Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 494.

Četvrtak, 08. Oktobar 2009

Autor: Root

Srpski terorizam nad Bosnjacima Sandzaka

Svjedočanstva genocida: Molila sam da me ubiju 1 "...Jedne noći odveli su moju Eminu. Jedanaest godina je tek imala. Ništa nisam mogla učiniti. Gledala sam kako odvode moje dijete.Poletjela sam za njom, ali su me zaustavile druge žene. "Zašto djecu", vikala sam, "ostavite djecu. Ako morate silovati, silujte nas, ostavite djecu", preklinjala sam ih... Nista nije pomagalo. Gledala sam kako odvode moju Eminu, moju veliku ranu. Zamislite, pitajte se kako je majci koja zna da joj odvode dijete da bi ...

Srijeda, 30. Septembar 2009

Srpski terorizam nad Bosnjacima Sandzaka

NatasaNP I sad mi treba da vjerujemo jednoj četnikuši koja ne može ni BOŠNJAČKI da izgovori od mržnje. Jesil ti od onih što su kao mali punjeni frazama tipa: "hajde jedi pa da koljemo turke" i sl? Pa čak i da su ti brojke istinite (a nisu sigurno) zar jedan zločin opravada drugi? Poremećena si ti komšinice.

Ponedjeljak, 28. Septembar 2009

Narkomanija

ISPOVEST NARKOMANA Đavo u prahu Veoma tužna i poučna knjiga... – Već ga je drmnulo – kaže majka. – Danas će doći ufiksan... Zakon za narkomane mora da postoji. Prisilno lečenje. Zatim, male su kazne za rasturače i proizvođače droge. Iživljavala bih se nad njima, za svu decu sveta. ... – Znate da ga ponekad mrzim. Mislim: „Crkni! Pa da sam te ubila, već bih te odrobijala za jedanaest godina!” A kako da ubijem rođeno dete... ... A najopasniji su rasturači koji ne uzimaju drogu... Znam ih nekoliko ...

Ponedjeljak, 28. Septembar 2009

Mirsad Djerlek osniva novu stranku

Citirano Orginalno od simke_np Haj Roote smanji malo doživljaj.Osećam da daješ sebi puno za pravo.To je ovaj, drži prodavnicu onde, stoji iza ovog, ovaj budala...Tvoji postovi obiluju beskorisnim informacijama i odišu mirisom ljubomore.Hiljadu puta si vodio diskusiju u suprotnom smeru i majstor si da okreneš temu, baš onako interesdžijski i fitnadžijski. E halali brate pogriješih u jednom. Nije mu **** rođak, već ****. I to rođeni. Možda zbog toga napisah rođak, ups. Ovo je veoma korisna inform...

Nedjelja, 27. Septembar 2009

Mirsad Djerlek osniva novu stranku

Ovaj letak je odradio ***** Đerlekov rođak. Iza letka stoje samo njih dvojica. Čak i da hoće da podrži ovu budalu zaljubljenu u samog sebe, muftija nikad nebi to radio na ovaj način. Žao mi je što će ovo razočarati razne fitnedžije i interesdžije ali muftija Muamer ef. Zukorlić ne stoji iza Đerlek. Doduše Đerlek se toliko uzbeginiso da mu i ne treba niko više...

Utorak, 13. Maj 2008

Lokalni izbori - Novi Pazar

Sta god bude bice. Ali jedno je sigurno, nema stajanja dok se ne dokrajci zlo. Shvatite da je suljovcima potreban pomoc. Jedan dobar dio njih (ne svi) samo sto ne padaju na sedzdu Sulejmanu Ugljaninu. To je bolest, tim ljudima treba pomoc... Pazite sta kaze jedan debil: "Ipak, imamo lidera da bi ga slušali, a naročito u ovakvim situacijama kad ne znamo šta je bolje u izboru između dva zla. Kako on mubarek kaže sa tim se slažem. Neka nam bude hajirli, šta god da se odluči." Ovakvima je Suljo izna...

Utorak, 13. Maj 2008

Sdaovci su planirali da nakon pobjede napadnu zgrade mesihata i nasilno ih osvoje (ako bi im uspjelo ). Hvala Allahu dz.s. izgubise izbore te se sprijeci to krvoprolice. Cujem da je bilo plakanja, onesvjescivanja itd... Pa kakav je to sihir kad ljudi zbog politicke partije tako reaguju? To su bolesni umovi koji su Sulja postavili iznad svojeg razuma i Allah dz.s. zna najbolje mozda i iznad vjere svoje. Da im se Allah dz.s. smiluje i uputi na pravi put.

Ponedjeljak, 12. Maj 2008

Rekose mi je da Suljo svojim biracima porucio da ce se javit telefonom - cuh na centru jednu pjesmu, ide nesto ovako: od tuge mi srce plače, sa vlasti me Rasim mače...

Ponedjeljak, 12. Maj 2008

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

GOTOV JE! Bosnjaci-muslimani su jasno pokazali da vise ne podrzavaju politiku Sulejmana Ugljanina i da ne podrzavaju tkz. rijaset na celu sa Suljovim pijunom Zilkicem. Neka je hairli! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Srijeda, 07. Maj 2008

Vesti iz kraja

“Express“ sednica SO Novi Pazar Odbornici Skupštine Opštine Novi Pazar su danas, svega nekoliko dana pre lokalnih izbora, održali jednu od svojih najkraćih sednica. Skupštinska većina je, praktično bez prisustva opozicije, za 22 minuta, odnosno 48,8 sekundi po tački dnevnog reda, usvojila čak 27 odluka. Odbornici su za to vreme doneli odluke o otvaranju Studentske poliklinike u ovom gradu i 11 predloga o davanju građevinskog zemljišta u zakup privatnim licima na 99 godina. Odbornik SRS Milan Ves...

Utorak, 06. Maj 2008

Vesti iz kraja

Sda-ovci su najavljujuci skup na stadionu u prvom mahu najavili dolazak Merlina. Evo saopštenja koje je poslato od strane menadžera Dina Merlina. Citirano SAOPĆENJE ZA JAVNOST Sarajevo, 05.05.2008: Oglašavamo se povodom netačnih informacija koje se u posljednjih nekoliko dana mogu čuti u javnosti, a u kojima se navodi kako bi Dino Merlin trebao nastupiti na predizbornom skupu Stranke Demokratske Akcije u Novom Pazaru, koji je najavljen za 7. maj 2008. godine. Dino Merlin neće nastupiti na ovom d...

Petak, 25. April 2008

Vesti iz kraja

Ugljanin ili Ljajić- sve jedno “Jedinstvenoj srpskoj listi” Koalicija “Jedinstvena srpska lista” trenutno ne pregovara o eventualnoj postizbornoj koaliciji ni sa jednom partijom, koja će nastuputi na lokalnim izborima u Novom Pazaru. Predstavnik ove liste i predsednik Opštinskog odbora Srpske radikalne satranke Milan Veselinović je radiju Sto plus rekao da će stvaranje postizbornih koalicija zavisiti od izbornih rezultata. “Nama je sve jedno da li će pobediti opcija Sulejmana Ugljanina ili Rasim...

Utorak, 15. April 2008

Vijesti iz zemlje

Neviđena harmonija između prvooptuženog, policije, tužilaštva, ministarstva vera i BIA. Svi zajedno protiv jedinog legitimnog muftije jer on nije po volji Beograda. Evo sada prvookrivljeni čiji greh izgleda vlastima uopšte nije bitan (jer im je bitno samo da uklone Zukorlića) dobronamerno upozorava policiju na koju je pre hapšenja pucao na opasnost koja joj preti od Zukorlića a onda to mediji lepo po diktatu puštaju u javnost i eto negativne slike o "opasnom" Zukorliću. Sreća naša pa je na to pa...

Srijeda, 19. Mart 2008

Citirano Orginalno od Zulfikar Misljenja sam da se je puno vise i bolje radilo ne bismo imali puc u IZ,no sta je tu je.Sejtan l.a. udara i napada onamo gde smo najslabiji i kada osjeti priliku ili nasu ranjivost... Uvijek moze da se bolje i vise uradi. Ali dokaz da se dosta uradilo je upravo ovaj puc koji je organizovan u samom vrhu Srbije i sproveden preko LZS-a i slabomoralnih imama. Sejtah l.a. se bori vise ukoliko je uspjeh muslimana veci. A nasao je svoju druzinu u liku Kostunice (db-a), S...

Četvrtak, 13. Mart 2008

Pokušaj prevazilaženja problema u IZ

Citirano Orginalno od sans Inderal, Verapamil i Lexilijum Doze lijekova i detalje o terapiji namerno ne pišem,da vam ne bi slučajno sinula ideja da nešto uzimate na svoju ruku, a naročito ne na moju Znajuci ljude koji rade u Islamskoj zajednici u Srbiji i sipatizere okupljene oko nje znajte da je jedini nacin ono sto sam vec napisao. Ili da Sulju napokon uspe da nagovori miliciju da nas sve pobije (sto ce ic malo teze). Za dzabu je ovolika prica do 11. maja nista se nece promijeniti na bolje.

Srijeda, 12. Mart 2008

Pokušaj prevazilaženja problema u IZ

Sans, znas kako bi mogla da prodje tvoja ideja. Prvo da se posalje Sulju pismo u kojem se od njega trazi prekine sa mijesanjem u rad Islamske zajednice i samim tim da prestane podrzavati i finansirati Zilkica i ostale puciste. Pa ako on poslusa (a sve se plasim da hoce) onda pismo Zilkicu da se okane corava posla i povuce se u svoje selo neko vrijeme dok ne stigne i trece pismo muftiji Zukorlicu. I na kraju ako ovi dvojicu poslusaju traziti od muftije da organizuje izbore unutar Islamske zajedni...

Ponedjeljak, 10. Mart 2008

Evo sta su nam donijeli izdajnici Suljo i Zilkic.

Citirano Orginalno od Sandzak Beg Policija je odradila svoj deo posla može se reži dobro, šta bi bilo da se nije postavila izmedju sukobljenih strana, Ada kako mozes tako da pricas? Kako radi svoj posao kad suljovci pucaju ispred njihovih ociju i pobjegnu a oni hapse nase?! Kako kad ova pascad prebiju covjeka od odsetaju pored njih do Semkove kancelarije i oni ne smiju da ih uhapse?! Policija je stala na stranu Sulajmana Ugljanina i NE RADI SVOJ POSAO!!!

Zna se ko su glavni krivci. Sulejman Ugljanin i Semsudin Kucevic sa ekipom sve do Adema Zilkica i Jakuba Lekovica. Gilipteri okupljeni u njihovom obezbjedjenju na celu sa Cigom pa sve do Ahma sa pojila. To su ljudi koji su glavni krivci za sve ovo sto se djesava. Od policije nacelnici iz Tutina i Pazara zajedno sa par policijaca koji su clanovi SDA i jos par koji su poznati cetnici. Kostunicu i Velju koji podrzavaju Sulja nema potrebe posebno pominjati. Milosevicevi nasljednici.

Jutros je u Tutinu pretucen Iljaz Bulic sluzbenik Islamske zajednice. Nasla se tri "heroja" da pretucu covjeka od preko 45 godina. Cigo, Ahmo sa pojila i Kecap su ga pretukli i odsetali pored kaljave policije u zgradu Opstine. Sakrili se kod Semka. Link Sta reci za te idiote pokvarene?! Suljo, kako nekada Milosevic, se krije iza milicije. Ali nece jos dugo inshAllah!