Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 207.

Nedjelja, 16. Novembar 2008

Autor: Srce_

Prezimena u Sandzaku

Sellam svima, Nisam sve prochitaLa pa mozhda se ponavljam :$ Mene interesuje poreklo prezimena : TATAREVIC & LJAJIC ... Hvala unapred ...

Četvrtak, 30. Oktobar 2008

Facebook

Ja sam se registrovala na facebook jedno godinu dana posle shto sam prvu pozivnicu dobila od kolega/prijatelja ... U pochetku sam ishla tek onako videt imal koji novi post, privatna poruka il' zahtev za prijateljstvo ... Sada nemogu bez Facebook ... pa da ne slazhem jedno 5-6 puta pa do 10 se konektujem i komentarishem raji na slikama, shaljem aplikacije, testove itd ... Chak sam i na Facebook pronashla stare raje pa chak i drugare koje sam imala u osnovnoj shkoli ! Dobra stvar PS : Admin' isto ...

Srijeda, 08. Oktobar 2008

Koju knjigu trenutno čitate?

Mushkarci dolaze s'Mars-a a zhene s'Venus-a ! Eto da bi svatila shto su mushkarci takvi kakvi su ... Sad zasad josh mi nije od pomochi ... ako bude shta cure javichu vam pa trchite i kupite

Nedjelja, 21. Septembar 2008

Pjesma u kojoj pronalazite sebe...

Svaka je moja ! Sam' nek se peva !

Subota, 31. Mart 2007

Sta vas nervira na forumu?

Eh ovako ... (Cuj mene ko da imam 100 nerviranja da navedem ) - Nervira me prevelika ozbiljnost ovog forum-a - Nervira me komentari par osoba koje se smatraju prepametni - Nervira me reakcija osoba kad neshto lupish (ko da mi nisu videli potpis) Eto zasad chu samo to rech ... Bez ljutnje

Subota, 06. Januar 2007

Caffe Art?

Kad odem u NP ko kuchi kad kofere spustim, tako i sebe u Art ... ne vadim se ... jutarnja kafa, podnevska kafa, nochni izlazak ... stalno dole ... Shto me ugledaju kazhu "ISTO ..." da ... da ... "ISTO ..." Po meni nema jachi lokal u NP ...

Nedjelja, 05. Novembar 2006

Vehabije opet prave nerede!!

Aman ljudi ... pa jel po vama normalno shto se trenutno radi po Pazaru ?? Jedna manjina ljudi da promeni sve verske navike jednog grada ... @annonimus : druK moj ne slazhem se sa tobom ... kazhesh da su doshli iz celog sveta da nas brane i ginu zbog Islama i da se sad bunimo ... kazhi ti meni jel muslimanski radikalizam ? jel muslimanski da zhene "sunete" ?? nemozhe niko da upadne u grad vechina sunnita, normalni muslimana i da silom zhele promenit stvari ... dok se oni pojavili nisu sve je ishl...

Nedjelja, 05. Novembar 2006

Sta mislite? Je li bitna ljepota kod partnera/ke?

Prvo shto privljachi ka jednoj osobi, vishe nego drugoj je ono shto ochi vide ... sad lepota je neshto individualno ... svi ne vidimo lepotu isto ... ako je meni neko lep, nije vama itd ... Sve to recheno da bi zakljuchila : da je ipak lepota bitna za prvi kontakt sa partnerom ...

Srijeda, 27. Septembar 2006

Kojoj navijačkoj grupi pripadaš ?

Za ekipu svog-a grada ... [SIZE=1]i ako nije bash najbolje pochela zezona :$[/SIZE] ... Navijach u dobru i u zlu ... Paris Saint-Germain

Srijeda, 27. Septembar 2006

Kakav je tvoj internet ?

ADSL Max 2Mbit/s josh malo ... trebalo bi uskoro da uzmem VDSL 60Mbit/s : jedva chekam

Subota, 23. Septembar 2006

U koju zemlji biste imigrirali ?

Ovde dje sam ... gde god odem, svome gradu se vracham i ispunjena sam neki chudnim osechajem ... ma Pariz je haos ...

Subota, 23. Septembar 2006

Simpaticne SMS porukice

Nocas bez tebe spavati nemogu, jer kad sam sa tobom obarash me sa nogu ... Lagano te uzimam, dizhe mi se nivo ... Ma daj ne pali se ovo je reklama za : MB PIVO

Petak, 22. Septembar 2006

Vasa iskustva sa bracom bosancima

Kako zashta ... Najbolji su mi drugari pola bosanci/pola crnogorci ... i bash se slazhem extra sa njima ... jes da se zezamo malo na bosna vs sandzak ... al' je vishe zezanja no ozbiljnosti ... A u ljubavi ... uh ... uh ... uh ... dobijo je crni karton (sa crveni kad tad mozhesh ponovo uch u partiju ... sa crnim nikad vishe )

Srijeda, 15. Mart 2006

Vasi bivsi/bivse

Ja neke srechem, neke jok ... U glavnom svak' moj bivshi je imao svoju kraj, ni jedan sa ni jednim nije isti ... Desi da se sretne i ponovo neshto u tebi poigra i onda pozhelish da proverish da nisi pogreshila shto si ga ostavila onda hajd' dash josh jednu shansu pa shta bude ... A sechanja su pozitivna jer od svake te veze sam neshto nauchila ...

Utorak, 17. Januar 2006

Vas ljubavni status?

ja se vrtim izmedju 2, 3 i 4 ... do prije nekol'ko je bilo 2 pa 3 sad je 4 i sve tako ... Okreche se kolo sreche ...

Utorak, 17. Januar 2006

Trenutak kad ste se ono pravo nasmejali

Smijem se svaki dan, uvek neshto smeshno mi se desi, kazhu da je dobro se smejati, tada rade neznam ti kol'ko mishicha ... tako da ja poshto ne bavim se nekim sportom, se smejem ... Inache danas sam se pravo nasmejala, pricham sa jednim poslovnim partnerom i koje se ja uozbiljila, kad mi koleginica, promashi stolicu i na pod se nadze (dodushe nema dje nizhe), i ja pokushavam da se uzdrzhim da umrem od smeha, i sve shto sam vishe se uzdrzhavala, sve mi se vishe smejalo ... tako da sam skratila ra...

Ponedjeljak, 14. Novembar 2005

Legende fudbala

Od svih ovi shto su navedeni Pele che po meni ostati legenda ... al po prvi put se slazhem sa Pink da si zaboravio omiljenog Zinedine Zidane ...

Subota, 24. Septembar 2005

EP u kosarci 2005

[SIZE=2]Francuska, Francuska, Francuska ...[/SIZE]

Utorak, 06. Septembar 2005

Konkurs za moderatore

Ja glasam za sebe Mislim da bi bila ne moderator, ne super moderator vech extra moderator ... Malo bi ludosti dovela na ovom forumu, ljudi bi dolazili i shalili se po temama ... Nebi mi posle niko mogao zatvor teme, niti brisat ... HeHeHeHe Shala maLa ... dje ja za moderatora