Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 166.

Ponedjeljak, 26. Juli 2004

Autor: Sarah

Gitare Morte

Zaista lijepe pjesme... Evo jedne pjesme koja me je posebno dirnula. Kao da je predosetio svoju smrt jos prije devet godina, 1994. god.,kada je napisao ovu pjesmu. UMRIJETI NECU SAM Neciji dah Niz rame Klizi Kao glecer. Nabubrele Strijepnje Ni kamenu Nijesu mile. Ni uz litice Vise Ne letim. Sve je Prepusteno strahu. Zemlja dise, Cujem muk. Umrijeti necu sam.

Ponedjeljak, 26. Juli 2004

Zelje, pozdravi i cestitke

Pridruzujem se cestitkama. Bucu zelim hairli brak. Allah te blagoslovio i svaku ti blagodat dao! Allah vas sjedinio u dobru! Hanumi zelim srecan rodjendan i sve najbolje u daljem zivotu.

Utorak, 13. Juli 2004

Koji si broj?

Ja saznah da sam 636, lijep broj Hvala kiki!

Utorak, 13. Juli 2004

Veliko okupljanje clanova foruma?

Citirano Ima zainteresovanih . Insallah, ako ne bude neke smetnje, doci cu.

Utorak, 13. Juli 2004

Misao dana

[SIZE=3]Jedna radost moze rasprsiti hiljadu briga. Jedan cas strpljivosti moze sprijeciti najvecu nesrecu. Jedan cas nestrpljivosti moze citav zivot unistiti.[/SIZE]

Utorak, 13. Juli 2004

Gnusanje na psovke - lazni moral ili neizostavna potrepstina?

Ne podnosim psovke i prezirem psovace! Ranije je vazilo da psovka izlazi iz usta pijanih ljudi. Sad je, na sramotu, slucaj da ljudi psuju trijezni i, moze se reci, u svako doba i svugde. Ima i takvih koji cesto puta ne znaju da psuju, pa, analogno tome, nisu ni svesni da time mogu nekog uvrijediti. Ljudi danas psuju sve sto im na usta dolazi od beznacajnih stvari do najvecih svetinja. Oni psuju svakom ko im se na bilo koji nacin suprostavi, s kim se ne slazu, ko im na bilo koji nacin smeta. Psov...

Ponedjeljak, 12. Juli 2004

LAPSUS LINGUE

Citirano Orginalno od ed Citirano Orginalno od Sarah SuperlatiF Ovo i ne mora biti greska. Ako imamo nekog Latifa koji je jak kao Supermen zasto da ne kazemo Superlatif . U pravu si @ed , zasto da ne. Ne znam kako bi reagovao Dino Merlin ako nekom Latifu, posle ovog tvog komentara slucajno na um padne da prepeva njegovu pesmu: Oprosticu joj sve, nisam ja superLatif

Razmena nickova

Citirano Orginalno od Altuna Sta mi je fajda da kazem s kime bih mijenjala kad ne mogu da ga mijenjam? A bih.. o| OK. Sarah, daj mi vec jednom tvoj nick pari mi s imenom!!! Ok, da razmislim Koju cifru nudis, ako je u pitanju veca doplata, onda moze

LAPSUS LINGUE

Covjek je pastir u porodici svoga muza. SuperlatiF Reagovao sam sekundarno (iste sekunde)

Trenutak kad ste se ono pravo nasmejali

Odavno se nisam ismijala kao prije neki dan. Brat mi prica kako novopazarski sportski novinar komentarise fudbalsku utakmicu. ... Lopta ide od Faceta do Cupeta, od Cupeta do Faceta... cingilji, cingilji (prim. prev. nisani ) i ... ljetva (stativa).... Cijela istocna tribina je povikala ...ELJHUCMULJILLAH

Nedjelja, 11. Juli 2004

Gde cete ove godine na letovanje?

Posto je velika frka za rezervaciju tog atraktivnog ljetovanja,evo mene na vrijeme da se prijavim. Altuna,nemoj mene zaboraviti Bas me zanima kako bi mi lice posle izgledalo,ovako ili ?

Subota, 26. Juni 2004

NAJ Avatar !

Svidja mi se novi avatar nase legende foruma -Pink

Subota, 26. Juni 2004

HADIS DANA

[SIZE=3]Musliman, kao takav, ne moze spadati medju one koji vrijedjaju i peckaju, koji proklinju, koji govore bestidne rijeci i brbljaju. (Tirmizi)[/SIZE]

Ponedjeljak, 21. Juni 2004

THE BEST TEXT - NAJBOLJI TEKST

ZID - Dino Merlin cijeli sam život tražio za sebe malo skrovište ženu, koja zna da preko hljeba pogače ne ište kad me, kad me, kad me prođu sve oluje kad mom tijelu ponestane struje kad ostanem sam kad me (kad me, kad me) prođu sve ove greške i sve ove riječi teške savladam ti mi govoriš o tom da pred nama je zid kako te nije stid ti bi nešto mijenjala po stare dane vid kako te nije stid cijeli sam život bježao od pomisli da sam ostarim da nikog (nikog, nikog) nema kraj mene nikog kom bi ovu bol...

Četvrtak, 17. Juni 2004

Sta trenutno slusate?

Kod mene se trenutno vrti: Yusuf Islam - Seal of the prophets Raihan - Bismillah Dino Merlin - Kad covjek voli zenu

Petak, 11. Juni 2004

Otrcane fraze, floskule, kliseii, stereotipi i narodne umo- |tvor| |bo

Citirano Orginalno od pink Vala vidjen, lijep, crnomanjast, povisok,... ne videle ga zle oci [SIZE=2]B(r)ez Kambera svadba ne biva.[/SIZE]

Četvrtak, 27. Maj 2004

Misao dana

[SIZE=3]"Ne raduj se onom sto ce doci, niti zali za onim sto je proslo".[/SIZE]

Četvrtak, 20. Maj 2004

SELAM - ISLAMSKI POZDRAV

Esselamu alejkum, Zelim da otvorim ovu temu sa ciljem da ukazem koliki je znacaj naseg pozdrava – selama. “Kada pozdravom(selamom) pozdravljeni budete, ljepsim od njega otpozdravite, ili ga uzvratite, jer ce Allah za sve obracun traziti”. (An-Nisa, 86) „Vi necete uici u dzennet dok ne budete iskreni vjernici, a iskreni vjernici necete biti sve dotle dok se ne budete medjusobno voljeli. Zelite li da vas uputim sta treba ciniti da biste se medjusobno voljeli? Pozdravljajte se (nazivajte selam) med...

Četvrtak, 20. Maj 2004

KRAVA kao sveta zivotinja u Indiji. :)

Citirano Zamislite, da cuju ove nase krave za Indiju i kakva su im prava data u Indiji, ha? Odmah bi pocele da bjeze za Indiju, da bi cosale. Posto se na Forumu uveliko raspravlja o rasizmu, mene ovo zainteresova. Pitanje za Gerilca. Posto si upoznat sa pravima krava u Indiji, bas me zanima dali su ista prava za bivolice, s obzirom da su one crne.