Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 1.000. Ima više rezultata, molimo redefinirajte vašu pretragu.

Subota, 23. Oktobar 2004

Autor: Gerilac

Poziv na Red

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Sto se mene tice, ja sam fino ukazao na nepravdu koju Ed cini u Religija. Ako vi samo u "nama" vidite one koji nered cine, onda ste vi koji taj red izgleda uspostavljate. Pa uspostavljajte samo naprijed. Samo Hadalju reci cu ti da olahko donosis zakljucak ko je ovdje iz nekog mraka a ko iz svjetla. Ako vi ukazete Edu na one njegove Vehabijske nasutpe, ja cu se potruditi da ove "moje" smirim. Dakle, Ed krsi Forumska pravila, zavodi samovolju, itd. ...

Subota, 23. Oktobar 2004

KAKO UPROPASTITI TEMU

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Ne znam sta izaziva tvoje pisanje ovakvo Hadalju. Moguce je da je to moje pisanje tebi na MSN-u, ali ti to ne daje zapravo da se ovako ponasas i pises. Jos jednom cu te pozvati da sagledas situaciju i pogledas stase djesava na Religija pod rukovodstvom Ed-a Vehabije. Ako hoces, a ako neces ne moras, tvoj problem. Allahimanet.

Subota, 23. Oktobar 2004

Cije teme na ovom forumu najopreznije pratite?

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Te rijeci koje si ispisao Hadalju nek idu tebi na obraz, ali me bi trebao da se tako izrazavas, znas nije to lijepo. A ovdje su nered napravile Vehabije, a ne ja. Konkretno Ed Vehabija, sa svojim brisanjem postova i moderiranjem. Sve bi bilo mirno da on nije poceo da to radi. I naravno sta ti mislis neko je ovca pa da to sve gleda i da ne reaguje. Nek ti je na obraz sve to sto ti mislis. A krajnji Sudija je Allah dz.s. Ocigledno nisi pratio i nisi...

Subota, 23. Oktobar 2004

Cije teme na ovom forumu najopreznije pratite?

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnajci i Bosnjacad. Hmmm, nisam o toj ideji razmisljao, ali kad sad na brzaka o tome razmislim velik je to posao. U svakom slucaju fala ti. Allahimanet.

Subota, 23. Oktobar 2004

Knjiga "Zivot poslije smrti"

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Vjeruj mi ja kada sam je citao i kada sam iscitavao dio o Dzehennemu kosa mi se na glavi jezila, a kada sam citao dio o Dzennetu onda su mi suze isle. Naravno nasao sam se i tamo i tamo. Ali iz iskustva znam da ima ljudi koji nisu nacisto sa sobom, pa kada procitaju tu knjigu kao prvu, tako se prestrave da je to vecbolest. Moja komsinica je takav slicaj bila. Mlada djevojka, mladja malo od mene procitala tu knjigu i "presekla se". Jedno vrijeme je...

Subota, 23. Oktobar 2004

Knjiga "Zivot poslije smrti"

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Knjiga je odlicna, ali bih dodao i to da je dosta teska i "strashna". Zato bih samo dao jedan savjet, da je ne citaju oni koji nemaju barem osnovno znanje o vjeri. Allahimanet.

Subota, 23. Oktobar 2004

KUR’ANSKE DEFINICIJE MUNAFIKA

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Masallah za knjigu. Da te Allah dz.s. nagradi i sacuva te munafikluka. Kaze se da je pero Ucenjaka na visoj deredzi kod Allaha dz.s. od krvi Sehida. Krupno je to djelo. Naravno, i ja sam razi da dobijem takvu jednu knjigu, jer ako se ne spasim munfikluka gotovo, to je propast. Allahimanet.

Petak, 22. Oktobar 2004

Bosanski jezik u školama

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. HAJDE NEK JE HAIRLI. OVO JE JEDNA DIVNA VIJEST KOJU OVDJE PROCITAH. MASALLAH. Allah dz.s. da te nagradi za ovu vijest Tutinac. Allahimanet.

Petak, 22. Oktobar 2004

o Moderatorima

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. E to je vec nesto drugo. Onda je doslo do neshvatanja tvojeg prijedloga sa moje strane. Izvinjavam se. Allahimanet.

Četvrtak, 21. Oktobar 2004

o Moderatorima

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Ja sam za prijedlog da se dakle ukine ogranicenje za glasanje totalno, jer bi to bila pravo realna slika. Obrazlozenje: moze da se djesi da recimo pripadnici jednog tabora prvi glasaju od pripadnika drugog tabora i na taj nacin svim pripadnicima drugog tabora ocjena bude ispod granice mogucnosti ocjenjivanja. A ako bi i oni glasali onda je veca vjerovatnoca da ce ocjene drugog tabora biti vece, a ocjene prvog manje. Tu je glavni problem. Pa i ako ...

o Moderatorima

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Znaci li ovo Admine da se ti pitas a ne clanovi Foruma? Ovom prilikom cu pozvati sve clanove Foruma da se aktivno ukljuce u ocjenjivanje clanova Foruma, da bi ocjene bile sto realniji prikaz stava clanova Foruma. Fala. I jos jedan prijedlog imam, zbog novonastale situacije bilo bi dobro i realno da se ukine ono ogranicenje o mogucnosti glasanja, tj. davanja ocjene korisniku onom cija je ocjena niza od 5. Vjerujem da ce se ovim dobiti na relanosti....

o Moderatorima

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Odlicna tema, i mislim da je ovaj prijedlog sa ocjenjivanjem odlican. Treba samo odrediti granicu ispod koje ako ocjena nekog Moderatora padne treba da se mijenja. To je pravo rjesenje, to bi bila ko neka vrsta glasanja. A kada se smijeni jedan Moderator da se domah dadnu prijedlozi za novog i da clanovi Foruma glasaju i tako se postavi novi. Ovo je po meni fer i korektno. Allahimanet.

Srijeda, 20. Oktobar 2004

Blam

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Naravna stvar, na prvi pogled samo, a kada se procita vidi se da je post i ozbiljan i valjan. Ali eto ja sam zbog prevelikog broja smajlija to napisao. Ne zamjeri. Allahimanet.

Medjuljudski odnosi i bolje razumevanje

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. I ovdje cu se na ovoj temi potruditi da ukazem na krsenje prava clanova Foruma i na pristrasno (do bola) moderiranje moderator sa nickom Ed. On covjek podrzava proVehabijsku Ulemu i iz tog svojeg ubjedjenja zavodi jednoumlje i sve ono sto ukazuje na iskrivljenost njegovog vjerovanja brise bez ikakvog razoga. Veliku je nepravdu ucinio zatvarajuci temu koju je pokrenuo E-B i cak mu je i opomenu dao. Njegov istomisljenik Time_Out je u toj temi svojim...

JUNGOV TEST

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Dakle, Jung, Fingers i Hadalj, su u ovih 1%. Cestitamo! (o) Koliko mogu zakljuciti, ovaj Jung je izgleda mnogo opterecen sobom. Stavio se u neku manjinu, valjda voli tako. Hodi mu ga znadi. Opasno je to, auuu, toga se treba oslobodit podhitno. Uh sto nije sad Jung tu da mu odrzim par dersova. Allahimanet.

NAJ Avatar !

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Posto vidim da neki clanovi Foruma upadaju u zabunu u vezi mojeg Avatara moram reci da sam ja gornje postove pisao kada je moj Avatar bio drugaciji. Naime, raniji Avatar je bio sa jednim Mackom koji je na glavi imao jednu vunenu kapu. Oni koji su tada bili clanovi vidjeli su, a ovi novi ne znaju pa im se izvinjavam. Allahimanet.

Kazna po mjeri

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnajcad. U potpunosti se slazem sa tobom Arhitetkinja, najbolje je da se izbjegavate, jer izgleda ne mozete da komunicirate vas dvoje. A Pauku cu reci da se ne stavlja u poziciju sudije nikako. Izbjegavaj, opasno je to. Allahimanet.

Utorak, 19. Oktobar 2004

Koja je trenutno najpopularnija lichnost u Sandzaku?

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Subhanallah, kako je nuuurli. (o) Allahimanet.

Utorak, 19. Oktobar 2004

Kazna po mjeri

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Ja cu pokusati nekako, sta ja znam kako, mozda svojom autoritativnoscu na Forumu, koja nije bas neka, da zamolim bratski onako postovanu sestru Arhitetkinju da nekako ako moze oprosti nasem bratu Fingersu, ako je to moguce, ako joj je nesto nazao ucinio i da ako moze na neki nacin to sa njim rijesi privatno putem PM-a. Vjerujem da ce se tako rijesiti problem. Svako ima mahana, pa cak i ja , tako da se ne treba odmah hvatati za njih, jer pored tih ...

Utorak, 19. Oktobar 2004

Michael Jackson

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad. Pa eto, ako predje na Islam i ako mu Allah dz.s. to ukabuli onda je to dobro za njega, jer ce se spasiti Dzehennemske vatre na Ahiretu. Allahimanet.