Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 219.

Ponedjeljak, 29. Novembar 2004

Autor: ernad

Zasto pisem ekavski/ijekavski...?

...pre neki dan meni jedna koleginica sa faksa kaze da sam ja jedini musliman koji medju nama govori cisto ekavski... ...meni je maternji srpski...ja nista ne mogu protiv toga...

Petak, 30. Juli 2004

Preporucite knjigu...

Citirano Orginalno od PAUK_ Za mladje citaoce (pa i za starije) interaktivan intro to Philosophy od Justeina Gordera " Sofijin svet ". Po zanru, b e s t s e l l e r. Upravo ovih dana citam tu knjigu.Knjiga pokusava da da odgovore na pitanja -Ko si ti? -Odakle potice ovaj svet? -Kako je stvoren svet? -Ima li neke volje ili namere u onom sto se desava? -Ima li zivota nakon smrti? Zapravo KAKO TREBA ISPRAVNO DA ZIVIMO ...i to kroz retrospektivu tri najveca filozofa starog veka Sokrata, Aristotela ...

Nedjelja, 20. Juni 2004

Najduza rec

Lako i jednostavno: Koja je najduza rec koju ste culi??? I koliko ta rec (da mi ne bi brojali ) ima slova??? Ja mislim da je najduza rec koju sam ja cuo OTORINOLARINGOLOGIJA = 20 reci Hocel me ko nadmasit?

Četvrtak, 17. Juni 2004

Vehabizam

Sta mislite o ovom???

Četvrtak, 17. Juni 2004

Sta trenutno slusate?

...dobro sam...hvala na pitanju... Trenutno slusam novu pesma Dina Merlina "Na Vi" ...mislim da je najbolja...

Utorak, 01. Juni 2004

Zivotni moto

...dobro se dobrim vraca...

Nedjelja, 30. Maj 2004

Gde izlazite u Pazaru???

...do sad sam bio ( i to po prvi put) u blu najt... ...bio ja i cela ekonomska(samo ) pripremamo se za matursko 8.06.2004

Petak, 28. Maj 2004

Sta trenutno slusate?

Citirano Orginalno od hadalj vana Ernade bog ti do za tu Cecu, jel to bese ona Raznjatovicka Kod mene odavno nema dobre muzike ...valha bas ona evo i sad je slusam...sto upalim komp. ja stavim i njen cd.... u pesmi trula visnja kazemuzika cisto turska) "....radujte se, duse sitne, prodane od iste ste rdje skovane..." "

Četvrtak, 27. Maj 2004

Sta trenutno slusate?

Ceca-Od tebe ne znam da se oporavim 11. po redu na cd-u

Četvrtak, 27. Maj 2004

crnogorska

...odmaraj danju da bi nocu mogo da spavas....

Utorak, 25. Maj 2004

Da li ste zadovoljni???

Zelja mi je da pitam ucesnike foruma koliko su zadovoljni svojim zivotom....i da li su uopste zadovoljni zivotom i uspehom postignutom do sad... Ja bas nesto posebno nisam zadovoljan zivotom.Ne osecam se dovoljno samostalno.U velikoj meri zavisim od roditelja.Iz tog razloga dosta zavidim pojedinim clanovima sto su otisli na stranu i vode sami svoj zivot kako zele...Tako da cu prvo ja izabrati ovaj odgovor pod dva... A vi???

Utorak, 25. Maj 2004

Gde izlazite u Pazaru???

Vala, ulazih pre neki dan u art i preziveh...i to preko dana...prijatna je atmosfera... ... i gore u '786' je dobro...

Utorak, 25. Maj 2004

Coca-Cola, Fanta, Sprite...

Probajte novu pepsi tvist sa ukusom limuna.Bas je nikakva...

Utorak, 25. Maj 2004

Sta trenutno slusate?

CECA 1.Gore od ljubavi 2.Trula visnja [SIZE=3]3.Prljavo, prljavo [/SIZE] 4.Ne gusi me

Utorak, 25. Maj 2004

Zelje, pozdravi i cestitke

Mozda bi clanovima kojima je danas rodjendan trebalo cestitati rodjendan...zelim vam sve najbolje

Utorak, 25. Maj 2004

Gde cete ove godine na letovanje?

Posto sam u oktobru prosle godine bio na ekskurziju u Turskoj (po prvi put) i dopalo mi, se verovatno odem i ove godine.Ali bez drustva , ali zato samo sa bratom ....ili pak odem sa bratom i drustvom u Crnu Goru...Tako to...

Utorak, 25. Maj 2004

"Ceca"

24.05.2004. je izasao Cecin album.Upravo ga preslusavam.Meni se uvek dopadala njena muzika.Ni ovaj put me nije izneverila...ima dosta lepih balada ali ima i pesam u disko ritmu...Tako to...