Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 739.

Ponedjeljak, 25. April 2011

Autor: Sting Lady

Novi web browser Google Chrome

Ima li neko da je uspeo da reshi problem sa Flash-om u Chrome? Non-stop se rushi ("The following plug-in has crashed: Shockwave Flash"). Je li po default-u nema drop-down meni u address baru ili postoji opcija da se ubaci? Do malopre sam se jurila sa pop-upom (iskachucim prozorchicem ) za primljene poruke u Chrome. Ja taman da kliknem na Inbox -- on mi pobegni. Na kraju dodjoh u IE.

Nedjelja, 29. August 2010

Prodajem kucu kod Muzicke skole u Novom Pazaru

Kuca na prodaju u centru grada povrsine 105 m2 i aneks na dva nivoa povrsine oko 54 m2. Ukupna korisno-stambena povrsina oko 150 m2 na placu od 2,60 ari. Sve je renovirano tokom prosle i ove godine, sa parnim grejanjem, novom stolarijom i izlazom na dve ulice. Moze i zamena za stanove i drugi dogovor. Kontakt telefoni: 060/0560-860 i 064/187-5093. Fotografije cu postavljati postepeno, da bih osvezavala temu. Ovde je leva strana fotografije dodata u Paintu, pa ima malih neuklapanja, ali bitna je ...

Subota, 14. August 2010

Shta je potrebno starim licima?

Ima dosta tema o tome shta je potrebno omladini. O starima se retko govori. Shta je, prema vashem mishljenju, potrebno starim licima u Sandzaku? Kakve aktivnosti? Da li su to knjizevne vecheri, medjusobna druzenja, shah partije, ili neshto drugo? Zelela bih da chujem shto vishe odgovora na ovu temu, a koji se ne odnose na materijalne stvari (npr. hrana, humanitarna pomoc, i sl.).

Petak, 13. August 2010

Ramazan Serif Mubarek Olsun

Ebu Davude i Ibn Masude, hvala vam na odgovorima! Ovi me ovde josh ureziljishe shto im rekoh da Ramazan pochinje 12.8. u S. Americi. Nek vam Allah dz.sh. svima ukabuli post i dobra dela...

Srijeda, 11. August 2010

IN memoriam Adzo Omer (Omer Turkovic)

Ne docheka on svoju Hasanaginicu... Nek mu Allah dz.sh. podari lijepi Dzennet... I nek podari sabura njegovoj porodici...

Srijeda, 11. August 2010

Ramazan Serif Mubarek Olsun

Ramazan Sherif Mubarek Olsun! Ibn Masude, jesi ti trenutno u USA? Je l' pochinjesh post sutra ili prekosutra? Po pravilu, Ramazan u Severnoj Americi bi trebalo da pochne tek prekosutra (tj. Ramazan sutra veche, a post prekosutra), ali nash imam ovde (u Kanadi) prati bosanski kalendar, pa pochinje sutra, te ne znam shta mi je chinit.

Ponedjeljak, 12. April 2010

Chuck Norris

Neki car napisao na FB, morala sam da prenesem: Chuck Norris je isterao Aceta iz K2!

Petak, 12. Mart 2010

Pozar u OS "Rifat Burdzovic Trsho"

Znam da je Phikret objavio ovo u temi "Vesti iz kraja", ali mislim da treba otvoriti novu temu. Evo jednog od linkova: http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/…%20novopazarsko Toliko sam besna i ne mogu da verujem u kojem pravcu se razvijaju nashi klinci - osnovci! Ukrasti dnevnike, ukrasti hard-disk za video nadzor i ZAPALITI SHKOLU!!! Ne mogu da verujem! A na Facebook-u su vec kreirali grupu u kojoj se ponose ovim chinom, sve nepismenjak do nepismenjakovica, nedozreli devojchurci i balavci koj...

Subota, 23. Januar 2010

Izdajem garsonjeru kod Muzichke shkole

Veruj mi da ne znam, Jasko, samo prenosim. Mozesh ih pozvati ako je za tebe.

Ponedjeljak, 18. Januar 2010

In memoriam...

Samo da se na kratko podsetimo... I mozda pomolimo...

Ponedjeljak, 18. Januar 2010

Izdajem garsonjeru kod Muzichke shkole

Izdajem nameshtenu garsonjeru/sobu sa kupatilom (27 m2) preko puta Muzichke shkole. Kutak je tek renoviran i pogodan za jednu-dve osobe. Poseban ulaz - poseban objekat u odnosu na kucu vlasnika. Za sve informacije obratite se na telefone: 020 312 402 ili 063 833 4981.

Subota, 18. Juli 2009

In memoriam...

Nek te Allah dz.sh. chuva i podari ti Dzennet.. Nek ti oprosti grijehe i neka ti tamo bude bolje nego ovde... Hvala ti za sve... Be Well... o| o| o| P.S. Ljudi, ne chekajte da neshto uradite ili se nekome javite ili zahvalite sutra ili prekosutra... Uradite to chim vam padne na pamet... Nekad je i sutra mnogo kasno...

Petak, 12. Juni 2009

Zelje, pozdravi i cestitke

Pinkiiiiiiiiiii, kakva divna vest!!!!!!! (o) Nek je ziva, zdrava i sretna, i da joj Allah dz.sh. podari svaki hair, kao i tebi i Dzevadu! Shto se imena tiche, ako nam Allah dz.sh. podari cerku, verovatno ce biti josh jedna Uma ovde. Hugs! (o)

Ponedjeljak, 11. Maj 2009

NURA

Nece valjda mojoj majkici biti ovako..... A nije daleko od toga......

Četvrtak, 07. Maj 2009

Radno mesto: Administrativni asistent UNDP PRO programa u Novom Pazaru

Rok za prijavu produzen. Prijaviti se direktno putem linka http://jobs.undp.org/cj_view_job.cfm?job_id=10107 do 21. maja 2009. Od 3 sekcije koje su navedene u opisu posla, odabrani kandidat ce pretezno obavljati poslove pod 1 (bice uglavnom asistent PR-u). Preporuchujem nashim ljudima da se prijave. Sretno!

Petak, 27. Mart 2009

Radno mesto: Direktor SEDA-e - JOSH DANAS!

Stvarno si smeshan. Veruj mi da znam shta podrazumeva ta pozicija, i nema potrebe dalje da diskutujemo na tu temu. Usput, fajliranje radi i menadzer programa ako mu je to neophodno. Ostaj u miru.

Petak, 27. Mart 2009

Radno mesto: Direktor SEDA-e - JOSH DANAS!

Nije sekretarica, prochitaj opis posla josh jednom za pochetak. Stavila sam direktan link da se ne muchish. Uostalom, reja, ako se tebi neshto ne svidja u ovim oglasima - a ti ih ignorishi. Selam.