Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 449.

Subota, 22. Novembar 2008

Autor: @ngi3

Fotografija

Julian Beaver u Istanbulu.

Četvrtak, 23. Oktobar 2008

Ako hoćeš biću ti majka

Tuzna a divna prica. Koju u stvarnosti, u celosti ne dozivljavaju sva deca iz domova.

Četvrtak, 23. Oktobar 2008

RECEPTI

Slatko od dunja potrebno: 1200 gr odnosno 4vece dunje 1 kg secera 2 case vode Priprema: Secer i vodu staviti u serpu dobro promesati i staviti da se kuva. Dunje oprati, iseci na cetvrt i ljustiti. U neku posudu staviti vodu i u njoj nacediti limun i oljustene komade odmah stavljati u vodu da ne potamne. Brzo izrendati na vece rupice na rende i svaki izrendani komad odmah stavljati u prokljucali sirup od secera, da izrendana dunja ne potamni. Kad su sve dunje zavrsene nastaviti slatko sa kuvanjem...

Utorak, 21. Oktobar 2008

RECEPTI

Ne znam da li je neka od vas pravila slatko od dunja ali ja cu evo sad da probam po prvi put. Nasla sam nekoliko recepata za rendanu ili seckanu dunju. Ako ispadne dobro javicu vam i napisati taj recept

Utorak, 21. Oktobar 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

Altuna i od mene cestitke za cerkicu. Neka je ziva, zdrava i srecna

Utorak, 21. Oktobar 2008

Nema pasoša za dijasporu!

I ja sam pre nekoliko meseci menjala pasos. Ali ni meni nisu dali novi pasos, nego su mi opet dali onaj stari. Jer navodno ovi u konzulatu nemaju tu nadleznost da bi nam izdali novi srpski pasos. Meni nije bitno je li taj pasos novi ili stari (i jedan i dr isto sluzi) nego sto cu taj pasos opet morati da menjam sledece godine a u konzulatu nije bas jeftno izvaditi pasos.

Četvrtak, 16. Oktobar 2008

Bekstvo iz zatvora(Prison break)

Serija je super. Covek se stvarno zarazi. Ja sam 3 sezonu celu odgledala jedne subote. 4 sezona je pocela ali prve tri epizode nisam imala mogucnosti da odgledam pa dalje i nisam gledala. Moram skinuti odavde da bi stigla da pratim dalje. Bas me zanima sta ce braca uraditi. Ali mi je Lost na prvom mestu.

Telesna tezina forumasa

smrsala. 53kg a visina je ista 172cm

Sta nema cijenu

sto rece pink sve ima svoju cenu, ali dosta toga nije na prodaju: zdravlje, dostojanstvo, cistoca duse, iskren prijatelj, dobro iskorisceno vreme...

Zanimljivosti !

Citirano Orginalno od deedee_tr Ovo shto se vidi na maketi je Mekka!Mesto na kome se svake godine radi ibadeta okupljaju milioni Muslimana...Kada se uskoro zavrshi ovaj projekat Mekka ce ovako izgledati... Kaba ce ostati samo crna tachka..izmedju Mekke i New Yorka nece ostati nikakva razlika..Doneta je odluka da se sve oko Kabe,chak i hoteli sa 5 zvezdica srushe i da to okruzenje poprimi ovakav izgled.. U izvoru odakle je preuzet ovaj chlanak se josh kaze i da ce Mekka dobiti vanzemaljski izgle...

Petak, 03. Oktobar 2008

Zelje, pozdravi i cestitke

Narode hvala vam puno, i vi da se mi srecni i zdravi

Utorak, 30. Septembar 2008

Google

Mevlânâ Celaleddin-i Belhi Rumi (Persiski:مولانا جلال الدین محمد رومی Mevlānā Celāl-ed-Dīn Muhammed Rūmī ) 30 Eylül 1207 - 17 Aralık 1273

Slanje para za Sandzak

Western Union je najbrzi i najbolji, ali nije preporucen za veliki iznos novca, jer uzima veliku porviziju

Bajramske Cestitke

Bajram Mubarek Olsun!!! Da ga u veselju i zdravlju sprovedemo ins.

Subota, 27. Septembar 2008

Google

za one koji ne znaju : Google pretrazivac osnovali su 1997. godine Sergey Brin i Larry Page, koristeci iskustva koja su stekli na Odseku za kompjuterske nauke univerziteta Stanford. Ime Google potice od broja 10^100 (deset na stoti), koji se u nekom americkom slengu pise "Googol", pa su vlasnisi permutirali ovo ime i dobili rec Google, koja ima veze i sa grgutanjem pri pranju zuba. Za pretrazivanje Google koristi, kako autori kazu "kompajlirane matematicke rezultate od preko milijardu (!) strani...

Subota, 20. Septembar 2008

Ilahije i Kaside i Stare dobre sevdalinke.

@ sebil i ova je ilahija prelepa i sa poucnim tekstom. A najlepse je sto je melodicna a nema muzike. Zasto suza u mom oku

Petak, 19. Septembar 2008

Logo dizajn ? Koji je vas favorit ?

Neka Ajla bre, covek je uradio toliko i pitao "koji je bolji?" a ti odmah da mu pokvaris raspolozenje i volju za rad

Logo dizajn ? Koji je vas favorit ?

Logo 2. Jer se ovaj mirror efekt slaze uz krila ove svrakice kako ti rece.

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Dosta ih je bilo ali film ruskog reditelja Wonted sa Angelina Jolie mi je jedan od najboljih koje sam gledala. Preporucujem ga svima. Film pun akcije. Iako ima malo fantastike i malo drame, jako uzbudljiv. Pogledajte