iste carsije odkle je i on,uspeo tako dobro da prodre,kako Asmir rece,u srz i sustinu njegovog dejla. (o)